Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 6
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 23 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Herrer (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SK198850
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg221058
Alex CarcasHalden SK
Magne DæhliHalden SK201506
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Karl FremstadHalden SK191178
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Jarkko HuovilaHalden SK410995
Carl Godager KaasBækkelagets SK201412
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Olav LundanesHalden SK201416
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Peter NordbrødenHalden SK184944
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Andreas SølbergOL Trollelg216649
Kristian VadHalden SK485315
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK158625

Damer (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isia BassetIFK Göteborg
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK181217
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Anni-Maija FinckeHalden SK170500
Kine GulliksenBækkelagets SK159016
Vendula HaldinHalden SK183672
Bodil HelgerudHalden SK158822
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024
Marte NarumNydalens SK200006
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Louise OramBækkelagets SK197974
Helen PalmerHalden SK190327
Elin PetterssonIFK Göteborg
Jo ShepherdHalden SK85408
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL180127
Siri UlvestadNydalens SK206420
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

Gutter (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb207610
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Niels Christian HellerudHalden SK206905

Jenter (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816

Åpen mellom (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenAsker Skiklubb197500
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Jon MusgraveHalden SK187706
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

Åpen kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah DunnHalden SK187510
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089

Annonser

IOF Eventor