Påmeldte deltakere til Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 12 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 432 påmeldte deltakere.

H14 (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonas AarsethNydalens SK3885316, 228404
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319, 222221
Erlend AuneByåsen IL200441, 3562709
Sondre BataldenFana IL213380, 3490075
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK197991
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820, 192670
Gaute BerganNydalens SK3604097, 502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering225126
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Arthur BrunborgNittedal OL193682, 3810637
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Vetle Grønvik EkraFreidig3647013, 212776
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sebastian Rød FeragenTynset IF3658424, 502773
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697, 3639903
Vegard JermstadSteinkjer OK204813, 204813
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL3635570, 179399
Magnus JystadØstmarka OK212531, 3813904
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Lukas KlausenSturla, IF213015
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig3672961, 159543
Erlend LangeggenKongsberg OL211331, 3690781
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654, 186126
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Gaute LindaasElverum OK3642972, 500901
Mats LindaasElverum OK209963, 3828647
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig3653144, 212807
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK165236, 165236
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417, 3810595
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345, 3553815
Vemund MølnvikFreidig213305, 3645892
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL3642519, 180942
Daniel Azagra NæssNydalens SK501771, 3633377
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Vegard RanestadHamar OK176005, 3636255
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863, 186907
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344, 3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Oskar StorlerMelhus IL224320
Henning StrandIL BUL-Tromsø174828, 3709789
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK3646452, 500557
Vegard Ulseth SylteFreidig220833, 3785326
Birk Felland SætnanFossum IF3636339, 213433
Tord SølvbergIL Veten223715
Brage TakleKristiansand OK198046
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Sindre UlsakerHemsedal IL228377, 3725421
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838, 200477
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253, 502815

D14 (57)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113, 3635125
Emma Bangstad BergersenHamar OK3640745, 201925
Ella BerstadHeming Orientering157141, 3780467
Mari BrendeFossum IF191212, 3885464
Anna ChristensenFreidig225367, 3648060
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mari EidsmoFreidig3581154, 142824
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Nora Marie EnerhaugenRingerike OL220720
Emma EngehultNotodden OL213060, 3700697
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311, 196903
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330, 3573086
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109, 3525557
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888, 3661295
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910, 3886306
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL503900
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Ane Malene KolstadFreidig180130, 3654035
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818, 205438
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Trude MarkhusVerdal OK181876, 3483310
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL3572666, 184520
June MunkebyFrol IL195938, 3299195
Linnea MunkebyFrol IL195841
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Silje Marie NissenFreidig212787, 3642329
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Astrid RognstadHadeland OL3645033, 180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL3589587, 192919
Eline SchjervenLardal OL192960
Emilie SchärerKvikne IL213321, 3818515
Mina Borgejordet SimonesNotodden OL3486859, 213054
Martine SkjelsvikLillehammer OK3650652, 208587
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3495215, 235930
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089, 3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL212664, 3641412
Luciana Maria SvadsMåren OK503393
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192, 3883733
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716, 212335
Pia Young VikNydalens SK3656352, 502698
Kristine Bog VikaneFana IL3492121, 213410
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H15 (92)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering3789062, 192755
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius BakkeFossum IF186911
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666, 212666
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735, 212353
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Even BordalRingsaker OK3351830, 215180
Henrik BraathenWing OK228370, 228370
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Martin BrækkeHalden SK3668639, 181957
Erlend BørliFossum IF3682663, 504152
Gabriel CallananWing OK203540, 203540
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Vetle DrageKongsberg OL3123650, 502338
Einar EideByåsen IL209976, 3801479
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066, 3671013
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545, 3884079
Tobias EspedalNydalens SK3670999, 501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244, 3886363
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630, 180136
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064, 186064
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833, 204306
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030, 3667177
Eskil FrischknechtAlta OL501023
Simen FritznerNittedal OL205387, 3595618
Gard FrostAlta OL502117
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056, 200475
Henrik GudimØstmarka OK212620, 3832201
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK186899
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598, 213227
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3674843, 192397
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK202983
Henrik R HoltHedrum OL186936
Mikkel HoltFreidig3597143, 184323
Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF
Erling Eide HustvedtWing OK502362, 3717360
Grunde IsaksætreGrue IL3577459, 191269
Emil Wilfred JensenAlta OL160876
Leif-Inge JevnlidIL Veten212038
Mikkel KatlaFossum IF3630894, 203103
Tore Herman KirkebøenHalden SK194817
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Joachim Sandor KnudsenSturla, IF228461
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Adam KristiansenOK Moss502914
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779, 501270
Eilev KvaaleAsker Skiklubb3644457, 212369
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846, 3831831
Christopher LadimOK Moss192251
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Olav Kristian LundKongsberg OL228395, 3624350
Birk Bell LysakerFana IL3489101, 211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Jon MarcussenHarstad OL213021, 213021
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781, 3695574
John OtterleiØstmarka OK179410
Tom Einar Flermoen PaulsenAlta OL224810
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Nikolai RenolenWing OK504504
Henrik ReuschHeming Orientering3779683, 194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 211840
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Halvor RudningenHemsedal IL165211, 165211
Jostein RøFreidig203648, 3642683
Tobias RøddeGanddal IL197866
Trym Nergård RønningOK Skøynar3657665, 181491
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 3657103
Ådne SkjærsteinIL Tyrving502428, 3635950
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3488517
Håkon SæternesByåsen IL502484
Odin SætherFredrikstad SK184529, 184529
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Jakob TorgersenHalden SK204760, 3681129
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339, 204339
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113, 3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031, 202160
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324, 501505
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042, 187042

