Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mjølnerløpet - KM mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mjølnerløpet - KM mellom
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: lørdag 4 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 173 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Ovidia RanestadHamar OK9832207

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Carina SveenElverum OK180140

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aase RanheimRingsaker OK191209
Eli StensliLøten o-lag501070

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL127276
Bjørg SorprudLøten o-lag
Rita WiestVang OL207657

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst206440

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christina SveenElverum OK180224
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Ingvild GjessingVang OL181651
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag62312
Nina SmestadLøten o-lag155083
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL127276
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti BriskerudGrue IL80425
Lisbeth GråvVang OL190260
Line Merete LibakLøten o-lag217388
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Tone Bleken RudVang OL173480

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag157042
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533
Nina SøndmørHamar OK91387
May Kristin Pedersen TangenRingsaker OK189102

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Gro EllegaardVang OL84212
Bente GrøndalenHamar OK96659
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Mona HesselbergLøten o-lag157043
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Gunnhild LjonesHamar OK211447
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Rønnaug SagbakkenLøten o-lag87091
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag62311
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumRingsaker OK500607
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Margrete ArnesenGrue IL67511
Marith BrekkeHamar OK206359
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Berit RøsteRingsaker OK153306
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars LienGjø-Vard OL187270
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK154867
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute LindaasElverum OK179351

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Alf Briskerud HasselvoldGrue IL181762
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854

H 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind RanestadHamar OK181991
Stein SandakerVang OL216678
Sondre ØstbyeElverum OK221316

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag178162
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115
Anders LindaasElverum OK222287

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor SimonsenOK Øst203006

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Jon-Anders BordalRingsaker OK215133
Lars Danielsen HolenMarkane IL227723
Håkon DåsnesVang OL215534
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Stian LundteppenElverum OK222148
Asbjørn OlsenNTNUI160417
Anders SkjesetVang OL157996
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Pål StenbergVang OL217007
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Marius ØieLøten o-lag159002

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Ola BlystadLøten o-lag86927
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Henrik Bleken RudVang OL145164
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Jon BjørnstadLøten o-lag198807
Ola BrevigLøten o-lag204855
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Frode HaugHamar OK97998
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Svein ThorsbergGrue IL222088
Henning WernøeHamar OK189105
Stig WiestVang OL129578
Trond ØieLøten o-lag98540

H 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Frode BergersenHamar OK201926
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL80415
Sigurd DæhliLøten o-lag312787
Erik GrøndalenHamar OK96657
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Einar LienLøten o-lag76183
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL170443
Kjell Magne NordviGrue IL89086
Trond OlsenLøten o-lag159334
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Roar SætabergetLunderseter IL193102
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Torgeir VoldenLøten o-lag500148

H 65- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Harald BrekkeHamar OK206358
Knut FjæstadHamar OK201818
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Olav HøiåsVang OL188709
Ole LienLøten o-lag480070
Terje MalmHamar OK206901
Knut MalmoRingsaker OK501243
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Arve SmestadLøten o-lag87092
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Per VoldVang OL71474
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John FallbakkenOL Vallset/Stange144745
Arvid HaugOL Vallset/Stange176036
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Edgar MyrvoldHamar OK96651
Herleik NylundLøten o-lag159338
Hans RuudHamar OK202134
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Halstein ØdegårdLøten o-lag159337

Annonser

IOF Eventor