Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 6
Arrangørorganisasjon: Botne SK
Dato: tirsdag 24 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Magnus SigurdssonStokke IL209677

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn220774
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633

D 13-16C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Nina NicolaysenSandefjord OK221372
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BruserudOL Trollo216680
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK207836

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Filip Andreas LarsenBotne SK158997

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Sindre R HoltHedrum OL203283
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenLarvik OK216933
Jarle LysnesHedrum OL203389
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Frode GjestrumHedrum OL203378
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Haakon PettersenSandefjord OK154516

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asle JohnsenHedrum OL150389
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Roar NilsenSandefjord OK208741
Rune RøedStokke IL197822
Per Einar StrømHedrum OL221210

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Runar KittilsenStokke IL169014
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK174873
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Bjørn HaugenSandefjord OK207812
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900

Annonser

IOF Eventor