Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8Serien løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8Serien løp 1
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: onsdag 27 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 110 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK197810
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Vilma DanevadFredrikstad SK211201
Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK216927
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Alf Kristian HelleHalden SK199472
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Martin MalmeHalden SK199698
Marius Selmer OlsenHalden SK199683
Philip Orud HovlandHalden SK199697
Milla SkålandTrøsken IL178573
Elias ThoresenHalden SK225482
Andreas TveterHalden SK199701
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Adele Øen SkålandTrøsken IL178603

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Millie Johanne JonsdatterHalden SK225582
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Erle Elise WoldOK Moss213225

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Julie BrenåsVarteig OL222607
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Mathilde FossaasGimle IF211949
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL
Maren HenriksenHalden SK190259
Helle KvalheimHalden SK181365
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Kristine RylandHalden SK211977
Julie Sophie WoldOK Moss175924

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Sylvia DannevigHalden SK212327
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ada GulliksenIndre Østfold OK179381
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Frøya MoenHalden SK212486
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK203493
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK179378
Marie HansenSarpsborg OL206025
Lisa JenssenHalden SK184540
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK158434
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Hanna Lye MoumHalden SK159033
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK197852

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss176217
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK183671
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL206021
Nora TorgersenHalden SK204761
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Selmer LøkenOK Moss212650
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Vetle FosdalGimle IF224632
Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK39632
Sondre LadimOK Moss192159
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Liam Viggo WingstedtHalden SK176982

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK87623
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Magne SætherFredrikstad SK184529
Jakob TorgersenHalden SK204760

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK199333
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Christian BrynildsenHalden SK199631
Bendik EliassenFredrikstad SK182092
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK192656
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK181979
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Mats Andre NygårdIndre Østfold OK197993
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Vegar SkinneIndre Østfold OK211658

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

H 13-20C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian AustnebergIndre Østfold OK203473
Hans Peder BerglandIndre Østfold OK197994
Sander BystrømIndre Østfold OK175878
Martin KindemGimle IF155074
Håkon Kopperud KnutsenGimle IF183667
Simon Myklevold-BøhnHalden SK199473

D 13-20C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild AgnaltTrøsken IL178571

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018