Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp #4 free challenge

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp #4 free challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 26 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

H17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Håkon ReikvamIL Gular207705
Lars RøttingenIL Gular87574
Dan Jørgen SørheimIL Gular221485

D17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Christiane TrösseVaregg Fleridrett152605

H-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Johan EikangerIL Gular184233
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Scott JuvikIL Gular206490
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular412976
Aksel MjelstadTIF Viking185976
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL412503
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkAskøy OL192399
Sofie YstebøTIF Viking181575

H40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Kjetil DammTIF Viking158099
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Tom Eirik EikangerIL Gular159698
Michael GunnarsonVaregg Fleridrett195882
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tore JuvikIL Gular216874
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Ketil MaldeIL Gular78716
Stig MjelstadTIF Viking185875
Tore NymarkAskøy OL192524
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

D40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth AadlandSamnanger IL92476
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

H60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Magne RaadalFana IL184640
Erling StrandBergens TF83177
Per Olaf TangenFana IL184553

D60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EllingsenKlubbløs
Arne JohannesenIL Gular61154
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

DN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Louise Marie JohnsenVaregg Fleridrett221376
Johanna MjelstadTIF Viking194621

Annonser

IOF Eventor