Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Namsos OK
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 81 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea Solum BakkenOverhalla IL - orientering160607
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah FossheimNamsos OK160612
Guro HegstadOK Skøynar206279
Rebekka VeieOK Skøynar206567

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Solum BakkenOverhalla IL - orientering160608
Hege HallanOK Skøynar206280
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene KlingenNamsos OK160605
Ragne MunkebyFrol IL226175
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie DaleSteinkjer OK204817
Sunniva MorganMalvik IL402720
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari GrindbergSteinkjer OK204819
Hege HegstadOK Skøynar186948
Tanja HendersonSteinkjer OK216724
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Margrete TrebostadNamsos OK160613

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Randi JensenFrol IL187148
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Sigurd VatnFrol IL187160

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre SkorstadGrong IL198516

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Petter LynumFrol IL202330
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias BergslidNamsos OK160606
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Vemund Trebostad VikenNamsos OK160614

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Collet UlimoenGrong IL187861
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Marius Landsem MelhusSteinkjer OK195767
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Jon SivertsenVerdal OK91577
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Lars Eric SætherSteinkjer OK195963

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar BrøndboNamsos OK160611
Ole LeirvikNamsos OK160604
Lars Børre LienNamsos OK160610
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Lars StrømOK Skøynar204377
Gunnar VatnFrol IL187134

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Arve LægranSteinkjer OK139436
Stein MarkhusVerdal OK211651
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Pål WærumSteinkjer OK152151

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil EriksenGrong IL152649
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kåre HallagerGrong IL170657
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Johannes SollidVerdal OK217478

Damer direktepåmelding (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Lund VeieOK Skøynar206178

Herrer direktepåmelding (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noah HendersonSteinkjer OK211948

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone FlægstadOK Skøynar185649
Lise Tuset GustadOK Skøynar204511

Annonser

IOF Eventor