D15 (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267, 3781143
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3466192, 216924
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya ArnesenHeming Orientering171152, 3672557
Stine AuneNidarøst OK213563
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709, 3641230
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3504479
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188, 3785011
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL3598828, 210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683, 3624368
Åsne HaavengenKongsberg OL202045, 3791977
Frida HaugskottOL Trollelg216794, 3678463
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976, 212463
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 3652419
Stella HolmboeIL Tyrving151172
Iris HolstIL Tyrving3632163, 181925
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973, 501167
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381, 504136
Malene JebsenHeming Orientering3668720, 204667
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334, 3828795
Tina KallesonOppsal Orientering3876877, 206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL3820206, 502699
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729, 158320
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Ina MartiniAsker Skiklubb502246, 3880283
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL3534260, 184432
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett3895992, 204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Nina PedersenSarpsborg OL205978
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Louise RonglanOK Skøynar186951, 3709557
Alvilde Lysaker SandenEiker OL3567419, 185887
Oda ScheeleNydalens SK501067, 3654589
Mina SchjervenLardal OL239421
Tale Tannvik SkeiFreidig3214061, 221189
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181980
Silje SlungaardIL Tyrving502441
Vilde Lereim StorliFreidig3653276, 179918
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL3802121, 193062
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863, 189018
Iselin SørensenSturla, IF82105, 82105
Berthe TesloHadeland OL502452, 3644499
Karoline TorøKongsberg OL183883, 3726197
Oda Isnes TyseEiker OL192560, 3679081
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221, 191350
Maren VikenByåsen IL192325, 3784667
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068
Live ØstvoldHeming Orientering3607983, 181518

