Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 1638 påmeldte deltakere.

N-åpen (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AlstadFrol IL206018
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Erik BerganKongsberg OL184532
Olai BisethKongsberg OL236317
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn217824
Alice Skovholt BonnemaireFreidig
Kristine BraathenWing OK223587
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Emma DrønnesundEmblem IL212338
Ingrid FarstadMelhus IL234280
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Vårin W FinstadMelhus IL234385
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL234231
Eira Forsbak AsplemFreidig
Erle FosstveitRaumar Orientering211850
Einar GarsholMalvik IL226086
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Erlend GrønliFreidig225465
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Leah GyllandMelhus IL234245
Oskar Elias HeggesetFreidig410900
Sverre August HeggesetFreidig483339
Laura HegstadOK Skøynar186952
Helene Heggheim JensenEmblem IL212568
Silje Heggheim JensenEmblem IL212434
Mads Rørlien JevanordFossum IF206509
Henrik JørgensenLillehammer OK224226
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Eline KjøsLillehammer OK
Peder KjøsLillehammer OK
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Jonas Fuglem KorsvoldWing OK
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering224100
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Torstein Gjedrem LundVerdal OK187016
Eivind LutnæsHamar OK225202
Hanna LutnæsHamar OK225184
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Linus Fossum MalmringFreidig
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Helene Stenvik MoenKongsberg OL222590
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK224364
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Una NomelandByåsen IL
Julie Olsen ByeModum OL212799
Eline Maudal PettersenKongsberg OL229616
Robert RemmenOL Trollelg80765
Mathis RenardKongsberg OL209723
Una RetteraasenIndre Østfold OK214986
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Maia Ruano StrandWing OK223613
Sander Ryste OddenSarpsborg OL178424
Aksel Johan SandvikHalden SK213145
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Maja Sjøgren CarlsenFreidig219118
Olav SkjåkLillehammer OK233723
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Sivert Vie SollieFossum IF213196
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Johannes StordalByåsen IL225321
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar204332
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL175050
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Kaja Staff ValstadNittedal OL224038
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D -10 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Marte EgerKongsberg OL196871
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Eline Rød FeragenTynset IF502772
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Nikoline MunkebyFrol IL195690
Karita MøllerSteinkjer OK212244
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Elise RenardKongsberg OL201982
Helene ScheeleNydalens SK211807
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 11-12 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Marie FinkenhavnNittedal OL212368
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Nora HalvorsenFreidig206044
Guro HegstadOK Skøynar206279
Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot216413
Maren HenriksenHalden SK190259
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Martine Myhr ImslandFrol IL208574
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering211342
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Malin MichelsenFossum IF500149
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Solveig Louise NissenFreidig211745
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Ella SandstadFreidig182067
Synne SandvenNotodden OL501119
Marie ScheeleNydalens SK213757
Guro SchjølbergTynset IF166982
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK212613
Juni Pape SkjærvoldFreidig211755
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Hannah Gustad StrømOK Skøynar227789
Marit SvendgårdOK Skøynar144730
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Fanny Staff ValstadNittedal OL501472
Maria Strømdal WikFreidig213142
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BellingmoOL Gaula178779
Silja FuglemMalvik IL211848
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Guro Mikkelsen StokkeTynset IF224189
Tina UglemsmoSelbu OK223674

D 13 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Helene Hoel JomaasFossum IF184481
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Marie KvarmeSturla, IF183830
Marielle MichelsenFossum IF500151
Anna Aurora NolteFreidig224051
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Marie SaugestadNydalens SK501013
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Ingvild Øverli BergKongsberg OL191202

D 14 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Mari BrendeFossum IF191212
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mari EidsmoFreidig142824
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Ida HeikkinenVehkalahden Veikot197565
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Iselina Myhr ImslandFrol IL195735
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ane Malene KolstadFreidig180130
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kristin LundanesEmblem IL212200
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Trude MarkhusVerdal OK181876
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
June MunkebyFrol IL176160
Linnea MunkebyFrol IL195841
Silje Marie NissenFreidig212787
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Eline SchjervenLardal OL192960
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Ida SolliMo OK212966
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Pia Young VikNydalens SK502698
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 15 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Stine AuneNidarøst OK213563
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Oda ScheeleNydalens SK501067
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Vilde Lereim StorliFreidig179918
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Berthe TesloHadeland OL502452
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Maren VikenByåsen IL192325
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 16 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL188992
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Mari Kilskar GrevskottFrol IL186921
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine HoenEiker OL192291
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Kamilla LomeHamar OK189071
Ida MonsenEgersund OK38983
Matilde MunkebyFrol IL227491
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Andrea RanvikKonnerud IL154062
Anniken RanvikKonnerud IL500558
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Anna Vangen LunåsmoTynset IF236746
Ada WulfsbergNydalens SK501377

