Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 7
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Simen KristiansenOL Trollo182014
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn205587

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EiaOL Trollo226962
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK207836

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Filip Andreas LarsenBotne SK158997

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Peder RauanLarvik OK177935
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Karsten CeebergAndebu IL207837
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Erik HaugStokke IL203566
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Frode LarsenBotne SK196791
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asle JohnsenHedrum OL150389
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Petter LøeNotodden OL86885
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Roar NilsenSandefjord OK208741
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Rune RøedStokke IL197822
Svein Olav VikBerger og Svelvik OL195948

H 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Annonser

IOF Eventor