Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup 3
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: torsdag 21 april 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 135 påmeldte deltakere.

Rekrutt (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar BaklidKonnerud IL212661
Isabel HeitmannKonnerud IL212693
Andreas MelheimSturla, IF212969
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D -16 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenRøyken OL212906
Helene EgerKongsberg OL215112
Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL207643
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn184262
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Elin HeitmannKonnerud IL212361
Christine HoenEiker OL192291
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Malene InstanesSturla, IF199366
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449
Thea LandKonnerud IL202977
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Silje MorlandstøEiker OL175915
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb201535
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mari Landro SvingheimKonnerud IL173015
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Tessa VerinderSturla, IF
Sarah WølloKongsberg OL159005

H -16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Vebjørn Blom-HagenFossum IF203011
Erlend BørliFossum IF171140
Sølve DrageKongsberg OL211391
Vetle DrageKongsberg OL182097
Peter GisholtFossum IF198904
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833
Mikkel KatlaFossum IF203103
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Andreas LerøFossum IF178190
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Olav MelheimSturla, IF197793
Oscar MelheimSturla, IF179309
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL211484
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063
Atle Nikolai WølloKongsberg OL159022

D 17- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Kristin EgerKongsberg OL196870
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Tanja InstanesSturla, IF226658
Maren KoplandModum OL86844
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Sirpa LiljaModum OL198084
Aurora MoholthKongsberg OL155540
Siri MoholthKongsberg OL180239
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Line NordhaugKonnerud IL205441
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Annemarie RanvikKonnerud IL154060
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jane RødderKongsberg OL182060
Charlotte SkourupSturla, IF212045
Toini SkyttersæterKonnerud IL159012
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Hanne Løver ThonModum OL206288
Ingrid TronshaugStokke IL203565
Merete UndelandSturla, IF159614
Linda VerdeSturla, IF209838

H 17- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Morten AndersenSturla, IF207675
Arild AndresenFossum IF165904
Lars BaklidKonnerud IL220872
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vegard BendiktsenKonnerud IL99110
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Lars BerglundRingerike OL71663
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF159613
Peter CarlsenRøyken OL207695
Tore DeinbollSturla, IF209841
Mathias DrageKongsberg OL500240
Kjell EikenNorges Bank BIL226139
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Sturla FrydenlundSturla, IF159626
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn184263
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Jarl HommeSturla, IF111577
Christian JomaasFossum IF191345
André JægtvikKonnerud IL500282
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Kaspar LiljaModum OL200099
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Trond Cato MartinsenKonnerud IL400159
Trond MyhreFossum IF191338
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Ole Johnny PetersenEiker OL181866
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Rune SørensenSturla, IF189047
Harald ThonSturla, IF209837
Erik TrøenModum OL86874
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering154250

Annonser

IOF Eventor