Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 3 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 179 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Teodor Flatner-WeldeHedrum OL221356
Tobias Flatner-WeldeHedrum OL221357
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Truls Christian RevåStokke IL207854
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Ida Pérez RønnildHedrum OL203286
Magnus SigurdssonStokke IL209677

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine Kierulf DirdalLarvik OK184000
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Åsta Firing SimonsenAndebu IL156976
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Lise StrømSandefjord OK207893

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna JohanssonHedrum OL200510
Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK171123

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Vilde Eia HoltungOL Trollo86585
Gunvor Aurora MasvikLarvik OK154393
Marit Melby JacobsenLardal OL195885
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL173373
Lillian BergeSandefjord OK147761
Heidi EriksenLarvik OK211538
Inger Anne HeggernesHedrum OL187289
Kristin JohanssonHedrum OL187323
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17-N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Flatner-WeldeHedrum OL221180
Terese Pérez RønnildHedrum OL182127

D 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Grethe B ClausenLarvik OK78721
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Elin GravningenStokke IL203626
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Kjersti KjeldaasOL Trollo124816
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tone StoklandSandefjord OK188461
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gro EiaOL Trollo82360
Randi HansenStokke IL211332
Karin KittilsenStokke IL62274
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL79499
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Henrik Omlid JohansenLarvik OK212261
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Simen GravningenStokke IL177257
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Peder Torhaug-MollerudLarvik OK222694

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjel HeggernesHedrum OL157978
Simen KristiansenOL Trollo226958

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Anders EckdahlOK Horten195817
Even GravningenStokke IL203625
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Filip Andreas LarsenBotne SK158997
Marius Sæther MydlandHedrum OL157979
Andreas Skjelland HeggStokke IL195925

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Sindre R HoltHedrum OL203283
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Herman Aarstrand KirsteSkien OK184352
Tobias KristensenLarvik OK216933
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Jarle LysnesHedrum OL203389
Ole Jakob OlsrødStokke IL211582
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Øyvind KristiansenOL Trollo182017
Haakon PettersenSandefjord OK154516

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erland WeldeHedrum OL221389

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Frode LarsenBotne SK196791
Arne NåtedalOL Trollo222200
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FremstadLarvik OK500246
Asle JohnsenHedrum OL150389
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Petter LøeNotodden OL86885
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Roar NilsenSandefjord OK208741
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
Rune RøedStokke IL197822

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Trond CeebergAndebu IL201601
Svein EriksenSandefjord OK186942
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Runar KittilsenStokke IL169014
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Annonser

IOF Eventor