D 15-16B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Silje CarlsenSturla, IF212906
Hege HallanOK Skøynar206280
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D 13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL204597
Nora GrønsethFossum IF225132
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Tiril HolenKonnerud IL228510
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Emilie SchärerKvikne IL213321

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250

D 17-B (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetIL Veten92121
Mette BjerveMo OK138481
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Hanne BrendeFossum IF165993
Juliette Delforge-MeliaBay Area Orienteering Club
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Elise GisholtFossum IF198900
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Elin GravningenStokke IL203626
Mirjam HalvorsrudMelhus IL224340
Bodil HulløenKristiansand OK402926
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Merete MasdalVelledalen IL236498
Marianne MichelsenFossum IF500153
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL176210
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Siri SpjelkavikIL Tyrving188869
Anna Linnea SwärdHadeland OL216647
Tora VollsetHeming Orientering222093

D 17-C (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Mari BraathenWing OK202552
Ragnhild Marie BøeFana IL200673
Wenche EideWing OK502363
Margrethe FarstadMelhus IL234276
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Mette MaudalKongsberg OL116499
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering212287
Line NordhaugKonnerud IL205441
Anne-Grete OlsenByåsen IL500044
Ingunn S. ØsthagenByåsen IL179828
Grete SkotteFossum IF179795
Elisabeth StørsethSelbu OK223719
Marte Kvittum TangenTynset IF204580
Liv TennesWing OK199281
Turid WilliksenFossum IF117701

D 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203483
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL206172
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226299
Ragne MunkebyFrol IL226175
Kristin OttesenFredrikstad SK199256
Benedicte PedersenSarpsborg OL145606
Siri PedersenSarpsborg OL229442
Martha Skogeng ReitenEmblem IL219499
Kristiane RogstadKongsberg OL209948
Solveig SæternesByåsen IL189054
Anna Isnes TyseEiker OL185892
Helena ÅsbergSarpsborg OL500547

D 21- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie ArnesenNTNUI86514
Marianne BakkenNydalens SK84220
Pauline Røstum BellingmoNTNUI197006
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL173069
Marianne Opsahl BredesenNTNUI177697
Marianne DæhliHalden SK221273
Malin EijsinkNydalens SK197922
Sølvi FossøyEiker OL211620
Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF154631
Ingvild GjessingVang OL181651
Marie Hammer IversenØstmarka OK182055
Anette JuveliKonnerud IL198905
Live Bredholt JørgensenNTNUI174588
Lene Godager KaasBækkelagets SK500299
Nina KarlsenNydalens SK172255
Sandra KarnagelSV Robotron Dresden
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Line Hovdenak LyngNidarøst OK159524
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering207590
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI62357
Ina Charlotte MoeSandefjord OK92396
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Maria NovokovichSRD SK
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL192095
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Meghan RanceDon't Get Lost207722
Celine RenardKongsberg OL201981
Katharina RogstadEmblem IL214742
Kine Sofie SandstadFrol IL80371
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110
Marie StyrvoldNTNUI180920
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Frida SætherFreidig180266
Eva TesarovaWing OK176624
Ida TiltnesIL Tyrving159511
Inger Anita TollehaugEiker OL181862
Guro TorpeFrol IL217270
Mariann UlvestadBækkelagets SK226063
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK208969

D 21 Kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Tone FridénOL Trollelg66742
Marte GammelsæterNydalens SK69066
Hege HegstadOK Skøynar186948
Kari LundNittedal OL158240
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Lene OskalHamar OK201387
Marit OwrenNydalens SK501331
Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg235143
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Sofie SjåholmMolde og Omegn IF204616
Julie StørmerFossum IF211996
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL94048
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Melander VieFossum IF
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066
Kristin Åstebøl-StoraasWing OK208924

