Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 127 påmeldte deltakere.

D -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Wergeland AasSkien OK
Ingvild Buchacz EieNotodden OL214508
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Maren Broch JohnsenOK Skeidi206295
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Mia Martine MustadOK Skeidi206187
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Synne SandvenNotodden OL211944
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013

D 11-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nea Ekre DalseggSkien OK211715
Sigrid Buchacz EieNotodden OL212476
Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL212095
Maria Schau OlsenNotodden OL213071
Nora Løberg PettersenSkien OK185922
Marlene SkramdalHedrum OL187326
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL184432

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro HagenDrangedal OL227070
Silje HagenDrangedal OL227069
Anna Henriette StraumeDrangedal OL203548

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Anna MeenPorsgrunn OL178035

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Joanna BuchaczNotodden OL209283
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL89034
Kristin JohanssonHedrum OL187323
Lene MeenPorsgrunn OL130713
Rita RaastadSkien OK147726
Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Jorunn IsaksenPorsgrunn OL
Ingbeborg LundeDrangedal OL182019
Brita Cecilie MustadOK Skeidi216893

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Janne LarsenPorsgrunn OL223765

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Gunn BotnenBø OL89661
Hanne HerumOK Skeidi89671
Turid VongravenSkien OK184464

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OL88670
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Inger Lise SolbergBø OL208756

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL207889

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering207748
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL212505
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Anund Sørebø GulliksenNotodden OL212652
Benjamin HorntvedtSandefjord OK207891
Gaute NysæterSkien OK170884
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Snorre Bøen WiikNotodden OL212843

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus BrodinPorsgrunn OL1
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Ådne Hålimoen HeistadPorsgrunn OL
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL199542

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian HagenPorsgrunn OL213214

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Iver RingheimLarvik OK195549

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL192443
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Steinar LandeBø OL88666
Hans Gunnar OmdalKristiansand OK200414
Dag Steinar RagvinBø OL157187
David SolliSkien OK219554
Siggen YtrehusBø OL217280

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Rune HagenDrangedal OL
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Stein H. HagenFossum IF206289
Pål Hamre NessDrangedal OL203533
Per-Gunnar MustadOK Skeidi190328
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Jostein MehammerPorsgrunn OL184429
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Gisle NysæterSkien OK217460

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarle BotnenBø OL170925
Inge GlittumOK Skeidi190985
Per Chr. HagenBø OL94133
Jon KvisliBø OL154622
Eilef LandsverkSkien OK127169
Rune LaurantsenSkien OK114912
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Espen RaastadSkien OK211809
Tron SolbergOK Skeidi488340
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Ragnar HillestadLardal OL159034
Ole JohanssonPorsgrunn OL200404
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Olav SolbergBø OL203367
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Egil RonæssPorsgrunn OL195709

Annonser

IOF Eventor