Påmeldte deltakere til Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 3
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: tirsdag 1 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Herrer (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik AxelssonHalden SK198850
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Alex CarcasHalden SK
Magne DæhliHalden SK201506
Fredrik EliassonHalden SK158089
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227
Karl FremstadHalden SK191178
Mats HaldinHalden SK215121
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Jarkko HuovilaHalden SK410995
Trygve Kristoffer LøvliHalden SK191070
Mats NordbrødenHalden SK184943
Peter NordbrødenHalden SK184944
Anders Felde OlaussenHalden SK182081
Matthieu PuechIFK Göteborg209924
Tore SandvikHalden SK192277
Håkon Østraat SævareidHalden SK180501
Kristian VadHalden SK485315
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644
Emil WingstedtHalden SK208496
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK158625

Damer (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Gina GranstedtHalden SK193887
Maren Jansson HaverstadNTNUI152432
Lizzie InghamHalden SK216466
Eva JurenikovaHalden SK184340
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK170303
Hanna Fiskum NordbrødenHalden SK184267
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Helen PalmerHalden SK190327
Jo ShepherdHalden SK85408
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110

Gutter (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
August Asheim BirkelandHalden SK158430
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Olav Milian Schmitt GranHalden SK181019
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Jørgen VisterIndre Østfold OK199492

Jenter (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK197788
Nora TorgersenHalden SK204761

Åpen mellom (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BackstrømHalden SK182029
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Kjetil BjørloHalden SK187303
Dag BrenåsVarteig OL221080
Lacho IlievHalden SK152519
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Jon MusgraveMAROC187706
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Øyvind StoksethHalden SK172140
Sigmund VisterIndre Østfold OK144864
Morten Jarvis WestergårdHalden SK204669

Åpen kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah DunnHalden SK187510
Anne Julsrud HaugenHalden SK158073
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Bente LineIndre Østfold OK190571
Claus NorstedHalden SK215109
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL166959
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028

Annonser

IOF Eventor