D 35- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja BergerByåsen IL
Anja Berge GjellestadNydalens SK201803
Guri Stenseth KjøsLillehammer OK98032
Randi Marie MohusWing OK228085
Jenny PerssonByåsen IL202145
Mie SkovholtFreidig156850
Anja WingstedtHalden SK79290
Randi WærnesOrkanger IF216694

D 40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering142835
Monica BerglundRingerike OL182073
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Linda FredhOK Moss184147
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK217275
Linda RykkjeStord Orientering100200
Lene SandvikHalden SK225073
Liv SchjervenLardal OL82130
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Kari StrandKongsberg OL158103
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Sigrid Melander VieFossum IF228272

D 45- (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone AlmåsIL Leik226140
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Runa Lien BackstrømHalden SK182030
Katrine BakkeFossum IF89476
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Solveig BerganNydalens SK180326
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Kristin EgerKongsberg OL196870
Gøril EideByåsen IL199490
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Marit B. EithunNittedal OL192163
Lill-Kristin EngerModum OL501364
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Frauke Schmitt GranHalden SK181875
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Marianne HaugeHisøy OK78908
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot235200
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Doris Stien KaspersenMo OK182132
Marian KjellevoldIL Gular188769
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Anne-Kristin KvammeRingerike OL78998
Ingrid KvistadKongsberg OL159318
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Mona LomeHamar OK190329
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Anne Mia OlsenModum OL177687
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Ingrid Eide RappRaumar Orientering216395
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Kristin SandvenNotodden OL182001
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Janita SkogengEmblem IL199610
Tone SkramRøyken OL188879
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Hanne StaffNittedal OL236410
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK229470
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 45 Kort (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Anne-Lise BratsbergWing OK160999
Hilde ForbordMalvik IL72257
Hildegunn GrønsethFossum IF
Anne Margrete HammerØstmarka OK187190
Kristin KornmoPorsgrunn OL89036
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Torild MyrliTIF Viking208566
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Christina RambergØstmarka OK203513
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn149169
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Gry AhlsandNydalens SK96505
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Astrid BjørnerødOK Moss198017
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Anne DahlNydalens SK192454
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Anne Berit EidNydalens SK500280
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Kristin FleisjeNittedal OL502470
Linda HanssenØstmarka OK203515
Rine HanssenByåsen IL145211
Randi HaugskottFrol IL184275
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL207010
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Kjersti HovFossum IF181360
Randi JensenFrol IL187148
Maria JonssonNydalens SK224623
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett221418
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Solveig KongsrudModum OL207986
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering480224
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Eirin LodgaardByåsen IL216707
Kari MadslienNydalens SK201959
Eirin MathiesenRingerike OL211219
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Jane MeliaBay Area Orienteering Club
Marianne MyklebustHamar OK181991
Hege MårtenssonModum OL10315
Kristin NilssenMo OK184314
Monica NordbrødenHalden SK77428
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Trine OlaussenFredrikstad SK91439
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Jane RødderKongsberg OL182060
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Jartrud SteinsliØstmarka OK221250
Kjersti StræteRingerike OL79007
Hilde TellesbøNittedal OL89843
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Torill VisterIndre Østfold OK80667
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 55- (46)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kottonen AnnariittaLynx117811
Turid ArnesenByåsen IL503616
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Åshild BergstølKongsberg OL207015
Guri BjørndalByåsen IL229612
Ragna BrenneVarteig OL152689
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Heidi FalckIL Tyrving199505
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Gerd FossestølNittedal OL219303
Turid GiilRond OL227457
Toril HallanLillomarka OL180923
Kristina HammarfalkÖstersunds OK201735
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Vigdis HeimlyByåsen IL217065
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Marianne HjermstadFossum IF186886
Ingrid Lien JohnsenByåsen IL188984
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Barbro KarlssonKatrineholms OK
Lindsey KnoxRoxburgh Reivers223163
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Mette NormannTynset IF80586
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338
Sidsel NørstebøIL Tyrving159531
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Helene RustenTynset IF182013
Kjersti RønningHamar OK480289
Marit Hæreid SandstadFrol IL80373
Inger SchibstedRøyken OL179406
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Penelope SmirthwaiteMoravian OC401705
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Helena StubberudNydalens SK500584
Anna-Karin SundqvistTullinge SK227236
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083
Ann Karin TjørhomGanddal IL160738
Anna Weckner WestlundOK Tyr205607

