Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ringsakersprinten

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ringsakersprinten
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 5 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL192949
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL212386
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL154276
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilia DiesenVang OL173254

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine FjeldRingsaker OK92330
Sofie JohanssonLøten o-lag211191

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering206244
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering132006
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL202361
Celine VistedGjø-Vard OL212563
Rita WiestVang OL207657

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita TorsethGjø-Vard OL227520

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering89533

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EllegaardVang OL84212
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Anne SørumRingsaker OK500607

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even LienGjø-Vard OL187269

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering212731
Lars LienGjø-Vard OL187270
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even BordalRingsaker OK215180
Mats LindaasElverum OK209963
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352
Odin Høie VollumRingsaker OK127191

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute LindaasElverum OK179351
Henrik Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Gran BlystadLøten o-lag87087
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK191208
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Fredrik SveenVang OL188458

H 19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Kenneth BilstadVang OL220950
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Ove Antvord HaugereidLøten o-lag188987
Håvard LucasenFredrikstad SK160833
Arne RøsteRingsaker OK222068
Anders SkjesetVang OL157996
Pål StenbergVang OL217007
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai SolumRond OL68603
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Svein ThorsbergGrue IL222088
Stig WiestVang OL129578
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering132005

H 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Tore LindaasElverum OK220882
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Sture OttesenIndre Østfold OK216306
Tormod PedersenRingsaker OK165648
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Terje MalmHamar OK206901
Stein NordviElverum OK211173

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel BraatenOdal OL - Orientering147113
Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL203612

D 19 AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll136903
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Solveig StenbergVang OL92070

H 19 AK (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Ola BlystadLøten o-lag86927
Sigmund HansenGjø-Vard OL212132
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL154047
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Torstein StorlienRingsaker OK203372
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LienGjø-Vard OL178166

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Yngvild MalmoVang OL66654
Maren SogstadGjø-Vard OL191242

Annonser

IOF Eventor