Påmeldte deltakere til NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjoner: Byåsen IL / Orkanger IF
Dato: søndag 24 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte lag.

D17-20 (45)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Tilla Farnes Hennum500002
2Lotte Jauhojärvi Markussen226296
3Synne Strand500265
Asker Skiklubb 2
1Nora Synnøve Woxholth500266
2Margrethe Wisløff500313
3Fanni Jauhojärvi Markussen226299
Askøy OL / Fana IL / Hordaland / Varegg Fleridrett 1
1Kårhild Husby Nordstad195923
2Hanne Daltveit221834
3Tonje Aasheim Nymark500914
Bodø og Omegn IF Orientering / NTNUI 1
1Nora Marie Wedege Irgens170486
2Kaja Samuelsen Skiri195861
3Sonja Mellberg202890
Byåsen IL 1
1Lene Berg Hanssen208919
2Ragnhild Eide199600
3Ingeborg Eide199727
Byåsen IL 2
1Emilie Liabakk Eriksen160340
2Hedda Hoff Hagen222698
3Andrine Viken181017
Eiker OL 1
1Thea Dyrkorn181872
2Christine Hoen192291
3Ane Dyrkorn180221
Eiker OL 2
1Silje Morlandstø211618
2Solveig Letmolie211356
3Lotte Myklemyr221082
Fossum IF 1
1Pernille Katla191341
2Ingrid G. Kvålsgard500630
3Victoria Hæstad Bjørnstad197990
Fossum IF 2
1
2
3
Fredrikstad SK 1
1Rikke Blakkestad Ingesen500116
2Ida-Synnøve Kristiansen504149
3Marie Olaussen196727
Freidig 1
1Malin Sandstad504681
2Vera Melkild180322
3Åshild Kolstad182129
Freidig 2
1Oda Q Fossum137114
2Maria Ulseth Sylte211561
3
Frol IL 1
1Mari Kilskar Grevskott186921
2Matilde Munkeby227491
3Ragne Munkeby226175
Halden SK 1
1Hedda Raadal Bjørlo182000
2Karoline Aune194816
3Idun Kristine Felde Olaussen196849
Hisøy OK / Oddersjaa SSK 1
1Silje Hauge193045
2Malin Hauge212879
3Sigrid Ekeland211180
IL BUL-Tromsø 1
1Idunn Strand180268
2Ane-Marte Borg Hanssen216693
3Tora Indregard502125
IL Tyrving 1
1Oda J Sikkeland501590
2Mina Jørgensen200361
3Solveig Eline Berg203507
IL Tyrving 2
1Synne Skjærstein502453
2Emma Meyer Larsson183330
3Ingrid Lund Hovden500311
Kongsberg OL / Egersund OK 4
1Idunn Haavengen167389
2Kathinka Rogstad210056
3Ida Monsen504690
Kongsberg OL 1
1Helene Eger215112
2Marlin Haavengen206386
3Kjersti Tønnessen Bergstøl500244
Kongsberg OL 2
1Aurora Moholth229426
2Anne Willkommen Eiken209814
3Rikke Hjelseth Larsen205915
Kongsberg OL 3
1Ingvild Langeggen192879
2Tale Strand158096
3Andrea Vanebo208586
Konnerud IL / Berger og Svelvik OL / Sturla, IF 4
1Tonje-Malin Rhrich
2Ingeborg Kvarme67403
3Oda Gjerdahl
Konnerud IL 1
1Andrea Ranvik504336
2Maiken Økern Hågård203655
3Jenny Baklid502696
Konnerud IL 2
1Mari Landro Svingheim500237
2Anniken Ranvik504337
3Thea Sildnes Baklid187171
Konnerud IL 3
1Thea Land202977
2Amanda Skyttersæter Saugerud502918
3Annette Bjørnås Krogstie212321
Kristiansand OK 1
1Christiane Ruud Bøckman221130
2Inga Vestøl Stødle186309
3
Larvik OK 1
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Elisabeth Hesselberg177541
3Antonette Hesselberg177732
Lillehammer OK / Gjø-Vard OL / Hadeland OL 1
1Ane Holm Grøneng191310
2Ingeborg Rognstad504226
3Agnethe Hasli501170
Lillomarka OL 1
1Ingvild C. Fleisje183300