D 60- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Anne Kjersti DaltveitFana IL238055
Magnhild ForsethFrol IL198803
Karin GalaaenSelbu OK223787
Bente GrøndalenHamar OK502992
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Sunniva Johaug RyenOs IL
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger NergaardStokke IL198006
Kari OsmoenOs IL181473
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Gro RypdalByåsen IL180833
Jorunn SanderudNydalens SK204619
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Sue StevensAIRE GB502243
Anne SørumRingsaker OK500607
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL155770
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange145892
Stina ElfvingByåsen IL180863
Yvonne GalborgenEds SK502927
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK228381
Sidsel Graff-IversenFossum IF61040
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Berit HegdalBergens TF215429
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK63718
Bjørg MostaulBø OL39205
Kari NatåsBergens TF209743
Helga PeveriEiker OL129730
Elisabeth RødAndebu IL79499
Marianne SellgrenSigtuna OK
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Anne StensethByåsen IL86424
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK156966
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Anne Marie TimenesHadeland OL200632
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Liv Hol VaajeMolde og Omegn IF207754
Linda VerdeSturla, IF209838

D 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Lise BrenneOL Trollelg72133
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Hanne BræckKongsberg OL98986
Liv FeiringHamar OK182065
Tea ForbergRond OL69017
Brit FridénOL Trollelg66741
Randi HellandWing OK78496
Randi KisteNidarøst OK200386
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Åse Eng MusumOL Trollelg202040
Else Lerche RaadalFana IL184556
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Marta StangModum OL231254
Ingvill VoldFana IL218600

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275
Astrid VigenstadLillehammer OK66650
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Oddveig Johanne LienOrkanger IF500575
Malene SylteMolde og Omegn IF78503
Inger E. VamnesHamar OK97449

H -10 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Ganc-PetersenFossum IF
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Ole Magnus StoremyrIL Hauken189133
Jon StrandKongsberg OL183843
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Nikolai TesloHadeland OL204702
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 11-12 (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Magnus AlstadFrol IL208684
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Alexander Ganc-PetersenFossum IF225295
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Håkon HallanOK Skøynar204402
Tristan HalvorsenFreidig176201
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Simen Hansæl-NergaardKvikne IL212000
Oskar HeksemFana IL213413
Hallvard HellevikFreidig180307
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Eskil KulsetSelbu OK223785
Mathias LinløkkenØstmarka OK203469
Alf Petter LynumFreidig186849
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Peder NybergIL Veten223940
Gaute NysæterSkien OK170884
Eivind NæveIL Leik160496
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL178969
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Sverre SandvikHalden SK213208
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Johan SkjåkLillehammer OK213804
Alexander SlettenRaumar Orientering195876
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Ådne StordalByåsen IL225177
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken189138
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Martin TorøKongsberg OL216710
Ole Andreas VeskeOK Skøynar204342
Liam WingstedtHalden SK176982
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EikGjerdrum OL225034
Brage FosstveitRaumar Orientering211769
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Eivind ImrikFredrikstad SK502229
Erlend OtterleiØstmarka OK203228

H 13 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Herman Lien BackstrømHalden SK159030
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Arne BerganKongsberg OL502336
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Sigurd BraathenWing OK213155
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Sondre LadimOK Moss192159
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Tidemann LierIndre Østfold OK225227
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Truls LunåsmoTynset IF236795
Brage Bell LysakerFana IL211903
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Sigurd VatnFrol IL187160

H 14 (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Andreas AagesenMelhus IL225309
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sondre BataldenFana IL213380
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK181515
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Adam ConwayKongsberg OL201777
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Johan EgerKongsberg OL500586
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Tor Erling GjølsjøOK Moss197713
Simen GravningenStokke IL177257
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Magnus JystadØstmarka OK212531
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig159543
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig167110
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Fredrik MøllerSteinkjer OK203345
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Vegard RanestadHamar OK176005
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Edvin Skauby grønningSelbu OK172103
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Joakim Solberg QvenildMelhus IL224033
Karri StevanderKuortaneen Kunto201993
Oskar StorlerMelhus IL224320
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203421
Elias StubberudNydalens SK500557
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Tord SølvbergIL Veten223715
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Jørgen WesterheimStord Orientering197834
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL

