Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim Sprint Camp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim Sprint Camp
Arrangørorganisasjoner: NTNUI / OL Trollelg / Wing OK
Dato: fredag 8 april 2016 - søndag 10 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 283 påmeldte deltakere.

D 21- (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenFossum IF210053
Maja AlmDansk Orienterings-Forbund410626
Kristin AntonsenNTNUI146228Fredagsprint
Julie ArnesenNTNUI86514Finale
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK176071
Kristine FjeldboNTNUI168868Fredagsprint, WRE-sprinten
Kristine FjellangerNTNUI157200
Karoline Dahl FosbyNTNUI78037Fredagsprint, WRE-sprinten
Maria Dahl FosbyNTNUI143535Fredagsprint, WRE-sprinten
Karine Hagesæther FossNTNUI213050Fredagsprint, WRE-sprinten
Aurora FossøyNTNUI62220
Gry GranstedtNTNUI39428
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304
Gunhild Rogne HallandNTNUI206010
Hildegunn HeggøyNTNUI82335Fredagsprint, WRE-sprinten, Finale
Heidi JensenNTNUI204714Fredagsprint, WRE-sprinten
Maiki JäädmaaOK Võru1401237
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588Fredagsprint
Karen Oline KolstadFreidig159545
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489Fredagsprint, WRE-sprinten, Finale
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Merill MägiOK Kape
Karianne Hjortland OddvikNTNUI98183Finale
Sara ProforsFrol IL192448
Johanne RaknerNTNUI191197
Mathilde RundhaugFrol IL211476WRE-sprinten
Ingunn S. ØsthagenNTNUI179828Fredagsprint, WRE-sprinten
Kajsa Stina SandstadNTNUI212578Fredagsprint, WRE-sprinten
Julie StørmerNTNUI211996
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Kari SvingheimFrol IL208088WRE-sprinten
Guro TorpeFrol IL217270Fredagsprint, WRE-sprinten
Anna UlvensøenNTNUI147827Fredagsprint
Mai Elin B. WatsonNTNUI92682
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Camilla ÖhmanNTNUI208461

H 21- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AalNTNUI96502
Emil AhlbäckFossum IF196861
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989Finale
Isak BergsetNTNUI117715
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224
Jonas Klausen EspedalNTNUI211434
Gunnar A FiskumNTNUI159519WRE-sprinten
Gustav FiskumNTNUI155776Fredagsprint, WRE-sprinten
Gaute FriestadKristiansand OK184414WRE-sprinten
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Øystein HaugFrol IL179806
Christian HohlWing OK211245Fredagsprint, WRE-sprinten
Eivind HøydalNTNUI172734
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906
Sindre JohannessenFreidig181960
Harald KalagerNTNUI160790WRE-sprinten
Ola KeiseråsIL Leik160506
Sondre KongsgårdNTNUI158530WRE-sprinten, Finale
Håvard Krey HansenOK Silsand400907
Tue LassenOK Pan Århus221200
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand400927
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Arne Johannes LøkkenNTNUI160751
Lok Hin MaVaregg Fleridrett115437
Terje MaroniByåsen IL68412
Bruno NazárioKristiansand OK
Kristoffer NeslandNTNUI216922Fredagsprint
Per Melander OftenNTNUI194465
Ruben OlsenOK Silsand95866
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg160440
Niklas ProforsNTNUI204552Fredagsprint, WRE-sprinten
Tim RobertsonFossum IF219292
Vegard RuttenborgNTNUI174659
Sverre Turter SandvoldNTNUI182072
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI221426
Jan SchmidOL Trollelg211189Fredagsprint
Tommy SchmidOL Trollelg211537Fredagsprint
Paul SirumFrol IL211470
Jakob Kalvig SkoganNTNUI219293
Yngve SkogstadFrol IL180124
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298WRE-sprinten, Lørdagsprint, Finale
Chris SmithardDeeside
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL202195
Sigurd StenvikByåsen IL188753
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770Fredagsprint, Finale
Tim UtengOK Silsand148565
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250
Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK201396
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952Fredagsprint, WRE-sprinten

D 17-20 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL100704
Emma ArnesenByåsen IL195919Fredagsprint, WRE-sprinten, Finale
Silje ArntzenNTNUI207611
Kristine AusenNTNUI184487
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Nina Asheim BirkelandHalden SK207788
Idun BækkenOs IL96444
Marie DaleSteinkjer OK204817WRE-sprinten, Lørdagsprint
Ingeborg EideByåsen IL199727Fredagsprint, WRE-sprinten
Ragnhild EideByåsen IL199600Fredagsprint, WRE-sprinten
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb199155
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Synne FossøyNTNUI98004Fredagsprint, WRE-sprinten, Finale
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)145700
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering214810
Maren GrandeFrol IL160101
Ragnhild HjermstadFossum IF157480
Julie HjortlandLarvik OK187327
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Camilla KaleniusMo OK199424
Åshild KolstadFreidig182129
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Marte Lien JohnsenByåsen IL480023
Ingrid LundanesEmblem IL154845
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb159024
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vera MelkildFreidig180322
Helene OmdalNTNUI195483
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Pernille OpheimFreidig142526Fredagsprint, Lørdagsprint
Malin SandstadFreidig159550
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering215020
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)143224
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Line SølbergOL Trollelg160510Fredagsprint
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL161304
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering189019
Marie Bakken SørensenFreidig203661
Ingvild TorgersenNTNUI204860Fredagsprint, Lørdagsprint
Tonje VassendFossum IF191267
Andrine VikenByåsen IL181017
Ingvild WangLillomarka OL158428
Evine Westli AndersenLøten o-lag114843Fredagsprint, Lørdagsprint, Finale
Heidi Therese WiestVang OL173253
Margrethe WisløffAsker Skiklubb193820