H16 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonatan AuneHalden SK202994
Elias BergsetIL Veten229749, 3682291
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Audun BrevikStokke IL211588, 211588
Herman BrunborgNittedal OL190333, 3810975
Christian BrynildsenHalden SK225088
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260, 500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3566965, 199482
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø501418
Even GravningenStokke IL3642402, 203625
Jonas GrønliFreidig3217478, 215144
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122, 502662
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959, 3636453
Jon William HammerBergens TF83178
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Nicolai HarvikKonnerud IL3688074, 181626
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig203584, 3649894
Anders HorveiRaumar Orientering180144, 3650660
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Brage IversenBergens TF206538
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Kristian Juel JohannessenHedrum OL186970
Isak JonssonNydalens SK502695, 3602398
Vegard KittilsenFreidig153660, 3652674
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig3642055, 179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering3575784, 227490
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521, 179826
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Tore MarkhusVerdal OK211324, 3710407
Jakob MoOL Toten-Troll3831831, 197755
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666, 3697554
Magnus MosfjellBirkenes IL203395
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 3652666
Marius MøllerSteinkjer OK3556735, 195832
Matias NissenFreidig3575297, 214966
Ole Øivind NorstedHalden SK181812
Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering503364, 3605243
Andreas NysæterBergens TF226165
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF3501012, 187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3580966
Trygve Nummedal OsFørde IL132217, 132217
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346, 212553
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
David RundeKristiansand OK221505, 3620309
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Lars SandstadFreidig3505393, 142524
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Vegard StangnesOK Silsand95814
Simen Spets StorhovFreidig203586, 3680360
Halvor Fetveit SundalFana IL213178, 3490588
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093, 144063
Anders VestølVegårshei IL222559
Lars Young VikNydalens SK3656881, 186295
Jonas VindalWing OK161002, 3590288
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832, 3886017
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D16 (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL175835, 210737
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929, 187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709, 212709
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696, 3122363
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Monica BrevikØstmarka OK3814126, 212503
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130, 221130
Silje CarlsenSturla, IF212906, 3556149
Frida DalerStokke IL243564, 243564
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743, 203743
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Sigrid EkelandOddersjaa SSK3632411, 211180
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL220828
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992, 3770773
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971, 500252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921, 3554813
Hedda Hoff HagenByåsen IL3709094, 222698
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL3680501, 192291
Karen Hoel JomaasFossum IF501015, 3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832, 200361
Silje KregnesKristiansand OK3621232, 221435
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3636719
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746, 67403
Thea LandKonnerud IL3672573, 202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Marte Karine LarsenKongsberg OL3541802, 229423
Solveig LetmolieEiker OL211356, 3684867
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK3883089, 500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Kamilla LomeHamar OK189071, 3653094
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311, 3885175
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Emma Meyer LarssonIL Tyrving3630498, 183330
Ida MonsenEgersund OK38983
Silje MorlandstøEiker OL3680519, 211618
Matilde MunkebyFrol IL227491
Annie MyhreStord Orientering197840
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399, 3597432
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631, 3665858
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Andrea RanvikKonnerud IL3640679, 154062
Anniken RanvikKonnerud IL3640794, 500558
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441, 3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517, 187233
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL3668803, 211625
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830, 155546
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270, 224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Tomine Lysaker SandenEiker OL3567575, 185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793, 502918
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776, 210054
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209, 180268
Tale StrandKongsberg OL3630720, 158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237, 3640265
Anna Vangen LunåsmoTynset IF3583457, 236746
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579, 207588
Ada WulfsbergNydalens SK3671328, 501377
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855

H14-16 C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Henrik BelboSteinkjer OK
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198, 223689
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OK212417
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering225741
Iver Gjedrem LundVerdal OK3607835, 227791
Theo Ring GiskeNydalens SK
Sindre TusetSteinkjer OK212111

D14-16 C (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise BakkejordIL Gular196752
Julie BerntzenFet OL225581, 3886488
Hege HallanOK Skøynar206280
Guro HjerpaasenAsker Skiklubb213298, 213298
Tiril HolenKonnerud IL228510
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering3715315, 212638
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering204662
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200, 221116
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Tiril KihleKonnerud IL500282
Oda Kjellevold MaldeIL Gular3785060, 504497
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Sigrid Kinck RannemFossum IF178329
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Andrea H. RogndokkenFet OL202998
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

Annonser

IOF Eventor