H 15 (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Marius BakkeFossum IF186911
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF212353
Erlend BørliFossum IF504152
Vetle DrageKongsberg OL502338
Einar EideByåsen IL209976
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Tormod Kristian GevingFreidig203449
Henrik GudimØstmarka OK212620
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Simen HegstadOK Skøynar151236
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Mikkel HoltFreidig184323
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Christopher LadimOK Moss192251
Sven Bergset LangvikIL Veten156783
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Olav LundKongsberg OL228395
Birk Bell LysakerFana IL211313
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
John OtterleiØstmarka OK179410
Nikolai RenolenWing OK172166
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Iver RingheimLarvik OK195549
Jostein RøFreidig203648
Trym Nergård RønningOK Skøynar181491
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Håvard SingsaasFreidig214968
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Martin Wold StavrumFrol IL165307
Håkon SæternesByåsen IL502484
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Håvard VeieOK Skøynar206180
Aksel VeskeOK Skøynar204339
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

H 16 (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Even GravningenStokke IL203625
Jonas GrønliFreidig215144
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Håkon HolstadFreidig203584
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Isak JonssonNydalens SK502695
Vegard KittilsenFreidig153660
Kenneth KjelaasMalvik IL208705
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Jo Even KolstadFreidig179917
Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering227490
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Tore MarkhusVerdal OK211324
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Øystein MoltumyrMalvik IL188775
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Marius MøllerSteinkjer OK195832
Matias NissenFreidig214966
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
David RundeKristiansand OK221505
Lars SandstadFreidig142524
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK187014
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Simen Spets StorhovFreidig203586
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Lars Young VikNydalens SK186295
Jonas VindalWing OK161002

H 15-16B (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK177762
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb503559
Sindre GisholtFossum IF198899
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Jonas HylenKvikne IL213807
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Eskild MyrvangMelhus IL224451
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering197246
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999

H 13-16C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Knut HageMelhus IL234382
Vetle ImrikFredrikstad SK
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408
Sindre TusetSteinkjer OK212111

H 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrè IversenEgersund OK224776
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564

H 17-B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne AasAsker Skiklubb228400
Harald BerganKongsberg OL502337
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL220778
Torbjørn DalløkkenIL GeoForm216873
Espen Ekholt BergKongsberg OL207018
Kristoffer Eriksen NylundEiker OL204771
Morten HelminsenFredrikstad SK202983
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Martin KaspersenMo OK186196
Jon MoholthKongsberg OL229426
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Kjetil SkjåkLillehammer OK224426
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Sondre ØstbyeElverum OK221316

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateusz BalonVelledalen IL236405
Torbjørn BarikmoKongsberg OL78363
Frank DrønnesundEmblem IL200989
Arne GuttvikWing OK228368
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Tor Idar LillekrokenFolldal IF181672
Petter LyngNidarøst OK207770

H 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL220771
Sivert BellingmoOL Gaula114924
Ole Johan BråtenVang OL159324
Peter Martinus Freyborg UranNTNUI180926
Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF187153
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Magnus RambergØstmarka OK207387
John Olav RundeKristiansand OK504087
Pyry StevanderKuortaneen Kunto206696
Fredrik SveenVang OL188458
Morten SvendgårdOK Skøynar186842
Isak A SæternesByåsen IL501486

H 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AlvemNTNUI203120
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn60888
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Gunnar A FiskumIL Tyrving502467
Per-Olav FlatholmMolde og Omegn IF78897
Ole Morten FrøsethVerdal OK226297
Martin GerberNTNUI
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Tord HaflanNTNUI219216
Øystein HaugFrol IL179806
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL503556
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb197802
Mathias Stensland LillevoldNTNUI123574
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Rudi B OlsenLillomarka OL198898
Mikhail RaerSRD SK
Damien RenardKongsberg OL201971
Vebjørn RøtvoldKongsberg OL214953
Sergey SeleznevSRD SK
Kristian Skjerve BredesenFrol IL204300
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten TangenOK Moss208419
Jørgen VisterHalden SK199492
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 21 Kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Snorre HansenByåsen IL208638
Geir HeksemFana IL91590
Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK206185
Ola LestebergKongsberg OL211224
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Simen OskalHamar OK204279
Erik StoraasWing OK400809

