Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 21 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 134 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma SkjulsvikFrol IL212762
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Marit SvendgårdOK Skøynar144730

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HegstadOK Skøynar206279
Rebekka VeieOK Skøynar206567

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Hege HallanOK Skøynar206280
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Linnea MunkebyFrol IL195841
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Matilde MunkebyFrol IL227491
Ragne MunkebyFrol IL226175
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK212113

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Vera MelkildFreidig180322
Malin SandstadFreidig159550
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Ragnhild HjermstadFossum IF157480

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053
Solveig BlindheimNTNUI145119
Sara ProforsFrol IL192448
Gøril Rønning SundFrol IL160867
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Hilde ForbordMalvik IL72257
Rine HanssenByåsen IL145211
Randi JensenFrol IL187148
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Ann Sissel VehusVerdal OK187015
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnhild ForsethFrol IL198803

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Mikkel HoltFreidig184323
Petter LynumFrol IL202330
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Lars SandstadFreidig142524
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Morten SvendgårdOK Skøynar186842

H 17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Oscar LyngenFrol IL222709
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Oskar Spets StorhovFreidig215145

H 19-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OK197997
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Elias T. MølnvikFossum IF211647
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI199444
Stian SundsvikFrol IL180793

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301
Isak BergsetNTNUI225930
Jørgen FiskumFrol IL187167
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Raffael HuberGöteborg Majorna OK
Jo Forseth IndgaardFrol IL180924
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenFreidig160424
Jens RönnolsTäby OK
Paul SirumFrol IL211470
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Per Øyvind ValenNTNUI

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Joar SvendgårdOK Skøynar62096

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Johan IvarssonFreidig63830
Einar LundVerdal OK80808
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Lars StrømOK Skøynar204377
Øystein WiggenByåsen IL226114
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Martin IndgaardFrol IL80376
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Terje RønningOK Skøynar188799
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Pål WærumSteinkjer OK152151

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkenFrol IL110694
Asgeir BrustadVerdal OK197747
Roar ForbordMalvik IL208600
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
John KvaalVerdal OK80119
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Bjørn Olav NygårdFrol IL62350
Nils Olav VennevikFreidig497403

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jardar SandstadSelbu OK412150

N-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Laura HegstadOK Skøynar186952
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK150791
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332

C2 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone FlægstadOK Skøynar
Lise Tuset GustadOK Skøynar204511

B3 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HegstadOK Skøynar186948

A4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Espen StornesNTNUI192522

Annonser

IOF Eventor