Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TA-sprint løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: TA-sprint løp 4
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: tirsdag 3 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Åpen 1,5 km (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK212154
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK212643
Mateo HendersonSteinkjer OK212176
Noelle HendersonSteinkjer OK212100
Aleksander Tanem IversenVerdal OK212074
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Karita MøllerSteinkjer OK179894
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Hannah Gustad StrømOK Skøynar204338
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Rebekka VeieOK Skøynar206567
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342

Åpen 2,0 km (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Noah HendersonSteinkjer OK211948
Tanja HendersonSteinkjer OK216724
Sverre KristoffersenVerdal OK80126
Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL211239
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Johannes SollidVerdal OK217478

Åpen 2,5 km (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK152273
Marie DaleSteinkjer OK204817
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267
Marius EnesVerdal OK91580
Håkon GrandeVerdal OK172260
Maren GrandeFrol IL160101
Per GrandeVerdal OK160102
Arne GrevskottFrol IL216867
Inge HafstadVerdal OK209777
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK192182
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Karl Aksel JermstadSteinkjer OK139592
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering
Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering165294
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK165236
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Paul SirumFrol IL211470
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Stian SundsvikFrol IL180793

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Oliver Andreas GjærumStjørdals-Blink Orientering165328
Sigurd VatnFrol IL187160

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Reinaas BjørsholFrol IL213477
Hege HallanOK Skøynar206280
Trude MarkhusVerdal OK181876
Linnea MunkebyFrol IL195841
Louise RonglanOK Skøynar186951
Linnea SandvikFrol IL195719

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Vegard JermstadSteinkjer OK204813
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Sofie HallemVerdal OK203553
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Marte VatnFrol IL187117

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632
Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering165297
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK192615
Tore MarkhusVerdal OK211324
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Andreas RonglanOK Skøynar186844
Kristian VeieOK Skøynar181455

Annonser

IOF Eventor