Påmeldte deltakere til NM mellom kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom kvalifisering
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 8 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 197 påmeldte deltakere.

D 21-E (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3885282, 502880
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Marianne AndersenKristiansand OK170604, 3666849
Mari Jevne ArnesenIL Tyrving500398
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK3597515, 500259
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3885613, 502886
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339, 3316429
Kristine BergliaEiker OL208169, 3597481
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069, 3700911
Ingvild BrekkeNTNUI3567088, 170780
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3885365, 500047
Mari FastingByåsen IL3777844, 500296
Kristine FjeldboIL Tyrving168868, 3621000
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510, 78037
Maria Dahl FosbyNTNUI3687183, 500885
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Synne FossøyNTNUI3597705, 98004
Runa FremstadLarvik OK3598265, 216870
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Maren GrandeFrol IL160101, 3649910
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045, 193890
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 502915
Vigdis HobølOppsal Orientering221436
Marte Hoff HagenNTNUI3588902, 222695
Linn HokholtIL Tyrving214837, 3597572
Marion HuberNydalens SK3809480, 226171
Iliana IlievaHalden SK173098, 3693850
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering3020096, 170613
Emma JohanssonFredrikstad SK198042, 3598042
Eva JurenikovaHalden SK3693496, 184340
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722, 174588
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786, 3621430
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Agnes LeoHalden SK504590
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL501274
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI3188216, 199489
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3885209, 500293
Hollie OrrHalden SK90516
Nicole RagvinNydalens SK500556, 3602489
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889, 181664
Mathilde RundhaugFrol IL3022621, 211476
Marit SchmidOL Trollelg236427
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø79234
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg3224292, 176222
Nina SmestadLøten o-lag501471
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Julie StørmerFossum IF211996, 3154374
Line SundsvikFrol IL144211, 3106572
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL500912, 3501137
Ida TiltnesIL Tyrving159511, 3868874
Ingvild TorgersenNTNUI3681129, 204860
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Anna UlvensøenNTNUI3045911, 182140
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Guro VassendPorsgrunn OL220954
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3487378
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147
Camilla ÖhmanNTNUI208461, 3688298
Vibeke ØyeIL Gular222669

H 21-E (120)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering222447, 3222205
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3865136, 500301
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103, 181989
Håvard BergetFredrikstad SK221163
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 3616307
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147, 181939
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering3885076, 503256
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501, 504503
Mathias DrageKongsberg OL3123650, 500240
Magne DæhliHalden SK3884376, 500302
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948, 181662
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 500261
Raphael FerrandBækkelagets SK188000
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467, 3619483
Gustav FiskumNTNUI3618295, 155776
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Gaute FriestadKristiansand OK184414, 3608957
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Markus GladEmblem IL3365616, 220766
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI3773439, 169149
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Sigur HeggedalNydalens SK3624640, 202187
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Mattis HoltFreidig179878, 3597143
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Håvard IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Magne JutulstadBækkelagets SK3227857, 221404
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3810462
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785, 3621919
Harald KalagerNTNUI3885670, 500532
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109, 3620762
Ola KeiseråsIL Leik226229, 3705290
Jan KocbachFana IL3607561, 194000
Steinar KollerudLillomarka OL174825, 3598885
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Bjørn LundanesNTNUI3097318, 208437
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Olav LundanesHalden SK3885035, 500297
Carl Petter LyngenFrol IL211600, 3585916
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Arne Johannes LøkkenNTNUI231459, 3597069
Bjørn Tore MathisenIL Tyrving216664
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 238260
Anders NordbergNydalens SK3793700, 181232
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø206777
Mats NordbrødenHalden SK184943, 3780855
Rune NygaardIL Gular207699
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Lars OwrenNTNUI160424
Andreas G. PoldenGneist, IL204632, 3590171
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Damien RenardKongsberg OL201971
Asgeir Bakken RognstadEmblem IL188465, 3865912
Thomas RuudSarpsborg OL173305
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK3618089, 181299
Sindre RønningNydalens SK221215, 3598612
Halvor SaunesNydalens SK3608031, 195811
Christian SchiveOK Moss207789
Jan SchmidOL Trollelg211189
Tommy SchmidOL Trollelg211537
Martin SchälliBækkelagets SK191456, 3780459
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Kristian Skjerve BredesenFrol IL3688447, 204300
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219, 3621596
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3159134
Yngve SkogstadFrol IL3817269, 502895
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659, 204099
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL500298, 3885191
Ralph StreetNydalens SK502673
Leif StørmerFossum IF203638, 3597309
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Stian SundsvikFrol IL234909, 3691508
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL3689411, 211401
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Andreas SølbergOL Trollelg3641958, 216649
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Henrik UpsalNTNUI184471, 3625027
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Christian VogelsangNydalens SK3728599, 82224
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877, 3617578
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889, 71481
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3560604
Marius WikstrømRingsaker OK3609278, 184673
Marius ØieLøten o-lag501531, 3599271
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor