Påmeldte deltakere til Nisse o-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nisse o-løpet
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 6 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Stornisse (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Håkon BeitnesHamar OK92230
Harald BergeLøten o-lag408242
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Kenneth BilstadVang OL154949
Geir Jota BjørloHamar OK152618
Ole Johan BråtenVang OL159324
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Knut EngenRaumar Orientering156924
Svein GodagerLøten o-lag480067
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Even LindaasElverum OK202094
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Njaal Ellegaard MelbyVang OL84213
Stein Arne NegårdVang OL170443
Jan Ola PedersenVang OL221017
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL412988
Anders SkjesetVang OL157996
Knut SkjesetVang OL185959
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Pål StenbergVang OL217007
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Fredrik SveenVang OL188458
Morten TangenMåren OK208419
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843
Heidi Therese WiestVang OL173253
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Terje WikstrømRingsaker OK98769
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

Mellomnisse (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Oddbjørn BergersenEidskog OL84800
Samuel BraatenOdal OL - Orientering79757
Lis DæhliLøten o-lag181113
Gro EllegaardVang OL84212
Ida EngenRaumar Orientering156922
Liv FeiringHamar OK182065
Trond FeiringHamar OK202135
Sander Tonjer FingarsenElverum OK215579
Linda FredhMåren OK184147
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange146384
Erik HaugenRingsaker OK92332
Trygve HestadHamar OK191313
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Mats LindaasElverum OK209963
Terje MalmHamar OK206901
Margrethe NilsenKlubbløs221360
Øyvind RanestadHamar OK181991
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Martin SkytterenGrue IL145194
Sondre SkytterenGrue IL191271
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Eli StensliLøten o-lag60677
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Torgeir VoldenLøten o-lag62644
Henning WernøeHamar OK189105
Stig WiestVang OL129578
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Inger Marie ØygardLøten o-lag62555
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

Smånisse (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
Gaute LindaasElverum OK179351
Tore LindaasElverum OK220882
Vegard RanestadHamar OK176005

Mininisse (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Julie Gjessing SkjesetVang OL
Mari StenbergVang OL

Annonser

IOF Eventor