2
3
Måren OK / Halden SK 2
1Linn Mei Waaler212721
2Carmen Dirro203743
3Hanna Lye Moum159033
Nydalens SK 1
1Ingvil Ahlsand188972
2Marie Liland500589
3Karianne Olsvik Dengerud186995
OK Moss 1
1Karoline Bjørnerød145251
2Johanne Bratland Tjernshaugen501008
3Aurora Gjølsjø180937
Porsgrunn OL / OL Tønsberg og omegn 2
1Elise Ausen213400
2Anna Meen178035
3Julie Eikeland177707
Porsgrunn OL 1
1Hanne Vassend203386
2Camilla L. Rosenvold170781
3Emilie Westin203458
Raumar Orientering 1
1Kristine Eide Rapp187233
2Hedda Skatvedt226070
3Hanne Eide Rapp206441
Ringerike OL / Ganddal IL / Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh504480
2Tuva Aas Stræte210737
3Janne Tjørhom Aasheim187124
Sandefjord OK / Lardal OL 1
1Signe Bredholt Jørgensen199374
2Marit Melby Jacobsen195885
3Ella Arentz Hagen206254
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Sunniva Omdal196743
2Marie Line Furland220844
3Vilde Malmei207629
Stjørdals-Blink Orientering 1
1Ane Nielsen Solberg503111
2Susanne Eide Haug189024
3Sofia Haglund169474
TIF Viking / IL Gular 1
1Mari Strømme Lid185870
2Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
3Tora Aasheim Nymark192399
Tynset IF 1
1Ane Ingeborg Kalbækken501105
2Anna Vangen Lunåsmo236746
3Guri Sandvold228435
Verdal OK / Mo OK 1
1Sigrid Vehus Skjerve201976
2Sofie Hallem203553
3Eli Kolstad186199
Wing OK 1
1Synne Kvamme202526
2Ella Eriksen Kongsvik184438
3Anna Renolen221441

H17-20 (51)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas502140
2Sander Arntzen500222
3Vegard Gulbrandsen500003
Asker Skiklubb 2
1Axel Hoveid207564
2Eivind Øfsthus Gravir201382
3Per Clemet Wisløff500300
Asker Skiklubb 3
1Bjørnar Løvli500286
2Vegard Løvli201650
3
Birkenes IL 1
1Asgeir Reiersen Jensen203401
2Magnus Mosfjell203395
3Sigurd Svaland Aas203290
Bodø og Omegn IF Orientering 1
1Trygve Kongsbakk217140
2Marius Ekrem Finstad502666
3Espen Samuelsen Skiri207012
Byåsen IL 1
1Petter Liabakk Eriksen199482
2Brage Jørum181456
3Are Lodgaard216729
Emblem IL 1
1Erlend Nilsen Sandnes227726
2Ingrid Lundanes154845
3Kristian Nilsen Sandnes188845
Fossum IF 1
1Erik Hæstad Bjørnstad197833
2Einar Melsom183652
3Erling Hjermstad190677
Fossum IF 2
1
2
3
Fossum IF 3
1Peter Gisholt198904
2Eivind Berner Myhre187105
3Oscar Hæstad Bjørnstad197879
Fossum IF 4
1Sivert Sande Kverme179826
2Jan Erik Naess504581
3
Fredrikstad SK / Indre Østfold OK 2
1Eirik Blågestad215056
2Runar Saur Modahl183666
3Eirik Imrik181972
Fredrikstad SK 1
1Sondre Ottesen212553
2Bendik Eliassen500903
3Herman Ryen Martinsen501366
Freidig 1
1Mats Eidsmo179813
2Oskar Spets Storhov215145
3Håvard Eidsmo186037
Freidig 2
1Oscar Lyngen222709
2Vegard Kittilsen504704
3Adrian Opheim203662
Freidig 3
1Simen Spets Storhov203586
2Mathias Vindal203527
3Mathias Hermstad159540
Freidig 4
1Jonas Grønli215144
2Jo Even Kolstad179917
3Kristian Fredrik Lynum195937
Freidig 5
1Lars Sandstad504578
2Matias Nissen214966
3Håkon Holstad203584
Halden SK / Skien OK 3
1Jonatan Aune202994
