Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 12 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

N-åpen (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Aglen AlsosWing OK188399
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Kasper Løberg AskeMalvik IL211410
Erik BakkMelhus IL148995
Alise Sundby BakkeFreidig206047
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Elias W. BjørgmoOL Trollelg214389
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Olav BjørkanByåsen IL179418
Kristine BraathenWing OK202608
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Finn Einar BrandsenMalvik IL
Benjamin CallananWing OK199653
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Noah EhrnstrømOL Trollelg214538
Eir Sverresdotter EksethFreidig206036
Annika Størdal FjøsneOL Trollelg213307
Ida Størdal FjøsneOL Trollelg217765
Silja FuglemMalvik IL211848
Erlend GrønliFreidig176238
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Stina GåsøOL Trollelg213092
Nora HalvorsenFreidig206044
Marius W. HammernOL Trollelg214391
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Synnøve Iversen HosethMalvik IL179809
Alfred F. HøysæterWing OK61005
Anna F. HøysæterWing OK156983
Live Furmyr JohansenWing OK213537
Sondre Furmyr JohansenWing OK213287
Ingeborg KolstadWing OK223812
Mathias LeroyerFreidig
Lea LersethOL Trollelg121681
Oline H LindWing OK202250
Sofus H LindWing OK213348
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Anna Emilie LonaWing OK223821
Frida LutherOL Trollelg213008
Klara LutherOL Trollelg212973
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK92076
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Benjamin MorenoOL Trollelg209513
Maia Ruano StrandWing OK203542
Eline SandnesOL Trollelg217685
Frida SkumsvollMalvik IL212039
Borgar StavrumWing OK202338
Tormod StavrumWing OK202549
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg214403
Louise Hals StensrudOL Trollelg214405
Tobias SundOL Trollelg214384
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Martin Sæther LevinFreidig
Sondre Holås SødringOL Trollelg214408
Johanna SøraasWing OK213518
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Daniel ThorsteinsenOL Trollelg214409
Marius TorsethaugenWing OK223492
Jakob Jøsang WithWing OK223650
Kristine WollanOL Trollelg211837

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Ella Fiskum NessFreidig212806
Solveig Louise NissenFreidig211745
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK160969
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK160968

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Myhr AmundsenWing OK199546

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Maja LersethOL Trollelg211681

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK160996
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Kristine Gjersvold HaugFreidig69140
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522
Solveig SæternesByåsen IL189054

D 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Eggen KongsbakWing OK180068

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Eldrid BratsbergWing OK199654
Ragnhild EideByåsen IL199600
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Jørgen Moseid UlvenFreidig97755
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL153935
Erling AustrheimFreidig225361
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sigurd BraathenWing OK213155
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering165328
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK160971
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering165318
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Leon Dahl LarsenWing OK223817

H 13-14 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Henrik BraathenWing OK203524
Gabriel CallananWing OK203540
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Mikkel HoltFreidig184323
Elias Iversen HosethMalvik IL179807
Erling Eide HustvedtWing OK212359
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Håvard SingsaasFreidig214968
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Håkon SæternesByåsen IL147482
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
William P WalsethMalvik IL211889

H 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Espen KarlsenMelhus IL224432
August Hopstad NykvistWing OK
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Oskar StorlerMelhus IL224320

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander DanielsenOL Trollelg214405
Michael OlsenMelhus IL225123
Erik Tofte jrMelhus IL224391

H 15-16 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Kristoffer Jullum FiskvikStjørdals-Blink Orientering221496
Jonas GrønliFreidig215144
Erik Hagen BergWing OK212689
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Ådne Skjæveland JøssingWing OK184224
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Isak A SæternesByåsen IL147060
Jonas VindalWing OK161002

H 15-20B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias GundersenNidarøst OK211904
Sander SandmoMelhus IL225214
Trygve TegnanderWing OK223697

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

Annonser

IOF Eventor