Påmeldte deltakere til NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 162 påmeldte lag.

D 17 (63)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum500002
2Lotte Jauhojärvi Markussen226296
3Synne Strand500265
Asker Skiklubb 2
1Nora Synnøve Woxholth500266
2Margrethe Wisløff500313
3Marit Isachsen181811
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Marte Fallbakken Berge216339
2Nora Marie Wedege Irgens170486
3
Byåsen IL 1
1Ragnhild Eide199600
2Mari Fasting500296
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Lene Berg Hanssen208919
2Helen Palmer190327
3Rine Hanssen145211
Bækkelagets SK 1
1Lone Brochmann208706
2Marthe Gløersen501217
3Nikoline Ekeberg Schjerve500047
Bækkelagets SK 2
1Lene Godager Kaas500299
2Line Hagman146575
3Anniken Eriksrud Karlsen501834
Bækkelagets SK 3
1Mariann Ulvestad238119
2Louise Oram197974
3Jenni Hesselberg Indby132150
Eiker OL 1
1Ane Dyrkorn180221
2Thea Dyrkorn181872
3Kristine Berglia208169
Fossum IF 1
1Pernille Katla191341
2Ragnhild Hjermstad502915
3Victoria Hæstad Bjørnstad197990
Fossum IF 2
1Åsne Naadland Holo221407
2Julie Størmer211996
3Ingrid G. Kvålsgard500630
Fredrikstad SK 1
1Heidi Østlid Bagstevold500259
2Marie Olaussen196727
3Emma Johansson198042
Fredrikstad SK 2
1Marit Kahrs211091
2Linda Solberg500560
3Marianne Riddervold Kahrs237786
Fredrikstad SK 3
1Rikke Blakkestad Ingesen500116
2Karin Skedsmo Danevad211201
3Ida-Synnøve Kristiansen504149
Freidig 1
1Hanne Sandstad206030
2Malin Sandstad504681
3Åshild Kolstad182129
Freidig 2
1Dina Reitan206043
2Oda Q Fossum137114
3Gro Sandstad Eidsmo160461
Frol IL 1
1Line Sundsvik144211
2Mathilde Rundhaug211476
3Eirin Svanøe-Hafstad206562
Frol IL 2
1Elen Katrine Skjerve Bredesen173069
2Ragne Munkeby226175
3Maren Grande160101
Gjø-Vard OL 1
1Agnethe Hasli501170
2Kristine Haanes Strandlie500063
3Lone Malmgren226193
Halden SK 1
1Kine Hallan Steiwer181110
2Hollie Orr90516
3Ida Marie Næss Bjørgul500306
Halden SK 2
1Agnes Leo504590
2Eva Jurenikova184340
3Jo Shepherd85408
Halden SK 3
1Idun Kristine Felde Olaussen196849
2Hedda Raadal Bjørlo182000
3Iliana Ilieva173098
Halden SK 4
1Ane Sofie Næss Bjørgul158223
2Karoline Aune194816
3Hanna Lye Moum159033
Haugesund IL Orientering 1
1Lisbeth Voll96612
2Kristina Voll193888
3Ingvild Paulsen Vie197968
Heming Orientering 1
1Sofie Skyttersæter Iversen192628
2Rikke Skyttersæter Iversen400956
3Pia Skyttersæter Iversen158426
IL BUL-Tromsø 1
1Arntraut Götsch192304
2Tora Indregard502125
3Mathilde Nordbrøden Skaare79234
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Vibeke Øye222669
3Helen Martinsen209975
IL Tyrving 1
1Mari Jevne Arnesen500398
2Linn Hokholt214837
3Betty Ann Bjerkreim Nilsen183853
IL Tyrving 2
1Kristine Fjeldbo168868
2Oda J Sikkeland501590
3Ida Tiltnes159511
IL Tyrving 3
1Åsa Franzen220728
2Marianne Njåstein221144
3Karoline Andersen207592
IL Tyrving 4
1Solveig Eline Berg203507
2Synne Skjærstein502453
3Astrid Fiskum180302
Kongsberg OL 1
1Marlin Haavengen206386
2Helene Eger215112
3Ingjerd Myhre502878
Kongsberg OL 2
1Kjersti Tønnessen Bergstøl500244
2Anne Willkommen Eiken209814
3Rikke Hjelseth Larsen205915
Kongsberg OL 3
1Idunn Haavengen167389
2Kathinka Rogstad210056
3Anita Sørensen Drage181574
Konnerud IL 1
1Thea Sildnes Baklid187171
2Annette Bjørnås Krogstie212321
3Maiken Økern Hågård203655
Larvik OK 1
1Runa Fremstad216870
2Andrine Harriet Fremstad186862
3Ingrid Undstad204302
Lillomarka OL 1
1Delphine Poirot502044
2Siri Kollerud198836
3Andrine Benjaminsen170783
Lillomarka OL 2
1
2
3
Løten o-lag 1
1Evine Westli Andersen501130
2Nina Smestad501471
3Emilie Westli Andersen114842
Mo OK / NTNUI 20
1Eli Kolstad186199
2Live Bredholt Jørgensen174588
3
Modum OL 1
1Agnes Irene Longfjeld129397
2Tine Hansen236510
3Heidi Mårtensson86872
NTNUI 1
1Anine Ahlsand502880
2Maren Jansson Haverstad200005
3Sigrid Alexandersen210053
NTNUI 2
1Audhild Bakken Rognstad181664
2Karen Oline Kolstad212749
3Ingrid Gulbrandsen193890
NTNUI 3
1Anna Ulvensøen182140
2Ingunn Egeberg Vári501086
3Aurora Fossøy62220
NTNUI 4
1Camilla Öhman208461
2Hildegunn Heggøy82335
3Ingvild Brekke170780
NTNUI 5
1Karoline Dahl Fosby78037
2Marte Hoff Hagen222695
3Ingeborg Ellegaard Melby199489
NTNUI 6
1Solveig Blandkjenn97984
2Maria Dahl Fosby500885
3Synne Fossøy98004
NTNUI 7
1Live Bredholt Jørgensen174588
2
3
Nydalens SK 1
1Siri Ulvestad206420
2Marte Narum200006
3Anne M Hausken Nordberg500293
Nydalens SK 2
1Nicole Ragvin500556
2Ragne Wiklund501588
3Marion Huber226171
Nydalens SK 3
1Ingvil Ahlsand188972
2Frida Bakken Ulseth186887
3Maria Jonsson224623
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø180937
2Johanne Bratland Tjernshaugen501008
3Selma Kristiansen502913
OL Trollelg / IL Leik 1
1Line Sølberg502953
2Marit Schmid236427
3Tone Almås226140
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend203386
2Guro Vassend220954
3Emilie Westin203458
Porsgrunn OL 2
1Camilla L. Rosenvold170781
2Anna Meen178035
3Kjersti Adéla Westin230092
Raumar Orientering 1
1Silje Ekroll Jahren500307
2Anne Larsson Hovind503429
3Turid Kamstrup Hovind186056
Røyken OL 1
1Line Drange Ruud193703
2Sanna Antell502540
3Hege Holth Rekaa221272
Sandefjord OK 1
1Signe Bredholt Jørgensen199374
2Maria Prestbøen186139
3Ella Arentz Hagen206254
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Sunniva Omdal196743
2Marie Line Furland220844
3Marit Haavardsholm207630
Steinkjer OK 1
1Kjersti Kvistad Dengerud203267
2Vibeke Kvistad Dengerud203266
3Lina Kvitvang Benan152273
Stjørdals-Blink Orientering / Verdal OK 1
1Ane Nielsen Solberg503111
2Sigrid Vehus Skjerve201976
3
Varegg Fleridrett 1
1Christiane Trösse220066
2Kårhild Husby Nordstad195923
3Kristin Löfgren Johansen209821
Ås-NMBU Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen181542
2Ina Catharina Storrønning96649
3Ingvild Maalen-Johansen62357