2Alexander Skaug Ytterbøl207830
3Skjalg Nysæter501323
Halden SK 1
1Niels Christian Hellerud206905
2Peter Nordbrøden184944
3Håkon Raadal Bjørlo182103
Halden SK 2
1Erlend Brendstuen195770
2August Asheim Birkeland158430
3Olav Milian Schmitt Gran220800
Haugesund IL Orientering / Stavanger Orienteringsklubb 1
1
2
3
Heming Orientering / NTNUI 2
1Petter Astrup Arnesen211112
2Sverre Bang Støeng220919
3
Heming Orientering 1
1Kasper Fosser195708
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3Bjørn Anders Flågen209873
Kongsberg OL 1
1Tord Strand183842
2Håkon Lund500550
3Sølve Drage502238
Konnerud IL 1
1Aslak Heimdal192570
2Jørgen Baklid201651
3Audun Heimdal183721
Konnerud IL 2
1Joar Gjerdahl188760
2Nicolai Harvik173014
3Nikolai Nordhaug209933
Kristiansand OK 1
1Marius Pytten197877
2Sebastian Daland181677
3Marius Aurebekk208690
Kristiansand OK 2
1Kristian Pytten221206
2David Runde221505
3Johannes Bakke Aashamar114839
Larvik OK 1
1Tobias Kristensen216933
2Anders Bjørningstad Kristoffersen181967
3Jens Didrik Berg183814
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Mathias Pedersen Vold185832
3Eirik Høst Fossgard181321
Mo OK 1
1
2
3
Nydalens SK 1
1Lukas Liland202201
2Eirik Langedal Breivik227567
3Elias Jonsson203274
Nydalens SK 2
1Lars Young Vik186295
2Isak Jonsson502695
3Halvor Tørnqvist Halden502959
Nydalens SK 3
1Jørgen Wulfsberg180903
2Audun Bergan501605
3Sander H. Rogndokken195911
Oddersjaa SSK / Kristiansand OK / Vegårshei IL 3
1Einar Ekeland234873
2Anders Vestøl222559
3John Runde504087
OL Trollelg 1
1Hallvard Seim Grøvlen502544
2Olav Andreas Remmen191301
3Anders Haugskott217107
OL Tønsberg og omegn / Hedrum OL / Stokke IL 3
1Sindre R Holt221384
2Jakob Hjelseth199628
3Even Gravningen253625
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen501324
2Trym B Island177757
3Øystein Fruseth Christiansen194880
OL Tønsberg og omegn 2
1Anders Krona Haflan174869
2Morten Krona Haflan502662
3Olav Aasmundtveit Hoff196872
Oppsal Orientering 1
1Lavran Thorstensen500581
2Ludvig Rødnes183908
3Ole Martin Edstrøm181663
Oppsal Orientering 2
1William Resvoll Skaug209966
2
3
Porsgrunn OL 1
1Rasmus Mathisen186855
2Håkon Kornmo222572
3Alexander Repstad Storemyr504150
Raumar Orientering 1
1Øistein Fagerli Næss211519
2Anders Horvei180144
3Emil Bjørnstad Strand203377
Stjørdals-Blink Orientering / Malvik IL 1
1Audun Wanvik Haugen222632
2Henrik Kraft227490
3Ludvig Williams Strømsnes96318
Sturla, IF 1
1Sturla Frydenlund209840
2Ole Jørgen Bogen Arenth502377
3Johan Kristian Undeland144063
Vang OL 1
1Eskil Frøisland208085
2Even Lindaas202094
3Njaal Ellegaard Melby226137
Vang OL 2
1Jostein Svaland Dale191177
2Sverre Narum206442
3Ole Johan Bråten159324
Varegg Fleridrett 1
1Magnus Gjerstad171917
2Kristian Rykkje184641
3Stian Rykkje207688
Wing OK 1
1Asbjørn Midtbø184545
2Jonas Vindal161002
3Johannes Karstein Midtbø142406
Østmarka OK / IL BUL-Tromsø 3
1Andreas Ramberg207518
2Anna Cecilie Linløkken203471
3Jonatan Graversen501418

Annonser

IOF Eventor