Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skjærgårdsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 245 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Niclas GunnerødStokke IL159929
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RingheimOL Trollo202102
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Kristine RingheimOL Trollo176179
Magnus SigurdssonStokke IL209677

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn80965

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Iril RingheimLarvik OK180714

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Nora Arentz HagenSandefjord OK207894
Tiril Lødeng NilsenOK Moss212418
Linn StrømSandefjord OK217057

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL154292
Karoline TorøKongsberg OL183883

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Lise StrømSandefjord OK207893

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Marte Karine LarsenKongsberg OL146580
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Rød AakreAndebu IL97970
Lillian BergeSandefjord OK147761
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Pernille NaufHedrum OL203284
Anne Moian NydalAsker Skiklubb68591
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
Ingrid TronshaugStokke IL203565

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Nina BrodahlStokke IL209878
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Janne LarsenPorsgrunn OL223765
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Monica Tveit TjentlandLardal OL176092

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Linn Hege RosoLardal OL222631

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OL97714
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Merete LyseboLardal OL180324
Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK82124
Liv SchjervenLardal OL82130

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Kristin BruserudOL Trollo216680
Cora EbnerKongsberg OL190124
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Hanne Løver ThonModum OL206288

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK67569
Anja HeggemKongsberg OL86974
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060

D 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK184157
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Turid GiilRond OL69013
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
May Jorunn RognlienModum OL87079
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo82360
Randi HansenStokke IL211332
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Inger NergaardStokke IL198006
Turid Rustand OlsenKongsberg OL176227
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marie CeebergHedrum OL176120
Gun JørgensenPorsgrunn OL153299
Karin KittilsenStokke IL62274
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tollef TjentlandLardal OL82132
Martin TorøKongsberg OL175352

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Adrian HagenPorsgrunn OL213214
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ola MeenPorsgrunn OL212004
Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK116896
Hallvard TjentlandLardal OL82133
Vebjørn Undstad RostadmoIL BUL-Tromsø181799

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vetle DrageKongsberg OL182097
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Iver RingheimLarvik OK195549
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Markus Borgundvåg BergOL Tønsberg og omegn

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss212496

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Skjalg NysæterSkien OK413048
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi187234
Torbjørn BarikmoKongsberg OL222091
Kenneth DybvikStokke IL195593
Haakon PettersenSandefjord OK154516
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
Robin ThorkildsenHedrum OL187294

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore DeinbollSturla, IF209841
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Ole Fredrik Borgundvåg BergOL Tønsberg og omegn
Sindre R HoltHedrum OL203283

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879

H 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Robert FredriksenNotodden OL62763
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Kristian StenerudNTNUI196723
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Sturle FurlandSandefjord OK199596

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Gisle NysæterSkien OK217460
Ian RingheimOL Trollo204716
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Svein-Olav TorøKongsberg OL216710
Øyvind UndstadIL BUL-Tromsø181800

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Jan GatevoldPorsgrunn OL68057
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Roar NilsenSandefjord OK208741
Rune RøedStokke IL197822
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inge GlittumOK Skeidi190985
Terje GullordGjø-Vard OL176204
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Roar NydalAsker Skiklubb68589
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel DamgaardOL Trollo86497
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Arve GlittumOK Skeidi188444
Harald HoviSkien OK184572
Svein LarsenKongsberg OL216700
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Bjørn Helge CeebergHedrum OL186972
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL89039
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL89582
Bernt TollefsenIL GeoForm89695
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jakob KløverødPorsgrunn OL172076
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Roar LøkenSandefjord OK147125
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Odd GunbjørnsenKonnerud IL186282
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein KorenOK Moss84658
Helge TvedtenLarvik OK169252
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Direkte A (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL127109

Direkte N-kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche StrømSandefjord OK

Annonser

IOF Eventor