Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 5 mars 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Jenter Ny (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952

Gutter Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829

Jenter kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth SandveGanddal IL197882
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174699

Gutter Kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Peter FrafjordStatoil BIL184119
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Espen LundeLærerne BIL
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb172256
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

Jenter Mellom (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Keth BerggrafStatoil BIL39846
Anna BerthelsenStavanger kommune BIL200721
Hanna BrubækStavanger Orienteringsklubb153924
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Eli FrafjordGanddal IL188902
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL188723
Nina LindGanddal IL188833
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Katrine PrestvoldGanddal IL182020
Inger Cecilie RiseGanddal IL188832
Ane Kristine RostrupSandnes IL (Rogaland)137343
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb153828
Ingunn VoilåsEgersund OK184007
Marie WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb63711

Gutter Mellom (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Gran AbrahamsenStavanger Orienteringsklubb165252
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Øivind BerggrafStatoil BIL61781
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Gudmund GauselKlubbløs185955
Bjarne GimreGanddal IL165888
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb172002
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Frank HansenEgersund OK187209
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Anders NorabergKlubbløs220874
Arne NygaardKlubbløs169121
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195789
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Jan VærpSøgne og Songdalen OK176298
Leif Gunnar WikeneKlubbløs154415
Finn-Morten ÅrstadKlubbløs207888

Jenter Lang (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb158076
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Gutter Lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)207692
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Annonser

IOF Eventor