Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Neseskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Neseskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 24 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Damer - kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Rowena NaileJWC BIL410021
Elin NorveelGanddal IL181653
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Herrer - kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Théodore DenieulJWC BIL96860
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL200430
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering132004
Arild SvihusGanddal IL206298

Damer - mellom (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Kristin SkadsemGanddal IL193010

Herrer - mellom (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjarne GimreGanddal IL165888
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb142841
Arne HetlelidNOTEAM195960
Ernst KlosterKlubbløs207767
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

Damer - lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Tor Kristian GylandKlubbløs216896
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

Damer - XL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632

Herrer - XL (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Annonser

IOF Eventor