Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint løp 2
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: tirsdag 19 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro HegstadOK Skøynar206279
Rebekka VeieOK Skøynar206567

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Hege HallanOK Skøynar206280
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Trude MarkhusVerdal OK181876
Linnea MunkebyFrol IL195841
Louise RonglanOK Skøynar186951
Linnea SandvikFrol IL195719

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK195961
Ragne MunkebyFrol IL226175
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Marte VatnFrol IL187117

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering
Sigurd VatnFrol IL187160

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK150791
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Lars HovdalOK Skøynar181439
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Andreas RonglanOK Skøynar186844
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Kristian VeieOK Skøynar181455

Åpen 1,5 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Håkon HallanOK Skøynar204402
Laura HegstadOK Skøynar186952
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Iver Gjedrem LundVerdal OK187017
Olav Gjedrem LundVerdal OK176146
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Karita MøllerSteinkjer OK179894
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK212545
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK151454
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK201868
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

Åpen 2,0 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noah HendersonSteinkjer OK211948
Tanja HendersonSteinkjer OK216724
Rolf KarsetSteinkjer OK203506
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Magnhild KvaalVerdal OK80817
Anne Margrethe KvamFrol IL186914
Kristian MidthjellVerdal OK80120
Ivar ReinåsFrol IL187166
Randi Johanne SkjerveFrol IL151290
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Johannes SollidVerdal OK217478

Åpen 2,5 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AaenStjørdals-Blink Orientering173122
Frida DahlSteinkjer OK165322
Marie DaleSteinkjer OK204817
Atle DengerudSteinkjer OK204808
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Marius EnesVerdal OK91580
Roar ForbordMalvik IL208600
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Håkon GrandeVerdal OK172260
Maren GrandeFrol IL160101
Arne GrevskottFrol IL216867
Lise Tuset GustadOK Skøynar204511
Inge HafstadVerdal OK209777
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Ole Wanvik HaugenFreidig165123
John-Ola HovdalOK Skøynar206177
Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering173366
Randi JensenFrol IL187148
Sindre JohannessenFreidig181960
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Sigve LundsaunetVerdal OK80123
Oscar LyngenFrol IL222709
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Marit Ishol SkoganSteinkjer OK165219
Randi Wold StavrumFrol IL144210
Lars StrømOK Skøynar204377
Joar SvendgårdOK Skøynar62096
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering145621
Pål WærumSteinkjer OK152151

Annonser

IOF Eventor