H 17 (99)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Sander Arntzen500222
2Henrik Fredriksen Aas502140
3Vegard Gulbrandsen500003
Asker Skiklubb 2
1Erling Sommerfeldt504114
2Johan Teodor Westly181256
3Per Clemet Wisløff500300
Asker Skiklubb 3
1Trygve Myhr502876
2Axel Hoveid207564
3Per Wiréhn192186
Asker Skiklubb 4
1Bjørnar Løvli500286
2Eivind Øfsthus Gravir201382
3Tommy Jauhojärvi226300
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Trygve Kongsbakk217140
2Espen Samuelsen Skiri207012
3Torkel Irgens206480
Byåsen IL 1
1
2
3
Bækkelagets SK 1
1Karl Fremstad211281
2Rune Olsen193330
3Øystein Kvaal Østerbø500305
Bækkelagets SK 2
1Magne Jutulstad221404
2Martin Schälli191456
3Håvard Myhre198915
Bækkelagets SK 3
1Mathias Nipen186079
2Thomas Nipen197815
3Felix Breitschädel210150
Bækkelagets SK 4
1Eirik Watterdal70638
2Eskil Sande Gullord159946
3Raphael Ferrand188000
Bækkelagets SK 5
1Anders Storbraten483387
2Kristian Ruud503508
3Carl Godager Kaas170550
Bø OL 1
1Lars Steinar Hefre227730
2Sigve Botnen227683
3Dag Steinar Ragvin157187
Emblem IL 1
1Asgeir Bakken Rognstad188465
2Erlend Nilsen Sandnes227726
3Kristian Nilsen Sandnes188845
Emblem IL 2
1Kjetil Okkenhaug181025
2Ingrid Lundanes154845
3Markus Glad220766
Fossum IF 1
1Einar Melsom183652
2Emil Ahlbäck500294
3Erling Hjermstad190677
Fossum IF 2
1Erik Hæstad Bjørnstad197833
2Oskar Størmer209002
3Øyvind Hjermstad221133
Fossum IF 3
1Oscar Hæstad Bjørnstad197879
2Styrk Hundseid Kamsvåg199496
3Martin Borge Heir174826
Fossum IF 4
1Emil Størmer214741
2Peter Gisholt198904
3Martin Andresen Skotte221013
Fredrikstad SK 1
1Hans Petter Mathisen180916
2Mattias Karlsson210109
3Håvard Lucasen160833
Fredrikstad SK 2
1Herman Ryen Martinsen501366
2Christian Riddervold Kahrs237785
3Audun Bjerkreim Nilsen170605
Fredrikstad SK 3
1Andreas Høye193983
2Sindre Østhagen206555
3Henrik Ottesen194878
Fredrikstad SK 4
1Espen Danevad79095
2Per Olaussen79573
3Håvard Berget221163
Freidig 1
1Håvard Eidsmo186037
2Oskar Spets Storhov215145
3Sindre Johannessen181960
Freidig 2
1Mats Eidsmo179813
2Oscar Lyngen222709
3Mattis Holt179878
Freidig 3
1Kristian Fredrik Lynum195937
2Adrian Opheim203662
3Tomas Eidsmo173137
Freidig 4
1Mathias Vindal203527
2Mathias Hermstad159540
3
Frol IL 1
1Ulf Forseth Indgaard190906
2Yngve Skogstad502895
3Paul Sirum211470
Frol IL 2
1Carl Petter Lyngen211600
2Martin Vister500292
3Jo Forseth Indgaard502893
Frol IL 3
1Stian Sundsvik234909
2Lars Sandstad Skjeset187219
3Andreas Svingheim Magerøy211401
Gneist, IL / TIF Viking / Varegg Fleridrett 4
1Andreas G. Polden204632
2Knut Kyrkjebø165661
3Mathias Rosenlund502444
Halden SK 1
1Eirik Kamstrup Hovind200010
2Magne Dæhli500302
3Olav Lundanes500297
Halden SK 2
1Håkon Raadal Bjørlo182103
2Markus Holter222454
3Thomas Natvig Årstad500258
Halden SK 3
1Espen Nordbrøden Fiskum187227
2Peter Nordbrøden184944
3Mats Nordbrøden184943
Halden SK 4
1Niels Christian Hellerud206905
2Erlend Brendstuen195770
3Olav Milian Schmitt Gran220800
Halden SK 5
1Sigurd Myhre Andreassen504573
2Magnus Nordbrøden222529
3Alexander Skaug Ytterbøl207830
Heming Orientering / Byåsen IL 2
1Petter Astrup Arnesen211112
2Karl Even Rygh502378
3Øyvind Wiggen155924
Heming Orientering 1
1Harald Astrup Arnesen222447
2Bjørn Anders Flågen209873
3Ulrik Astrup Arnesen226304
IL BUL-Tromsø 1
1Hallvard Nordbrøden206777
2Jan-Hugo Hanssen192913
3Vegard Vaeng Bernhardsen193120
IL Gular 1
1Rune Nygaard207699
2Eyvind Kjellevold Malde502442
3Scott Juvik504399
IL Leik 1
1Jonas Unsgård206201
2Ola Keiserås226229
3Oskar Andrén504684
IL Tyrving 1
1Torgeir Nørbech500257
2Anders Tiltnes159512
3Bjørn Ekeberg500261
IL Tyrving 2
1Espen Jakobsen504561
2Emil Jönsson208695
3Jim Øystein Nybråten220737
IL Tyrving 3
1Vegard Ruttenborg177243
2Mathias Stensland Lillevold123574
3Torbjørn Sagberg185842
IL Tyrving 4
1Gunnar A Fiskum502467
2Bjørn Tore Mathisen216664
3Are Kristiansen502380
Indre Østfold OK 1
1Bjørn Erik Glomsrud80670
2Håkon Gjerde237996
3Thomas Bedin411313
Kongsberg OL 1
1Mathias Drage500240
2Damien Renard201971
3Tord Strand183842
Kongsberg OL 2
1Håkon Lund500550
2Sølve Drage502238
3Trygve Heggedal214978
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
2Jørgen Baklid201651
3Audun Heimdal183721
Konnerud IL 2
1Joar Gjerdahl188760
2
3
Kristiansand OK 1
1Dag Blandkjenn197997
2Gaute Friestad184414
3Vegard Danielsen230085
Kristiansand OK 2
1Håvard Irgens206479
2Sebastian Daland181677
3Marius Pytten197877
Kristiansand OK 3
1Marius Aurebekk208690
2Morten Jørgensen221391
3Johannes Bakke Aashamar114839
Kristiansand OK 4
1Marianne Andersen170604
2Matias Hodne Hanisch229996
3Kristian Pytten221206
Larvik OK 1
1Tobias Kristensen216933
2Jørgen Frøyd197776
3Anders Bjørningstad Kristoffersen181967
Lillomarka OL 1
1Matthew Speake204099
2Nicholas Oskarsson200090
3Gaute Hallan Steiwer500298
Lillomarka OL 2
1Jens Johan Brekke215086
2Elias Skjolden Sørensen186896
3Kristian Markhus Brekke203229
Lillomarka OL 3
1Brynjar Fredheim91177
2Arne Dybdahl149754
3Vidar Benjaminsen223228
Løten o-lag 1
1Marius Øie501531
2Yngve Volden84104
3Ove Antvord Haugereid188987
Mo OK 1
1Even-Johan Kaspersen182130
2Lars Solli182025
3Håvard Rokkan186141
NTNUI 1
1Rasmus Rørholt Theisen205770
2Emil Granqvist501157
3Jon Aukrust Osmoen500301
NTNUI 2
1Anders Felde Olaussen182081
2Jonas Madslien Bakken181989
3Sindre Østgulen Deisz504503
NTNUI 3
1Olai Stensland Lillevold196772
2Elias T. Mølnvik211647
3Vegard Blomseth Johnsen184997
NTNUI 4
1Henry McNulty220185
2Sverre Turter Sandvold182072
3Isak Bergset225930
NTNUI 5
1Gustav Fiskum220919
2Lars Owren160424
3Simen Eid Nielsen172717
NTNUI 6
1Henrik Upsal184471
2Harald Kalager500532
3Erik Gustafsson169149
NTNUI 7
1Håkon Fruseth Christiansen194879
2Bjørn Lundanes208437
3Jakob Kalvig Skogan219293
NTNUI 8
1Håvard Mo Vaadal501732
2Arne Johannes Løkken231459
3Peter Martinus Freyborg Uran180926
