Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 176 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL185473
Amanda AxelsonEiker OL185471
Mathias AxelsonEiker OL185472
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Marte EgerKongsberg OL196871
Frida HopeModum OL228428
Oskar HopeModum OL213031
Hedda Kind KjellevoldModum OL216683
Mathis RenardKongsberg OL209723
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341
Jon StrandKongsberg OL183843
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise RenardKongsberg OL201982

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Ingvild Øverli BergKongsberg OL191202

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Helene EgerKongsberg OL215112
Christine HoenEiker OL192291
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 17-A kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølvi FossøyEiker OL211620
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Ingvild Løver ThonModum OL206465
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

D 17-B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene FlessebergKongsberg OL143337
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Inger Isnes TyseEiker OL188817

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Helene CarlsenRøyken OL192127

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rita SantschiModum OL204656

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristiane RogstadKongsberg OL209948

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Kristin EgerKongsberg OL196870
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Kari StrandKongsberg OL158103
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Merete UndelandSturla, IF159614

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK184157
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Marianne NjåsteinIL Tyrving221144
May Jorunn RognlienModum OL87079
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Jane RødderKongsberg OL182060
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL184532
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Adam ConwayKongsberg OL201777
Johan EgerKongsberg OL500586
Oskar FossåsRingerike OL175968
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Eskild SætherFossekallen IL185896
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL160184
Sølve DrageKongsberg OL211391
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Sverre GrafferRingerike OL192203
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Vegard Øverli BergKongsberg OL189060

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenRøyken OL207695
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Kaspar LiljaModum OL200099

H 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL153876
Fredrik AxelsonEiker OL185470
Dagfinn SætherFossekallen IL185902
Åsmund SætherFossekallen IL185905
Ivar Mikal TyseEiker OL211259

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan LazorModum OL204724
Gunnar SandenEiker OL96810
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BjørnerødOK Moss61943
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Lars EnerhaugenModum OL211550
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Stig InstanesSturla, IF145113
Espen RøsteKongsberg OL204757
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Rune SørensenSturla, IF189047
Atle WølloKongsberg OL177837

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayKongsberg OL201600
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Gunnar HopeModum OL212760
Are NjåsteinIL Tyrving206550
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Gjermund RørenEiker OL173451
Njål SvingheimKonnerud IL200368

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav NipenIL Tyrving197973
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Johan SwärdHadeland OL216647
Øyvind SørlieHadeland OL215505

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Åmund TonnaEiker OL94933

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Johan GrorudHaslum IL68301
Kjell GrønhovdModum OL77374
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Olav MoRøyken OL165151
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Trond WettergreenDriv IL180270

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Knut KjemhusKongsberg OL158461
Per MeilandLommedalens IL214982
Erling TidemannLommedalens IL168119

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Sverre ThuneRingerike OL68553

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne BekkelundRøyken OL95277

D 19-A lang (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Hope BarthOslostudentenes IK485678
Therese HaareKonnerud IL182032
Louise OramBækkelagets SK197974
Anne Marthe PeveriEiker OL152757
Celine RenardKongsberg OL201981
Katharina RogstadNTNUI214742
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

H 19-A lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Hope BarthOslostudentenes IK172011
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Harald HoviSkien OK184572
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenNydalens SK197815
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Damien RenardKongsberg OL201971
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Einar TommelstadNydalens SK221253

Direkte AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546

Direkte B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Annemarie RanvikKonnerud IL500558

Annonser

IOF Eventor