Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 8 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Erik Myhr ImslandFrol IL180905
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Linus Fossum MalmringFreidig
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Karita MøllerSteinkjer OK179894
Guri Bolme NonstadOL Trollelg66758
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering203344
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering223952
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Tina UglemsmoSelbu OK223674
Hanna Sorte VollanStjørdals-Blink Orientering223957
Linnea Sorte VollanStjørdals-Blink Orientering224225

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid KvernrødStjørdals-Blink Orientering224296
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Marit SvendgårdOK Skøynar144730
Astri Myhre SvinsåsStjørdals-Blink Orientering224292

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HegstadOK Skøynar206279
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering203346
Ella SandstadFreidig181780

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Myhr ImslandFrol IL208574
Rebekka VeieOK Skøynar206567

D13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering78925
Hege HallanOK Skøynar206280
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Louise RonglanOK Skøynar186951
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Sofie HallemVerdal OK203553
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Ragne MunkebyFrol IL226175
Ane Marte VatnFrol IL187117

D17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Andrine VikenByåsen IL181017

D21 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje ArntzenNTNUI207611
Ingrid BergeNTNUI154050
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Kristine FjeldboNTNUI168868
Åsta Venås FlægstadNTNUI78827
Gry GranstedtNTNUI39428
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Ida LindkvistNTNUI89839
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Sunniva MorganMalvik IL402720
Karianne Hjortland OddvikNTNUI98183
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Mathilde RundhaugFrol IL211476
Hanne SandstadFreidig206030
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Marit SchmidOL Trollelg66733
Marit Rønning SkoglundNTNUI177536
Julie StørmerNTNUI211996
Line SundsvikFrol IL144211
Guro TorpeFrol IL217270
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik157006
Tanja HendersonSteinkjer OK216724
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Bente H. SundsvikFrol IL98557

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL72257
Karin GalaaenSelbu OK223787
Randi JensenFrol IL187148
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Kjersti StræteRingerike OL79007

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Kjellrun SporildMalvik IL208704

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig401037

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402
Alf Petter LynumFreidig186849
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Anders TørumSelbu OK223786
Sigurd VatnFrol IL187160

H13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Einar EideByåsen IL209976
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Mikkel HoltFreidig184323
Petter LynumFrol IL202330
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Jostein RøFreidig203648
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Lars Erik UglemsmoSelbu OK157209
Håvard VeieOK Skøynar206180

H13-16 N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre TusetSteinkjer OK153613

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Lars SandstadFreidig142524
Morten SvendgårdOK Skøynar186842

H17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering165121
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Brage JørumByåsen IL181456
Petter MarkhusVerdal OK184584

H21- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Jacob Berg LofthusNTNUI113280
Anton BjartnesVerdal OK200370
Anders BjergaardNTNUI221214
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Arild H ClausenFreidig179864
Otto Richard EideByåsen IL175991
Bjørn EkebergIL Tyrving500261
Bjørn Johannessen FieldNTNUI91151
Gustav FiskumNTNUI155776
Jørgen FiskumFrol IL187167
Eivind HøydalNTNUI172734
Johan IvarssonFreidig63830
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Wolfgang KampelNTNUI158439
Ola KeiseråsIL Leik160506
Dag LofthusNTNUI208002
Bjørnar LynumFreidig185929
Nicholas MorganMalvik IL483781
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Bård NonstadOL Trollelg190811
Adrian OpheimNTNUI206305
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Espen StornesNTNUI192522
Harald StorrønningByåsen IL222703
Mikkel SørensenNTNUI199259
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Martin VisterFrol IL500292

H40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernt BrynhildsenWing OK158440
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Frode EstilStjørdals-Blink Orientering
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Harald GrønningOL Trollelg223721
Jan HageIL Leik187018
Olle MalmringFreidig206218
Lars StrømOK Skøynar204377
Joar SvendgårdOK Skøynar62096
Gunnar VatnFrol IL187134

H50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje RønningOK Skøynar188799
Hans Boye SkogstadOL Gaula182046
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Øystein WiggenByåsen IL226215
Pål WærumSteinkjer OK152151

H60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor GjermstadWing OK161001
Morten SkoglundByåsen IL178050
Nils Olav VennevikFreidig497403
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H70 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Egil RepvikOL Trollelg146401
Johannes SollidVerdal OK217478
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL179842
Gunnar ØsterbøFreidig181218

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Magnus NygaardNTNUI
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Direkte B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HegstadOK Skøynar186948
Heidi JohansenSelbu OK172207
Kari SollidVerdal OK80125
Elisabeth StørsethSelbu OK157209
Gunn-Marit WanvikSelbu OK117692

Direkte C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Diego Maria BarbieriKlubbløs
Tone FlægstadOK Skøynar
Lise Tuset GustadOK Skøynar204511

H15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noah HendersonSteinkjer OK211948

D15-20 B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK212113

Annonser

IOF Eventor