Påmeldte deltakere til Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 13 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 147 påmeldte deltakere.

D40 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Hege HeibergHadeland OL187205
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL152598
Korsvik TorilRond OL68602

D60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK198583
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumRingsaker OK500607
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Randi Aas FjæstadHamar OK211310
Tea ForbergRond OL69017
Eva StensrudRaufoss IL Orientering166587

H40 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Jan Ola PedersenVang OL221017
Arne SaxhaugRaumar Orientering
Pål StenbergVang OL217007
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Martin ØhmanGjø-Vard OL158017

H50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GodagerLøten o-lag480067
Terje GullordGjø-Vard OL176204
Stein Arne NegårdVang OL170443
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Kai SolumRond OL68603
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per AasRaumar Orientering66676
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Per FløystadGjø-Vard OL123880
Jan Tore GundersenEidsvoll OL97289
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Knut MalmoRingsaker OK501243
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H70 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig Bjerke-NarudHamar OK202133
Trond FeiringHamar OK202135
Knut FjæstadHamar OK201818
Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK192958
Terje MalmHamar OK206901
Helge RevhaugRingerike OL214964
Knut SkjesetVang OL185959
Erling TidemannLommedalens IL168119
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver RognstadHadeland OL176094
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Maren Bleken RudVang OL211885
Petter Finstuen VoldheimTorpa OL
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL
Ingrid JøranliTorpa OL
Sindre JøranliTorpa OL211736
Henrik JørgensenLillehammer OK
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Andreas KvammeOL Toten-Troll
Selma KvammeOL Toten-Troll223820
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Peder MoOL Toten-Troll223878
Thor Morten SandungenRaufoss IL Orientering212192
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Marie KravdalGjø-Vard OL201972

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Astrid RognstadHadeland OL180263
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Kamilla LomeHamar OK189071

D 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne CumminsRaufoss IL Orientering188989
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL202358
Solveig StenbergVang OL92070
Eli StensliLøten o-lag501070
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OL91448
Kjersti GullordGjø-Vard OL175869
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Maren SogstadGjø-Vard OL191242

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari JøranliTorpa OL206485
Tone Bleken RudVang OL173480
Heidi Therese WiestVang OL173253

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josef ØhmanGjø-Vard OL166976

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL158027

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik GullordGjø-Vard OL67531
Kjell Harald GullordGjø-Vard OL411276
Erik HasliSnertingdal IF Orientering158846
Erik HaugenRingsaker OK92332
Øystein MelbyVang OL84213
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL204717
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115
Markus KvammeOL Toten-Troll

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Håvard LucasenFredrikstad SK160833
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Audun StrandlieGjø-Vard OL155541
Marius WikstrømRingsaker OK184673

H 21 AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten TangenOK Moss208419

H 40 AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Thomas JørgensenLillehammer OK191312

D 40 AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering189101
Linda FredhOK Moss184147
Lisbeth GråvVang OL190260
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

Annonser

IOF Eventor