H 35- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gregoire BonnemaireFreidig
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF205972
Lacho IlievHalden SK500250
Hans Olav KjøsLillehammer OK
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Nicholas MorganMalvik IL483781
Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering211530
Arild NomelandByåsen IL
Joakim Blix PrestmoWing OK197586
Agnar RenolenWing OK221451
Asle Heide VaskinnMelhus IL402777

H 40- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Angell-PetersenNydalens SK195689
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Lars BerglundRingerike OL71663
Are BisethKongsberg OL227498
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Anthony Covey-CrumpJesus OK502205
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF225328
Bernt GjellestadNydalens SK231393
Harald GrønningSelbu OK223721
André JægtvikKonnerud IL500282
Thomas JørgensenLillehammer OK191312
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering82535
Thomas LieFredrikstad SK183732
David LøverModum OL221340
Kurt Ove MelbyeVerdal OK87539
Johan MichelsenFossum IF503958
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Espen RøsteKongsberg OL204757
Geir SchjølbergTynset IF180141
Roar SkoglundIL Veten217374
Skjalg StordalByåsen IL216910
Joar SvendgårdOK Skøynar62096
Jørgen TegdanOL Trollelg191303

H 45- (80)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Per Olav AndersenHalden SK71067
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Torgeir AuneByåsen IL502351
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Audun BakkMelhus IL195566
Harald BakkeFossum IF89475
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Kjetil BjørloHalden SK187303
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Tor BrennaNittedal OL160438
Håkon BørliFossum IF191200
Peter CarlsenSturla, IF207695
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Øivind FrøislandVang OL80042
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Christian GløgårdNittedal OL500396
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan HageIL Leik187018
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot185149
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF501016
Tormod KleppaLillehammer OK68487
Torodd KolbergsrudRøyken OL227514
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Morten KorsvoldWing OK223593
Tom KristensenLarvik OK177539
Knut LandstadNydalens SK227500
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand178399
Henning MartinsenFredrikstad SK197869
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Stig MellingRingerike OL215004
Trond MyhreFossum IF191338
Ole MyklemyrEiker OL200390
Gisle NysæterSkien OK217460
Robert OtterleiByåsen IL503106
Henrik OttesenFredrikstad SK194878
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Inge RambergØstmarka OK214468
Roar ReitenEmblem IL199606
Christian ReuschHeming Orientering194449
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Jon RøstumOL Gaula178780
Tore SandvikHalden SK192277
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Øystein SkjelbredKongsberg OL182076
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Odd StrandKongsberg OL501473
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Frode StrislandFossum IF229636
Lars StrømOK Skøynar227781
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Svein-Olav TorøKongsberg OL503945
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Gunnar VatnFrol IL187134
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 45 Kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Tor Sverre GravningenStokke IL176967
Kristian HolmLillehammer OK146389
Øystein HusbyMalvik IL188777
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Christer JensenEmblem IL199279
Arne Inge KolstadWing OK76101
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF204853
Trond SletnerByåsen IL500165
Rune StrømsvikMeløy OK203422
Espen SvaeSarpsborg OL144608

