Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 3 februar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

Damer - kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Solveig MælandÅlgård Orientering189170
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb157189
Trine SelvikvågKlepp Kommune BIL215170
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

Herrer - kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Magne MælandÅlgård Orientering172094
Daniel de Jong NjaaGanddal IL197860
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Arild SvihusGanddal IL206298
Håvard SvihusKlubbløs216719
Rune SvihusKlepp Kommune BIL209851
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Damer - mellom (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Brit Vivian MelingStatoil BIL184155
Elin NorveelGanddal IL181653
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Inger Skretting OpstadEgersund OK217120
Kristin SkadsemGanddal IL193010

Herrer - mellom (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL413279
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Frank HansenEgersund OK187209
Ole Petter HaukaasSola kommune BIL142841
Arne HetlelidNOTEAM195960
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb159620
Anders NorabergKlubbløs220874
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb98003
Raymond B PettersenÅlgård Orientering189184
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)68096
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
TorSverre E. SkåraEgersund OK94943
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Finn-Morten ÅrstadKlubbløs207888

Damer - lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie GauselGanddal IL158088
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb172255
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BreilandÅlgård Orientering193125
Harry BreilandÅlgård Orientering189186
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL402531
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Rune HatleAvinor Sola BIL185909
Vegard KarlsenÅlgård Orientering149847
Svein-Erik KvameGanddal IL60735
Trond LamarkGanddal IL184425
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Ove OalandGanddal IL160920
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb172128

Damer - XL (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti199632
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer - XL (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Odd FuglestadÅlgård Orientering184383
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)67818
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering222286
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oddvar TaksdalGanddal IL197727
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Annonser

IOF Eventor