Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: torsdag 19 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 189 påmeldte deltakere.

N-åpen (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Aglen AlsosWing OK202606
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Jørgen AuneByåsen IL153935
Erik BakkMelhus IL148995
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg214415
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK160968
Elias W. BjørgmoOL Trollelg214389
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Nathaniel BraathenOL Trollelg214383
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Benjamin CallananWing OK199653
Erlend GrønliFreidig225465
Stina GåsøOL Trollelg213092
Nora HalvorsenFreidig206044
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Synnøve Iversen HosethMalvik IL179809
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK223812
Mathias Leintrø LianMelhus IL88703
Johannes LerliMelhus IL211381
Lea LersethOL Trollelg121681
Kristoffer LodgaardByåsen IL225153
Frida LutherOL Trollelg213008
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203646
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Benjamin MorenoOL Trollelg209513
Leo Benjamin MorganMalvik IL39213
Lily Alexandra MorganMalvik IL90382
Silje Marie NissenFreidig212787
Maia Ruano StrandWing OK203542
Eline SandnesOL Trollelg217685
Borgar StavrumWing OK202338
Tormod StavrumWing OK202549
Inger StokkeWing OK223676
Mia StormoOL Trollelg
Tobias SundOL Trollelg214384
Hedda SæbøNidarøst OK203647
Martin Sæther LevinFreidig
Sondre Holås SødringOL Trollelg214408
Marius TorsethaugenWing OK223492
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Ingrid Wollan BenumByåsen IL197851
Marie Wollan BenumByåsen IL197940

D 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Stine Gilje HagelerByåsen IL212115
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Ella Fiskum NessFreidig212806
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Astrid Oline Rinnan GreenWing OK184595
Ella SandstadFreidig181780
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Maria Strømdal WikFreidig213142
Maia ØlmheimWing OK213353

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK160969
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203649

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Tuva GrøtteWing OK212440
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig
Ane Malene KolstadFreidig180130
Guro Harbak MusumOL Trollelg165525
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Maren VikenByåsen IL192325

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Thea WalsethMalvik IL213633

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733
Maja LersethOL Trollelg211681

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah BrynhildsenWing OK158440
Mona Eggen KongsbakWing OK180068
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Kristine Gjersvold HaugFreidig69140
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK223590
Synne Marie KvammeWing OK213255
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK213515
Solveig SæternesByåsen IL189054

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid BratsbergWing OK199654
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL160340
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Marte Lien JohnsenByåsen IL221351
Vera MelkildFreidig180322
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd BraathenWing OK213155
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering165328
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Tristan HalvorsenFreidig176201
Sverre HellevikFreidig224471
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Kasper LodgaardByåsen IL212472
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK160969
Sebastian Isachsen MelingNidarøst OK92076
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Alfred Gilje SanneFreidig179919
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL184064
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Leon Dahl LarsenWing OK223817
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK160971

H 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Erlend AuneByåsen IL200441
Amund Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211237
Henrik BraathenWing OK203524
Gabriel CallananWing OK203540
Einar EideByåsen IL209976
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eskil EllefsenFreidig204747
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Antonius Herskedal AmundsenFreidig
Mikkel HoltFreidig184323
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Vemund MølnvikFreidig213305
Håkon Høyem OlsenFreidig180237
Nikolai RenolenWing OK172166
Jostein RøFreidig203648
Edvin Skauby grønningSelbu OK223720
Håkon SæternesByåsen IL147482
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
William P WalsethMalvik IL211889

H 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Elias Iversen HosethMalvik IL179807
Espen KarlsenMelhus IL224432
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Olaf Gilje SanneFreidig212738
Oskar StorlerMelhus IL211656
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL88704

H 13-16N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AuneMelhus IL88701
August Hopstad NykvistWing OK192917
Michael OlsenMelhus IL225123
Eirik SkurdalMelhus IL211656
Joakim Solberg QvenildMelhus IL88704
Ørjan SæterMelhus IL96235
Erik Tofte jrMelhus IL224391

H 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard DahleWing OK212467
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Matias NissenFreidig214966
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596
Lars SandstadFreidig142524
Martin SelmerFreidig198094
Simen Spets StorhovFreidig203586
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Trygve TegnanderWing OK223697
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Arvid LyngstadWing OK180173
Asbjørn Magnus MidtbøWing OK184545
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297

D 15-20B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Myhr AmundsenWing OK160994
Martine Klock FletenWing OK211296
Ingvild Lauvstad SundeWing OK212522

H 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip Rønning HosethMelhus IL198055
Sander SandmoMelhus IL225214

Annonser

IOF Eventor