Påmeldte deltakere til Norgescup sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup sprint
Arrangørorganisasjoner: Samnanger IL / Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 19 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 208 påmeldte deltakere.

D 17-18 (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Karoline AuneHalden SK3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK3412384
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett216728
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Ingunn Torød BusetGneist, IL3590171
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Hanne DaltveitFana IL3490075
Ane DyrkornEiker OL3684875
Thea DyrkornEiker OL3681244
Helene EgerKongsberg OL3708633
Ragnhild EideByåsen IL3800026
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Ella Arentz HagenSandefjord OK
Sofie HallemVerdal OK3795804
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902
Pernille KatlaFossum IF3861374
Eli KolstadMo OK3871845
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Vilde Årøen LykkeEmblem IL3545423
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448
Anna MeenPorsgrunn OL3863560
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Dina ReitanFreidig3642832
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Maria Ulseth SylteFreidig3785326
Andrea VaneboKongsberg OL
Hanne VassendPorsgrunn OL3863792
Kristina VollHaugesund IL Orientering3831716
Sarah WølloKongsberg OL3656295

D 19-20 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL
Åse BerganNydalens SK3612249
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Åshild KolstadFreidig3619947
Ingrid LundanesEmblem IL3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117
Malin SandstadFreidig3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3885043

D 21- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3885282
Mariell ArntzenGneist, IL
Lone BrochmannBækkelagets SK3885290
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK3885365
Kristine FjellangerNTNUI
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Maren GrandeFrol IL3649910
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Siri KollerudLillomarka OL3598661
Karen Oline KolstadNTNUI3598497
Lone MalmgrenGjø-Vard OL
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI3188216
Ingjerd MyhreKongsberg OL3864535
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3885209
Delphine PoirotLillomarka OL
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Christiane TrösseVaregg Fleridrett
Ingunn Egeberg VáriNTNUI3586823
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378

H 17-18 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Marius AurebekkKristiansand OK3621315
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Audun BerganNydalens SK3607686
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Erlend BrendstuenHalden SK
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3638889
Mats EidsmoFreidig3816279
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477
Peter GisholtFossum IF3869567
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Mathias HermstadFreidig
Erling HjermstadFossum IF3779964
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Axel HoveidAsker Skiklubb3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn3873031
Elias JonssonNydalens SK3561495
Scott JuvikIL Gular3871415
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF3401817
Even-Johan KaspersenMo OK3553773
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757
Håkon KornmoPorsgrunn OL
Lukas LilandNydalens SK3572799
Even LindaasVang OL3651452
Håkon LundKongsberg OL
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular3785060
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Einar MelsomFossum IF3499365
Skjalg NysæterSkien OK3586088
Kristian PyttenKristiansand OK3623097
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett3782612
Stian RykkjeVaregg Fleridrett
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3880002
Oskar Spets StorhovFreidig3574282
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL3882669
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Mathias VindalFreidig3590288
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Elias ØhmanGjø-Vard OL3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb

H 19-20 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454
Knut AasheimHalden SK3620705
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Håvard EidsmoFreidig3634599
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Audun HeimdalKonnerud IL3818846
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Tobias KristensenLarvik OK3597416
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Kjetil MølnvikFreidig3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427
Adrian OpheimFreidig3223336
Marius PyttenKristiansand OK3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3781606
Lars SolliMo OK3441482
Thomas TubbehaugenOK Moss3895018

H 21- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Alan CherryNydalens SK3860467
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501
Gaute FriestadKristiansand OK3608957
Håvard HagaNydalens SK3782182
Mattis HoltFreidig3597143
Sjur HoviKristiansand OK
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093
Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering
Jo Forseth IndgaardFrol IL3880465
Emil JönssonIL Tyrving
Magne KnudsenGneist, IL
Steinar KollerudLillomarka OL3598885
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318
Torgeir NørbechIL Tyrving3614930
Paul SirumFrol IL3598240
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK3622016
Andreas SølbergOL Trollelg3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI3597531
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

Annonser

IOF Eventor