Påmeldte deltakere til NM lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM lang
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 7 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 311 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK188972, 3521028
Karoline AuneHalden SK3708542, 194816
Frida Bakken UlsethNydalens SK3644838, 186887
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK152273, 3412384
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198, 203507
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK3447729, 203266
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Ragnhild EideByåsen IL3800026, 199600
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588, 207662
Andrine Harriet FremstadLarvik OK3646528, 186862
Aurora GjølsjøOK Moss180937, 3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Sofie HallemVerdal OK203553, 3795804
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261, 502125
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Lisa JenssenHalden SK184540
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902, 199374
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Eli KolstadMo OK3871845, 186199
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK504149
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083, 500630
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514, 203471
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3846045, 226296
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Vera MelkildFreidig3781788, 180322
Aurora MoholthKongsberg OL229426, 3707833
Ragne MunkebyFrol IL226175, 3299195
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Dina ReitanFreidig3884194, 206043
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK201976
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering503111, 3772126
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3621224
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716, 193888
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019
Heidi Therese WiestVang OL173253, 3574712
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588

D 19-20 E (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK203267, 3732294
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 209814
Emilie Liabakk EriksenByåsen IL3785607, 160340
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Oda Q FossumFreidig504332, 3809969
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671, 203655
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834, 3623527
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468, 181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308, 195885
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL229646, 3877396
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743, 3664208
Linn Hege RosoLardal OL222631, 3477601
Malin SandstadFreidig3793395, 504681
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Line SølbergOL Trollelg502953, 3799640
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

D 21- E (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3885282, 502880
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Marianne AndersenKristiansand OK3666849, 170604
Silje ArntzenNTNUI502700, 3583846
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL3597481, 208169
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3594785, 500306
Ingvild BrekkeNTNUI170780, 3567088
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3885290
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037, 3019510
Aurora FossøyNTNUI62220, 3445681
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937, 501217
Maren GrandeFrol IL3649910, 160101
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005, 3255163
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Iliana IlievaHalden SK173098, 3693850
Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering170613, 3020096
Emma JohanssonFredrikstad SK3598042, 198042
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Live Bredholt JørgensenNTNUI3605722, 174588
Siri KollerudLillomarka OL198836, 3598661
Karen Oline KolstadNTNUI3598497, 212749
Agnes LeoHalden SK504590
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Marte NarumNydalens SK3577046, 200006
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3885209, 500293
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3597549
Hollie OrrHalden SK90516
Mathilde RundhaugFrol IL3022621, 211476
Hanne SandstadFreidig206030, 3505393
Jo ShepherdHalden SK85408, 3775889
Line SundsvikFrol IL3106572, 144211
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Anna UlvensøenNTNUI3045911, 182140
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823, 501086
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050, 114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

H 17-18 E (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Marius AurebekkKristiansand OK208690, 208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149, 3693603
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3638889
Mats EidsmoFreidig179813, 3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 234873
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273, 181321
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF198904, 3869567
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872, 3847068
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308, 207564
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088, 503507
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496, 3401817
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Knut KyrkjebøTIF Viking220801
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Even LindaasVang OL3651452, 202094
Håkon LundKongsberg OL500550
Oscar LyngenFreidig3584232, 222709
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060, 502442
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539, 226137
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Sverre NarumVang OL206442, 3796547
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3623097
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674, 502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641, 3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669, 96318
Emil StørmerFossum IF3781820, 214741
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Mathias VindalFreidig3590288, 203527
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3879764, 181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404, 180903
Alexander Skaug YtterbølHalden SK3386745, 207830
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 E (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 114839
Knut AasheimHalden SK194508, 3620705
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Ole Martin EdstrømOppsal Orientering3662293, 181663
Håvard EidsmoFreidig186037, 3634599
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926, 3123528
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering3808920, 195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 502911
Trygve HeggedalKongsberg OL214978, 3666435
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Martin Borge HeirFossum IF174826, 3393634
Brage JørumByåsen IL181456
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK184944, 3671427
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF3501350, 187108
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301, 3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Jostein TandbergNydalens SK502575, 3695624

H 21- E (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384, 500294
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301, 3865136
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989, 3172103
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594, 197997
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Alan CherryNydalens SK3860467, 200459
Vetle ChristiansenBækkelagets SK3227139, 217084
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503, 3623501
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK3598331, 187227
Jørgen FiskumFrol IL3594439, 187167
Gaute FriestadKristiansand OK3608957, 184414
David GottfridssonLillomarka OL3883220, 193617
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI169149, 3773439
Håvard HagaNydalens SK3782182, 502921
Mattis HoltFreidig3597143, 179878
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Jo Forseth IndgaardFrol IL3880465, 502893
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Håvard IrgensKristiansand OK3661774, 206479
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Sindre JohannessenFreidig3693868, 181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604, 184997
Magne JutulstadBækkelagets SK3227857, 221404
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462, 226172
Harald KalagerNTNUI500532, 3885670
Ola KeiseråsIL Leik226229, 3705290
Håvard LucasenFredrikstad SK3598471, 160833
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Olav LundanesHalden SK3885035, 500297
Carl Petter LyngenFrol IL3585916, 211600
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Simen Eid NielsenNTNUI3781994, 238260
Mathias NipenBækkelagets SK186079
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Anders NordbergNydalens SK3793700, 181232
Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø206777
Rune NygaardIL Gular207699
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248, 182081
Lars OwrenNTNUI160424
Andreas G. PoldenGneist, IL3590171, 204632
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263, 204561
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072, 3120912
Jan SchmidOL Trollelg211189
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293, 3159134
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Henning SpjelkavikIL Tyrving184661, 3620333
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL3885191, 500298
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Stian SundsvikFrol IL3691508, 234909
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810, 3779261
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering221212
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761, 204669
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 3560604
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258, 3620341

Annonser

IOF Eventor