Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Eikerløpet/KM-mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Eikerløpet/KM-mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: torsdag 5 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 584 påmeldte deltakere.

N-åpen (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Hope AbelRøyken OL212778
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Oliver BjerkeKongsberg OL221270
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Tuva BredholtKongsberg OL
Marte EgerKongsberg OL196871
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867
Jarand GustafssonKongsberg OL221109
Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL195793
Eira Harbo-HaaseRøyken OL211982
Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL188887
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL88769
Isabel HeitmannKonnerud IL212693
Oskar HopeModum OL204656
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Mats JohnsenRøyken OL212035
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL216829
Hedda Kind KjellevoldModum OL217062
Olivia KjølstadRøyken OL184178
Aksel KlausenSturla, IF188801
Herman LauvlidKongsberg OL221268
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Helene Stenvik MoenKongsberg OL
Emil S MolenaarModum OL203465
Filip MolenaarModum OL203466
Martin Nøst-HeggeRøyken OL67399
Eline Maudal PettersenKongsberg OL221088
Mathis RenardKongsberg OL209723
Alfred Berglund SandeRøyken OL212828
Stine Sembsmoen-SchleisKongsberg OL217171
Sølve Sembsmoen-SchleisKongsberg OL217477
Linus Hognestad SennelsRøyken OL212987
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Erlend SommerheinOK Horten204608
Jon StrandKongsberg OL183843
Vegard Sølvberg-ØienRøyken OL213036
Nikolai TesloHadeland OL204702
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Jens WoldSturla, IF211942
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Eimund Øverli BergKongsberg OL206904

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Anita LangeggenKongsberg OL206380
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Elise RenardKongsberg OL201982
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Berglund SandeRøyken OL211690
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Morten FjellRøyken OL212850
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Marie KvarmeRøyken OL183830
Sunniva MorlandstoEiker OL176178
Andrea OpsahlRøyken OL212890
Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88800
Synne SandvenNotodden OL211944
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Ingvild Øverli BergKongsberg OL191202

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bettina NystuenRøyken OL213103
Selma Sembsmoen-SchleisKongsberg OL187217

D 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bogen ArenthSturla, IF145124
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL176158
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Mina SchjervenLardal OL154292
Sanna Sembsmoen-SchleisKongsberg OL177927
Iselin SørensenSturla, IF89072
Berthe TesloHadeland OL413058
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenRøyken OL212906
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb160809
Tessa VerinderSturla, IF189125

D 15-16 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Helene EgerKongsberg OL215112
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Johanne Viken FlatenEiker OL152440
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Christine HoenEiker OL192291
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Silje MorlandstøEiker OL175915
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Åshild Egeberg VáriSturla, IF209672
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Inger-Helene CarlsenRøyken OL192127
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Marianne Granum HelsvigKonnerud IL222638
Nina KlausenSturla, IF188811
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Randi MobråthenBotne SK169035

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Louise LightwingModum OL213031
Gro SandKongsberg OL172220

D 17- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna AntellRøyken OL44507
Monica BerglundRingerike OL182073
Silje Borge HoviSkien OK79803
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Kristine GrønlundFana IL177282
Therese HaareKonnerud IL182032
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Eszter HorvatiIL Tyrving39042
Christine Williksen HøilandFossum IF117702
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Maren KoplandModum OL86844
Kirsti KringhaugRingerike OL62523
Hege KullerudKonnerud IL187194
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Siri MoholthKongsberg OL180239
Hilde MolenaarModum OL203467
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Celine RenardKongsberg OL201981
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Linn Hege RosoLardal OL222631
Marianne Solheim SandbergModum OL147095
Dana B. SteneNydalens SK215132
Heidi StoksethHalden SK197722
Kari StrandKongsberg OL158103
Camilla StridsklevIL Tyrving169675
Ida SvanbergRøyken OL207004
Malin SørensenNydalens SK204574
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Ingunn Egeberg VáriNTNUI159623
Brit VoldenKongsberg OL39132

