Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Lierbygda OL
Dato: torsdag 7 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

Rekrutt (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders AmundsenKonnerud IL212424
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Oskar KnutheimSturla, IF189146
Sivert KnutheimSturla, IF189147
Andreas MelheimSturla, IF212969

D -16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline AndersenKonnerud IL212330
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL198916
Helene EgerKongsberg OL215112
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Anni SaarelaKonnerud IL175859
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Tessa VerinderSturla, IF
Sarah WølloKongsberg OL159005
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF161760
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Linda FredhMåren OK184147
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Helen GåsvikLierbygda OL148993
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Tanja InstanesSturla, IF145112
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Sirpa LiljaModum OL198084
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Julia Petra PlaianAsker Skiklubb160741
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Jane RødderKongsberg OL182060
Charlotte SkourupSturla, IF189043
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL176210
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Merete UndelandSturla, IF169514
Nina Marie UndelandSturla, IF159663
Linda VerdeSturla, IF209838
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

H -16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølve DrageKongsberg OL211391
Vetle DrageKongsberg OL182097
Johan EgerKongsberg OL154245
Ferdinand FremmingHeming Orientering188863
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Olav MelheimSturla, IF197793
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL142787
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 17- (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Morten AndersenSturla, IF207675
Lars BaklidKonnerud IL220872
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Øyvind DrageKongsberg OL181573
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF186023
Kjell EikenNorges Bank BIL226139
Jørn Idar EllingsenKonnerud IL212597
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Nicolai HübschleSturla, IF182005
André JægtvikKonnerud IL154004
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Kaspar LiljaModum OL200099
Håkon LundKongsberg OL200597
Stig MellingRingerike OL215004
Ole MyklemyrEiker OL200390
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Alf PettersenIL Tyrving222468
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Christian ReuschHeming Orientering194449
Helge RevhaugRingerike OL214964
Henrik Drange RuudRøyken OL159327
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Atle StrømHedrum OL150454
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rune SørensenSturla, IF189047
Harald ThonSturla, IF209837
Roar TønnessenKongsberg OL98610
Karl Anton UndelandSturla, IF159646
Lasse VråleSturla, IF147450
Atle WølloKongsberg OL177837
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

Annonser

IOF Eventor