Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: OK Horten
Dato: tirsdag 26 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 161 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Hermine GrønnebergHedrum OL159661
Niclas GunnerødStokke IL159929
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Andreas KristiansenOL Trollo216738
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Henrik RingheimOL Trollo202102
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Magnus SigurdssonStokke IL209677
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227508

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL159660
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Vilde Eia HoltungOL Trollo86585
Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn207897
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Sara Roberg GhabeliOL Trollo176179
May Brith NordkveldeHedrum OL187231
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Enikø BertalanAsker Skiklubb191088
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Tone StoklandSandefjord OK188461
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn91531

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Gro EiaOL Trollo82360
Randi HansenStokke IL211332
Karin KittilsenStokke IL62274
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn96274
Elisabeth RødAndebu IL79499
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL198914
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Kristoffer EckdahlOK Horten193016
Brage EikåsSandefjord OK182096
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn79075
Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK207836

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen KristiansenOL Trollo182017

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn168913
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Filip Andreas LarsenBotne SK158997

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn80435
Sindre R HoltHedrum OL203283
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Jarle LysnesHedrum OL203389
Peder RauanLarvik OK177935
Hans Olav SkogstadTelenor BIL215237
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Frode GjestrumHedrum OL203378
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Øyvind KristiansenOL Trollo216906
Haakon PettersenSandefjord OK154516
Gunnar RustanOL Trollo217026

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Frode LarsenBotne SK196791
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716
Eirik SkavhellenBotne SK145321

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn80433
Arne DirdalLarvik OK198720
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Petter LøeNotodden OL86885
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Roar NilsenSandefjord OK208741
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Jan Arild RyggSande Sportsklubb62118
Rune RøedStokke IL197822

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo500154
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Jan BøhleOL Trollo221216
Svein EriksenSandefjord OK186942
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL170716
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Kai MidtskogenBotne SK62564
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn172099
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn91530

H 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Thor EdvardsenLarvik OK177772
Frank EliassenSandefjord OK174991
Henning GaarderKonnerud IL167850
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Svein Børge HaugbergSandefjord OK174695
Ragnar HillestadLardal OL92538
Ragnar HillestadLardal OL159034
Magne KlovningPorsgrunn OL203279
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Steinar RuudKonnerud IL210997
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK60900
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge TvedtenLarvik OK169252

Annonser

IOF Eventor