H 17-20 (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering196877
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Håvard Sandstad EidsmoFreidig153893
Einar EkelandOddersjaa SSK200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873WRE-sprinten, Lørdagsprint, Finale
Kasper FosserHeming Orientering195708
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Håkon GrandeVerdal OK172260
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026WRE-sprinten, Lørdagsprint, Finale
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb186556
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Martin Borge HeirFossum IF174826
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF190677
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Brage JørumByåsen IL181456Fredagsprint, Lørdagsprint
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF199496
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Steinar KollerudLillomarka OL174825
Thomas KortNord-Østerdal OK186878
Ole KostølKristiansand OK184222
Nils Ola KvamFreidig176240Finale
Olai Stensland LillevoldFossum IF196772
Oscar LyngenFrol IL222709
Trygve LægranSteinkjer OK128479WRE-sprinten, Lørdagsprint
Einar MelsomFossum IF183652
Olivier MeyerOLG Murten
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Kjetil MølnvikFreidig211357
Adrian OpheimFreidig203662Fredagsprint, WRE-sprinten, Finale
Marius PyttenKristiansand OK197877
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
John RundeKristiansand OK194509
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Oskar StørmerFossum IF209002
Henrik UpsalNTNUI184471
Mathias VindalFreidig203527
Øyvind WiggenByåsen IL155924

D 13-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL214922
Jorun BækkenOs IL181814
Mari EidsmoFreidig142824
Hedda Hoff HagenByåsen IL222698
Lene Berg HanssenByåsen IL145211
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Ane Malene KolstadFreidig180130WRE-sprinten, Lørdagsprint, Finale
Eli KolstadMo OK123898
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Thea LandKonnerud IL202977
Kristin LundanesEmblem IL212200WRE-sprinten
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Dina ReitanFreidig206043
Anna RenolenWing OK221441
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Maren VikenByåsen IL192325

H 13-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Elias BergsetIL Veten92120
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange191177WRE-sprinten, Lørdagsprint, Finale
Einar EideByåsen IL209976Fredagsprint
Mats EidsmoFreidig179813
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig176080
Nicolai HarvikKonnerud IL173014
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Jo Even KolstadFreidig179917
Even LindaasVang OL202094
Mats LindaasElverum OK209963
Are LodgaardByåsen IL216729
Petter Andreas LonaWing OK212595
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
August MaskeFreidig167110
Njaal Ellegaard MelbyVang OL120710
Vemund MølnvikFreidig213305
Matias NissenFreidig141639
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Martin Grøntvedt PedersenWing OK184596Fredagsprint, Lørdagsprint
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Kasper RamloOs IL92088
Nikolai RenolenWing OK172166
David RundeKristiansand OK221505
Jostein RøFreidig203648
Alexander Repstad StoremyrIL Hauken213681
Simen Spets StorhovFreidig203586
Vegard Ulseth SylteFreidig220833WRE-sprinten
Jonas VindalWing OK161002Fredagsprint, Lørdagsprint
William P WalsethMalvik IL211889

D 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik157006
Turid ArnesenByåsen IL86413Fredagsprint, Finale
Susanna BrynhildsenWing OK160997Lørdagsprint
Gøril EideByåsen IL199490Fredagsprint, WRE-sprinten
Gro EllegaardVang OL84212
Åse Rita EllingsenWing OK161000Fredagsprint
Hilde ForbordMalvik IL72257
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Rine HanssenByåsen IL208919
Isa HeggedalKonnerud IL214944
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Margot Bolstad LynumFreidig156936
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Kristin SølbergIL Leik160507Fredagsprint
Liv TennesWing OK199281Fredagsprint
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL86412WRE-sprinten, Finale
Jack BjørnsenKristiansand OK197830Fredagsprint, WRE-sprinten, Finale
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083Lørdagsprint
Tomas EidsmoFreidig173137
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826WRE-sprinten, Lørdagsprint
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Arild HeggesetFreidig410900
Pål KittilsenFreidig206040WRE-sprinten, Finale
Tore KolstadMo OK181461
Lauri LahtmäeOK Kape
Eivind LonaWing OK211262Fredagsprint, Lørdagsprint
Kjell MaroniByåsen IL68411
Øystein MelbyVang OL84213Finale
Terje MelsomFossum IF151139Fredagsprint, WRE-sprinten
Terje MidtbøWing OK199655Fredagsprint, Lørdagsprint
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Jens Even StorhovFreidig182078
Stig WiestVang OL129578Fredagsprint, Lørdagsprint, Finale
Øystein WiggenByåsen IL155923

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergerByåsen IL412934
Roar ForbordMalvik IL208600
Tor GjermstadWing OK161001Fredagsprint
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177Fredagsprint
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Magnus LandstadFreidig483336
Robert StrømWing OK188838
Nils Olav VennevikFreidig497403
Arnulf VillmoKorgen IL192115
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763Fredagsprint, Lørdagsprint, Finale

Annonser

IOF Eventor