Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 1 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 291 påmeldte deltakere.

N-åpen (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering211347
Jonas AlstadFrol IL206018
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Nora HalvorsenFreidig206044
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Erik Myhr ImslandFrol IL180905
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Torstein Gjedrem LundVerdal OK187016
Karita MøllerSteinkjer OK179894
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK151454
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering203344
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering
Ole Ulseth SylteFreidig206049

C1,5 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Tone FlægstadOK Skøynar
Sondre Gjedrem LundVerdal OK187204
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Rebekka VeieOK Skøynar206567

B2,0 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HegstadOK Skøynar186948
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654

A3,5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars StrømOK Skøynar204377
Tina Strømdal WikFreidig72148

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Marit SvendgårdOK Skøynar144730

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HegstadOK Skøynar206279
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Mari EidsmoFreidig142824
Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering78925
Hege HallanOK Skøynar206280
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Ane Malene KolstadFreidig180130
Trude MarkhusVerdal OK181876
June MunkebyFrol IL171472
Louise RonglanOK Skøynar186951
Linnea SandvikFrol IL195719
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Ragne MunkebyFrol IL226175
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Mona Ulseth SylteFreidig221145
Thea WalsethMalvik IL213633

D 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK212113
Liva-Mari LøvstadVerdal OK176634

D 17-20 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ArnesenByåsen IL195919
Ingeborg EideByåsen IL199727
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Maren GrandeFrol IL160101
Vera MelkildFreidig180322
Malin SandstadFreidig159550
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering187187
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Andrine VikenByåsen IL181017

D 21- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK127102
Kristin AntonsenNTNUI80446
Silje ArntzenNTNUI207611
Kristine AusenNTNUI184487
Ingrid BergeNTNUI154050
Solveig BlandkjennNTNUI97984
Marianne Opsahl BredesenNTNUI177697
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Norunn Kvistad DengerudNTNUI195711
Trine Disch KihleNTNUI78987
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037
Maria Dahl FosbyNTNUI143535
Aurora FossøyNTNUI62220
Synne FossøyNTNUI98004
Gry GranstedtNTNUI39428
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Heidi JensenNTNUI204714
Randi JensenFrol IL187148
Rannveig JørgensenNTNUI182034
Maja Fjellstad KnutsenNTNUI216175
Jorunn KvaklandNTNUI97462
Ida LindkvistNTNUI89839
Linda LindkvistLeksands OK73893
Ingrid OkkenhaugNTNUI209912
Jenny PerssonByåsen IL202145
Johanne RaknerNTNUI191197
Audhild Bakken RognstadNTNUI181664
Ane Kjerstine SandstadFrol IL60664
Hanne SandstadFreidig206030
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578
Julie StørmerNTNUI123591
Line SundsvikFrol IL144211
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Ingvild TorgersenNTNUI156913
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI
Camilla ÖhmanNTNUI208461

D 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Heidi ArnesenFreidig182039
Eirin Benum LuongSteinkjer OK217269
Gøril EideByåsen IL199490
Gro Sandstad EidsmoFreidig160461
Tanja HendersonSteinkjer OK216724
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Sigrid MelkildFreidig211655
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Kari UlsethFreidig180719
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid ArnesenByåsen IL86413
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Hilde ForbordMalvik IL72257
Magnhild KvaalVerdal OK80817
Gunhild KvistadSteinkjer OK195961
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Mona J. MølnvikFreidig203492

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torid KvaalFreidig401037
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK63718

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslaug MølnvikSteinkjer OK128482

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon HallanOK Skøynar204402
Alf Petter LynumFreidig186849
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Erik DybdahlFrol IL213624
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering165328
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig176201
Vegard Lereim StorliFreidig175985
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Sigurd VatnFrol IL187160
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Mikkel HoltFreidig184323
Petter LynumFrol IL202330
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
Jostein RøFreidig203648
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK150791
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håvard VeieOK Skøynar206180
William P WalsethMalvik IL211889

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Gjedrem LundVerdal OK187017
Olav Gjedrem LundVerdal OK176146

H 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Andreas RonglanOK Skøynar186844
Lars SandstadFreidig142524
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Simen Spets StorhovFreidig203586
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Kristian VeieOK Skøynar181455

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noah HendersonSteinkjer OK211948

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Mathias HermstadFreidig159540
Oscar LyngenFrol IL222709
Petter MarkhusVerdal OK184584
Johan Otto MunkebyFrol IL195938
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662

H 21- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Simen AamodtNTNUI181443
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Jacob Berg LofthusNTNUI113280
Isak BergsetNTNUI225930
Anders BjergaardNTNUI221214
Pierre Husebø ChambenoitNTNUI
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Erik Olsvik DengerudNTNUI187133
Tomas EidsmoFreidig173137
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gustav FiskumNTNUI155776
Jørgen FiskumFrol IL187167
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Markus GladNydalens SK220766
Erik GustafssonNTNUI169149
Erlend Engzelius GylverNTNUI216294
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Johan IvarssonFreidig63830
Sindre JohannessenFreidig181960
Magne JutulstadNTNUI221404
Harald KalagerNTNUI500532
Pål KittilsenFreidig206040
Brynjar Larssen BakkenNTNUI67421
Dag LofthusNTNUI208002
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Bjørnar LynumFreidig185929
Håvard MyhreNTNUI198915
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Sindre NordhagenNTNUI207007
Per Melander OftenNTNUI194465
Adrian OpheimNTNUI206305
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Lars Even ScheiNTNUI155830
Paul SirumFrol IL211470
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298
Torkil Eide SolstadNTNUI159534
Jens Even StorhovFreidig182078
Espen StornesNTNUI192522
Stian SundsvikFrol IL180793
Lars Eric SætherSteinkjer OK195963
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770
Gunnar VatnFrol IL187134
Svein Inge YdseVerdal OK80812

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asmund BjørsholFrol IL200
Arild H ClausenFreidig179864
Håvard DybdahlFrol IL221429
Otto Richard EideByåsen IL175991
Marius EnesVerdal OK91580
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering203343
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering211342
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Erling Andreas RonglanOK Skøynar206179
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering211305
Harald StorrønningByåsen IL222703
Joar SvendgårdOK Skøynar62096
Marius WalsethMalvik IL207644

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412
Arne GrevskottFrol IL216867
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Geir Arne LodgaardByåsen IL183818
Einar LundVerdal OK80808
Stein MarkhusVerdal OK211651
Jo Severin MatbergFrol IL129727
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje RønningOK Skøynar188799
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Tore SolheimStjørdals-Blink Orientering78953
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Øystein WiggenByåsen IL226114

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Angell-PetersenFreidig175896
Roar ForbordMalvik IL208600
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
John KvaalVerdal OK80119
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Bjørn Olav NygårdFrol IL62350
Nils Olav VennevikFreidig497403
Gunnar ØsterbøFreidig181218

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Magnus LandstadFreidig483336
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Jardar SandstadSelbu OK412150
Lars StavranInderøy IL80624
Robert StrømWing OK188838
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes SollidVerdal OK217478

Annonser

IOF Eventor