Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint finale
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HegstadOK Skøynar206279

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering165328
Sigurd VatnFrol IL187160

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Hege HallanOK Skøynar206280
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Trude MarkhusVerdal OK181876
Linnea MunkebyFrol IL195841
Louise RonglanOK Skøynar186951
Linnea SandvikFrol IL195719

H13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

D15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK212113
Liva-Mari LøvstadVerdal OK221428
Ragne MunkebyFrol IL226175
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Marte VatnFrol IL187117

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngve AaenStjørdals-Blink Orientering187052
Kristoffer Jullum FiskvikStjørdals-Blink Orientering221496
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Andreas RonglanOK Skøynar186844
Kristian VeieOK Skøynar181455

Åpen 1,5 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering211347
Jonas AlstadFrol IL206018
Håkon HallanOK Skøynar204402
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Karita MøllerSteinkjer OK179894
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Rebekka VeieOK Skøynar206567
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

Åpen 2 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja HendersonSteinkjer OK216724
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Lars StavranInderøy IL80624

Åpen 2.5 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AaenStjørdals-Blink Orientering173122
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK152273
Cathrine BerglundFrol IL
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Marius EnesVerdal OK91580
Håkon GrandeVerdal OK172260
Maren GrandeFrol IL160101
Per GrandeVerdal OK160102
Arne GrevskottFrol IL216867
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Noah HendersonSteinkjer OK211948
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Oscar LyngenFrol IL222709
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Jon SivertsenVerdal OK91577
Pål WærumSteinkjer OK152151

Annonser

IOF Eventor