Påmeldte deltakere til KOK 2-dagers, søndag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, søndag
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 2 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 203 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)189044

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria KostølKristiansand OK198036
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Maria StødleKristiansand OK186299
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb146374
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436

D 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL216864
Silje KregnesKristiansand OK221435
Solveig LetmolieEiker OL211356
Ida MonsenEgersund OK38983
Silje MorlandstøEiker OL211618
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL501599
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Anna Isnes TyseEiker OL185892

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716
Åse Aud Moldal NyhusBirkenes IL184625
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK158603
Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK

D 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Smith ErkleivIL Vindbjart204839
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Solveig SchouOK Sør60724

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss184147
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Rine HanssenByåsen IL145211
Marianne HaugeHisøy OK78908
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gun Irene MonsenEgersund OK216918
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb227054
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars KostølKristiansand OK213510
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute NysæterSkien OK170884
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)158631
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Brage TakleKristiansand OK198046
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Smith EidetIL Vindbjart203436

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
David RundeKristiansand OK221505
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Anders VestølVegårshei IL222559

H 17-A kort (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Svaland AasBirkenes IL203290
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Svein EidetIL Vindbjart203437
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Ole KostølKristiansand OK184222
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Anund NyhusBirkenes IL184628
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Kristian NyhusBirkenes IL203289
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Morten TangenOK Moss208419
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Tony HalsallOtra IL501219
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Ove KjetsåOtra IL204645
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Steinar SundeSøgne og Songdalen OK131387

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Tomas EidsmoFreidig173137
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Svein SundeSøgne og Songdalen OK
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885

H 45- (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL502700
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Tore BjørnerødOK Moss61943
Geir BråtenVegårshei IL181985
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)502082
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Stein H. HagenFossum IF206289
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering173400
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Tore NymarkAskøy OL192524
Gisle NysæterSkien OK217460
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Odd StrandKongsberg OL501473
Leif StørmerFossum IF203638
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb172254
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Idar TveitOtra IL411292
Terje UrfjellIL Imås97792
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Juha VienaRingerike OL61055
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasBirkenes IL156979
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Lars HjermstadFossum IF219123
Nils HæstadFossum IF191375
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Ove OalandGanddal IL216734
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Hans Jakob KløvstadIL Express114848
Jostein KorsvikOK Sør60726
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Magne MoyOK Sør60533
Bjørn A. SchouOK Sør60725

H 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Arild TelstøIL Vindbjart203330

D 10-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond BrevikFossum IF501121
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro EllegaardVang OL84212
Øystein MelbyVang OL84213
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802

Annonser

IOF Eventor