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Kristin EgerKongsberg OL196870
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Merete LyseboLardal OL180324
Mette MaudalKongsberg OL116499
Liv SchjervenLardal OL82130
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 45- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL159025
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Cora EbnerKongsberg OL190124
Hege FeiringIL Tyrving186189
Mette Eline HeimstadRingerike OL221248
May Ingela HopeModum OL96534
Hilde HovdenakModum OL191353
Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL500552
Solveig KongsrudModum OL207986
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL192581
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Tone SkramRøyken OL188879
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Laila ThomassenModum OL207829
Hanne Løver ThonModum OL206288
Merete UndelandSturla, IF159614
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Rine HanssenByåsen IL208919
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tove Beate JelstadModum OL97963
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Jane RødderKongsberg OL182060
Heidi SchatvetNotodden OL153704
Sissel SkovlyRingerike OL500242
Tove StrandMåren OK400534
Eva SyversenRøyken OL222663
Ida SyversenRøyken OL500585
Marit Follestad TandbergModum OL411304

D 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Anne Berit EidNydalens SK500280
Helen GåsvikLierbygda OL222539
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Sirpa LiljaModum OL198084
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Sidsel NørstebøIL Tyrving211370
May Jorunn RognlienModum OL87079

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisa AnnersandOK Tyr195905
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL79499
Linda VerdeSturla, IF209838

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Hanne BræckKongsberg OL98986
Inger HalckMåren OK206549
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Lisa SørenssenRøyken OL145483
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Tollef TjentlandLardal OL82132

H 11-12 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IF144607
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Arne BerganKongsberg OL184532
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Mats Olsen ByeModum OL211926
Martin DybvikStokke IL195896
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Noah Rølles IssowitschRøyken OL213118
Ola KjølstadRøyken OL203308
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Henrik Holm NesModum OL208119
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Reno PapeKonnerud IL187180
Endre SandKongsberg OL172219
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lage Røhnebæk KongsrudModum OL158998
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL88779

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL68556
Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL216984
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL500586
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Oskar FossåsRingerike OL175968
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL192439
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Olav LundKongsberg OL228395
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Per Ingvar TollehaugEiker OL176152
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202159

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL198542
Håkon HauglandRøyken OL213062
Daniel NystuenRøyken OL211692

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert Åmodt AmundsenLardal OL165214
Sølve DrageKongsberg OL211391
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Sverre GrafferRingerike OL192203
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Audun Melby JacobsenLardal OL176037
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering171151
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Patrick ThomassenModum OL147718
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svend Kristian EidstenSturla, IF159616
Espen Ekholt BergKongsberg OL207018
Morten FjellRøyken OL211494
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Torodd KolbergsrudRøyken OL227524
Jan LazorModum OL204724

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

H 17- (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL188451
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Sander ArnevikRingerike OL87545
Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL66192
Lars BerglundRingerike OL71663
Hans BerulfsenOL Tønsberg og omegn3784949
Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn80435
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Morten Taraldsten BrunesModum OL77372
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084
Mathias DrageKongsberg OL500240
Lars EnerhaugenModum OL211550
Øyvind EngerNydalens SK160828
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Sturla FrydenlundSturla, IF209840
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Lars GrønhovdModum OL220976
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Henrik HaugKongsberg OL178360
Jarl HommeSturla, IF209781
Harald HoviSkien OK184572
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Espen JakobsenIL Tyrving156843
Eirik Holth JohannessenRøyken OL91001
Karsten Alexander KoplandModum OL86858
Steinar KvaaleBø OL157067
Eirik LarsenSkien OK222237
Henrik André LarsenKongsberg OL201911
Ola LestebergKongsberg OL211224
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Kaspar LiljaModum OL200099
Marius Lindhom AckenhausenKonnerud IL183812
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK200444
Jørn-Are LongfjeldModum OL206503
Einar LundKongsberg OL195826
David LøverModum OL221340
Stig MellingRingerike OL215004
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Svein NygårdLillomarka OL206303
Torgeir NørbechIL Tyrving500257
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Petter ReinemoKongsberg OL11
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Damien RenardKongsberg OL201971
Syver Røhnebæk KongsrudModum OL208010
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Petter StenbroModum OL10008
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Øyvind StoksethHalden SK172140
Tord StrandKongsberg OL183842
Martin SørensenEiker OL
Øystein SørensenNydalens SK172405
Morten Tangen FredhMåren OK208419
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL182004
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Harald ThonSturla, IF209837
Øyvin ThonKongsberg OL96245
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Erik TrøenModum OL86874
Per WiréhnAsker Skiklubb192186

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
André JægtvikKonnerud IL500282
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim AbelRøyken OL203369
Ingar Tollum AndersenKongsberg OL77313
Peter CarlsenRøyken OL207695
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Anders GustafssonSturla, IF189130
Knut LangeggenKongsberg OL206381
Espen LunøeNydalens SK216648
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Asbjørn RoeLarvik OK211615
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Pål SommerheinOK Horten401132
Odd StrandKongsberg OL145390
Øyvind StørenBø OL203258
Rune SørensenSturla, IF189047
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Lars D. FjeldstadRingerike OL98502
Helge GrafferRingerike OL205398
Gunnar HopeModum OL212760
Jon Erik KvarmeRøyken OL71508
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Lars Henrik LundKongsberg OL175829
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Rune RøedStokke IL197822
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Arild StorheimKongsberg OL500592
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Jan SølvbergFossum IF401210
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Roger WiikRøyken OL205502

H 55- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Rolf E. AndersenLierbygda OL222245
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Morten DueMåren OK400286
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Roy GjerdingOK Moss197796
Martin GranlyLillomarka OL181270
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Per KaarbyFossum IF84978
Jens Kr KoplandModum OL86843
Ivar LindsethRingerike OL146569
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Trygve RognstadHadeland OL179970
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Åge-Geir SkatterNotodden OL480040
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Sjur GjestvangOL Toten-Troll487974
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL94133
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Erik LindstrømModum OL207457
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Finn BjørtuftKongsberg OL411050
Christian BuggeRøyken OL97983
Svein GrønhovdModum OL80607
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Bård StangModum OL66652
Bjørn SteenBø OL80354
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Eystein WeltzienIL Tyrving169037
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul BisethKongsberg OL78849
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Per DalheimKonnerud IL188447
Eirik EriksenSturla, IF191256
Helge FossheimHedrum OL182064
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kjell GrønhovdModum OL77374
Ragnar HillestadLardal OL159034
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF156918
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Arild MoenKonnerud IL89527
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Helge VenåsKongsberg OL168842
Lasse VråleSturla, IF147450
Trond WettergreenDriv IL180270
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Per MeilandLommedalens IL214982
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Erling TidemannLommedalens IL168119

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Einar HoffIL Tyrving199325
Leiv HopeKongsberg OL200585
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Iver RognstadHadeland OL176094
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte AL (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK63823
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Håvard HalvorsenKonnerud IL173016
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865

Direkte AK (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL147277
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Jorunn BlindheimLillomarka OL82194
Kristin BlindheimLillomarka OL180936
Jon Erland FossaasRingerike OL176069
Marita Weierud KvaaleRøyken OL72000
Kjersti MyhreKongsberg OL66333
Ronny NelsonLardal OL206255
Jon Petter NielsenNydalens SK83153
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012

Direkte B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Rolf Magnus JustadIF Hellas96370
Line NordhaugKonnerud IL205441
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542

Direkte C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Egil AmundsenLardal OL165202
Liv Berit ArenthSturla, IF206489
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL198610
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Anne Grethe PapeKonnerud IL207080
Gunn Kristin RosoLardal OL192960

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bernhard BryhnSturla, IF199283

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Gunn Elin RudiHadeland OL413066
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

H 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Per GustafssonKongsberg OL176208
Terje Pahr HaareKonnerud IL191694
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Harald LestebergKongsberg OL200391
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL480175
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
Karl Anton UndelandSturla, IF159646

Annonser

IOF Eventor