Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 23 august 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 161 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Annika van RaaijHedrum OL187291
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Lise StrømSandefjord OK207893

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Vilde Eia HoltungOL Trollo86585
Pernille NaufHedrum OL203284
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Martine TopstadLarvik OK180812
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL173373
Elin BordøyHedrum OL187285
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Mona JahreAndebu IL211241
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Anne-Helene Sommerstad BruserudOL Trollo154054
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bente BlixSandefjord OK173002
Kristin DahlSandefjord OK192582
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Tone StoklandSandefjord OK188461
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie CeebergHedrum OL221358
Gro EiaOL Trollo226962
Siri Hauge FevikOL Trollo187055
Randi HansenStokke IL211332
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Anne Lise SagaKjose IL79064

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
May Helene HansenSandefjord OK184672
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK207836

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Filip Andreas LarsenBotne SK158997
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Didrik BergLarvik OK183814
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL203283
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Tobias KristensenLarvik OK216933
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582

H 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Haakon PettersenSandefjord OK154516
Gunnar RustanOL Trollo217026
Ole-Kristian Sommerstad BruserudOL Trollo154054

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Frode LarsenBotne SK196791
Arne NåtedalOL Trollo222200
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Eskil ÅsmulOL Trollelg195791

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne DirdalLarvik OK198720
Lars FremstadLarvik OK500246
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Arne KristensenStokke IL96681
Roar NilsenSandefjord OK208741
Rune RøedStokke IL197822
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenSandefjord OK186942
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Tormod FjæreHedrum OL187297
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL159034
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor