Påmeldte deltakere til NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 215 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK3412384, 152273
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198, 203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266, 3447729
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244, 181872
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Aurora GjølsjøOK Moss180937, 3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Sofie HallemVerdal OK3795804, 203553
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261, 502125
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Lisa JenssenHalden SK184540
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902, 199374
Pernille KatlaFossum IF3861374, 191341
Eli KolstadMo OK3871845, 186199
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448, 224532
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Ragne MunkebyFrol IL226175, 3299195
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Dina ReitanFreidig3884194, 206043
Kathinka RogstadKongsberg OL210056, 3598224
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Synne SkjærsteinIL Tyrving502453, 3593175
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 503111
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Inga Vestøl StødleKristiansand OK3621224, 186309
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792, 203386
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588

D 19-20 E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK3732294, 203267
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814, 3599107
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607, 160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Oda Q FossumFreidig504332, 3809969
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 501834
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3630308
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL3877396, 229646
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Malin SandstadFreidig504681, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Line SølbergOL Trollelg3799640, 502953
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043, 500313
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266, 3502523

H 17-18 E (85)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140, 3567633
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 208690
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3596343
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603, 222149
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
August Asheim BirkelandHalden SK158423, 3574563
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088, 215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427, 203229
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Ole Johan BråtenVang OL159324, 3515509
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Sølve DrageKongsberg OL502238, 3782216
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 234873
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873, 3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507, 3572088
Elias JonssonNydalens SK3561495, 203274
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140, 3614757
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Knut KyrkjebøTIF Viking220801
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Håkon LundKongsberg OL500550
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442, 3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Audun Melby JacobsenLardal OL224627
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385, 502876
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 229709
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3623097
Sindre R HoltHedrum OL3867850, 221384
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Håvard RokkanMo OK3622206, 186141
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444, 3831674
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838, 221013
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318, 3882669
Emil StørmerFossum IF214741, 3781820
Fredrik SveenVang OL3711017, 188458
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581, 3571817
Mathias VindalFreidig203527, 3590288
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb181256, 3879764
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001, 224346
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 E (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114839
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848, 226304
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard EidsmoFreidig186037, 3634599
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI3123528, 180926
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 502911
Trygve HeggedalKongsberg OL3666435, 214978
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Brage JørumByåsen IL181456
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679, 188845
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108, 3501350
Adrian OpheimFreidig203662, 3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624, 197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3695624
Jonas UnsgårdIL Leik206201, 3386828
Are WigaardOppsal Orientering3626850, 214979

Annonser

IOF Eventor