Nydalens SK 1
1Anders Nordberg181232
2Elias Jonsson203274
3Ralph Street502673
Nydalens SK 2
1Lukas Liland202201
2Håvard Haga502921
3Alan Cherry200459
Nydalens SK 3
1Bojan Blumenstein193877
2Sverre Waaler Kaas226172
3Anders Vister209926
Nydalens SK 4
1Halvor Saunes195811
2Jørgen Wulfsberg180903
3Sindre Rønning221215
Nydalens SK 5
1Mikal Brastad Larsen214916
2Sondre Ruud Bråten181939
3Sander H. Rogndokken195911
Nydalens SK 6
1Torstein Hole197809
2Børge Pedersen194140
3Kyongsa Ri169009
Nydalens SK 7
1
2
3
OK Moss 1
1Tore Bjørnerød61943
2Henning Bratland Carlsen190570
3Torgeir Snilsberg67577
OK Moss 2
1Thomas Roskifte501165
2Erik Rytter Jakobsen208926
3Hallvard Koren84741
OK Moss 3
1Øyvind Løken187141
2Øystein Olsen89387
3Thomas Tubbehaugen222453
OL Trollelg 1
1Trond Einar Moen Pedersli235138
2Jan Schmid211189
3Andreas Sølberg216649
OL Trollelg 2
1Anders Haugskott217107
2Tommy Schmid211537
3Olav Andreas Remmen191301
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen501324
2Trym B Island177757
3Øystein Fruseth Christiansen194880
Oppsal Orientering 1
1Kristoffer Fiane Pedersen208696
2Sigve Vågsnes180877
3Olav Johannes Deelstra503256
Oppsal Orientering 2
1Jan Andreas Edstrøm181662
2Thor Mella187259
3Ola Marius Pedersen503928
Oppsal Orientering 3
1Bent Erik Skaug192707
2Ludvig Rødnes183908
3Erik Persson184336
Oppsal Orientering 4
1Are Wigaard214979
2Lavran Thorstensen500581
3Ole Martin Edstrøm181663
Oppsal Orientering 5
1Truls Hestengen178983
2William Resvoll Skaug408050
3Ola Dilt503507
Porsgrunn OL 1
1Alexander Repstad Storemyr504150
2Håkon Kornmo222572
3Thore Kornmo222121
Porsgrunn OL 2
1Dag Ausen89043
2Kjell Westin480106
3Hans Christian Meen203282
Raumar Orientering 1
1Magnus Svingheim170810
2Anders Haga195480
3Vetle Ruud Bråten221058
Raumar Orientering 2
1Ståle Sønsterudbråten216356
2Robin Larsson225658
3Tron Erik Hovind503936
Skien OK 1
1Gisle Nysæter217460
2Skjalg Nysæter501323
3Frode Nysæter184473
Stavanger Orienteringsklubb / Ganddal IL / Haugesund IL Orientering 1
1Per Ivar Stokland197767
2Ruben Kobbeltvedt193057
3Johan Christie Ørke211766
Stjørdals-Blink Orientering / Malvik IL / Steinkjer OK 1
1Audun Wanvik Haugen211347
2Ludvig Williams Strømsnes96318
3Atle Dengerud204808
Sturla, IF 1
1Ole Jørgen Bogen Arenth502377
2Sturla Frydenlund209840
3Tibor Vári209842
Søgne og Songdalen OK 1
1Kjell Erik Røisland181299
2Jarl Magnus Berge227062
3Leiv-Terje Arnevik184348
Vang OL 1
1Even Lindaas202094
2Sverre Narum206442
3Njaal Ellegaard Melby226137
Vang OL 2
1Jostein Svaland Dale191177
2Fredrik Sveen188458
3Ole Johan Bråten159324
Varegg Fleridrett 1
1Morten Jarvis Westergård204669
2Vegard Jarvis Westergård503582
3Håkon Jarvis Westergård202199
Varegg Fleridrett 2
1Per Harald Löfgren Johansen181016
2Vyacheslav Mukhidinov224634
3Oskar Røen204561
Varegg Fleridrett 3
1Kristian Rykkje184641
2Stian Rykkje207688
3Markus Kjærner-Semb204540

Annonser

IOF Eventor