Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Alta 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Alta 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Alta OL
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen FinjordAlta OL
Gjermund Klevstad JakobsenAlta OL
Nina Pedersen KleemannAlta OL159938
Nikolaj Leijon PedersenAlta OL

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidrun Roksvåg SandveAlta OL

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofia OlaussenNeverfjord IL5586
Anna Pedersen KleemannAlta OL160872

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Pedersen KleemannAlta OL160873
Ina-Mari SkoglundAlta OL

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Klevstad JakobsenAlta OL

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Matilde BjørkliAlta OL159934
Ingrid Renna EilertsenKirkenes IF155740

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Liland OlaussenNeverfjord IL132449

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL219487

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrekkanAlta OL159912
Tine KlevstadAlta OL

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen PedersenAlta OL159937
Sigrid RennaKirkenes IF155788

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri LøkseSørreisa OL145399

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Opsahl SvendsenNeverfjord IL206263
Alf Emil SvendsenNeverfjord IL195939

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik FrostAlta OL154051
Konrad Klevstad JacobsenAlta OL
Mathias OlaussenNeverfjord IL165511
William Brekkan RasmussenAlta OL409326
Eirik WitteAlta OL

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BjørkliAlta OL129485
Eskil FrischknechtAlta OL159943
Gard FrostAlta OL86917
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL
Noah Sivssønn PettersenAlta OL
Thomas SuhrAlta OL
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adrian AndreassenRotsundelv IL

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil FarethAlta OL
Thomas FrostAlta OL153937
Stig LøvlundNordreisa IL146281
Eivind ResserKongsberg OL61149
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Andreas Foss WestgaardAlta OL159909

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EllefsæterAlta OL162189
Tor Espen OlaussenNeverfjord IL119536
Ruben A. PedersenAlta OL160875
Karl-Inge SvendsenNeverfjord IL165507

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fred Inge EilertsenKirkenes IF92503
Rune GladAlta OL
Per Kåre JakobsenAlta OL
Odd-Runar Dahl KåvenAlta OL192685
Arvid Nikolai Leijon PedersenAlta OL82389
Pål Erland OpgårdAlta OL408849
Helge Chr. PedersenAlta OL82390
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Birger SkreddernesLaksefjord IL145585
Espen SuhrAlta OL

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BredesenNeverfjord IL206265

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LøvlundNordreisa IL175165

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Leijon PedersenAlta OL

Annonser

IOF Eventor