H 50- (109)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Arild AasheimGanddal IL181858
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Kjell BaardsgaardOL Trollelg179415
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Ole Christian BangHamar OK154868
Nils BerganNydalens SK191246
Anders BergsetIL Veten92119
Anton BjartnesVerdal OK200370
Tore BjørnerødOK Moss61943
Stig BratsbergMolde og Omegn IF78906
Trond BrevikFossum IF501121
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Geir BråtenVegårshei IL181985
Erling ByeByåsen IL216955
Roar ByeModum OL193869
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Phil ConwayKongsberg OL201600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Otto Richard EideByåsen IL175991
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Sigurd EiknerFana IL179948
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Anders FlågenHeming Orientering411539
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Einar GisholtFossum IF226659
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Arne GrevskottFrol IL216867
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Inge HafstadVerdal OK209777
Stein H. HagenFossum IF206289
Vegard HaldenNydalens SK502958
Tor Ove HallemVerdal OK207753
Jan Petter HansenIL Gular88734
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Egil HustvedtWing OK502364
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Håkon JendalFossum IF214746
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK199074
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Hallvard KorenOK Moss84741
Lars KrügerNydalens SK191229
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Harald KvisliNotodden OL207900
Sjur LangedalNydalens SK503978
Arild LarsenKongsberg OL192531
Jan Erik LedalOL Trollelg501248
Jan LenndinLillehammer OK165093
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Einar LundVerdal OK80808
Syver LøkenKongsberg OL178250
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK203645
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Stein MarkhusVerdal OK211651
Terje MelsomFossum IF151139
Tord Bell MykingFana IL225325
Ivar MølnvikFossum IF501251
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Tore NymarkAskøy OL192524
Jim OlaussenHalden SK63107
Per OlaussenFredrikstad SK79573
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Atle PedersenMelhus IL215066
Børge PedersenNydalens SK194140
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Vidar SkjerveVerdal OK201868
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Morten StrandWing OK203542
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
Leif StørmerFossum IF203638
Harald SvergjaKvikne IL184562
John SvergjaKvikne IL157012
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Dag SyversenSarpsborg OL191634
Snorre SæternesByåsen IL501485
Ola TellesbøHadeland OL229710
Einar TesloHadeland OL487966
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Ole TørnqvistFana IL192921
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Svein UnsgårdIL Leik160512
Bjørnar ValstadNittedal OL236500
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Jon VindalWing OK161004
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Dag WangLillomarka OL197505
Stig WiestVang OL129578
Øystein WiggenByåsen IL226114
Atle WølloKongsberg OL177837
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Øystein ØstermannHeming Orientering179812
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 55- (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL181874
Kjell Einar AndersenVarteig OL222657
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Herman BakkeLøten o-lag202141
Trond BaklidKonnerud IL500289
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Frode BergersenHamar OK201926
Ivar BergsetIL Veten89792
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øistein BøeFana IL200454
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Bjørn GussgardFolldal IF188773
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø144676
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
John HofossHadeland OL503035
Andreas HuberHamar OK211653
Morten HulløenKristiansand OK191221
Nils HæstadFossum IF191375
Arne JohannesenIL Gular61154
Bjørn Erik JohnsenByåsen IL188889
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Jens Kr KoplandModum OL86843
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
John LerliMelhus IL211381
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Lars Roger LundanesEmblem IL78500
Johan LundeIL Koll206911
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Jørn NordbrødenHalden SK181865
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Øystein NytrøByåsen IL226025
Erik NæssØstmarka OK227720
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Per Einar PedersliOL Trollelg160439
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Terje RønningOK Skøynar188799
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Don SkantzeIL Tyrving186156
Steve SmirthwaiteMoravian OC227298
Per StedjeØstmarka OK221260
Dag StenersenNidarøst OK207769
Torgeir StrandFana IL208120
Helge StubberudNydalens SK500561
Mikael SundqvistTullinge SK227235
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK204800
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL182003
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Gunnar AasenRøyken OL145484
Jostein AlvestadWing OK503970
Eivind BakkMelhus IL80024
Edvard DahlOL Vallset/Stange176154
Per Gunnar DahlRingerike OL78999
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bjarne GimreGanddal IL200598
Erik GrøndalenHamar OK96657
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Gunnar GytriFørde IL211292
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Kjell-Arne HenninenByåsen IL180834
Lars HjermstadFossum IF219123
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Harald HoviSkien OK184572
Einar JensenNydalens SK200777
Bo KarlssonKatrineholms OK
Hannu KottonenLynx109860
Nikolay KrupnovIL Tyrving63750
Per Hermann KrøgerMåren OK226133
Rune LaurantsenSkien OK114912
Erik LindstrømModum OL207457
Einar Kristian LundeVarteig OL79861
Frode LøsetRingerike OL192394
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL91412
Terje SkjeggedalNTNUI131243
Morten SkoglundByåsen IL178050
Jan SteinegerGneist, IL146598
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Carl-Göran StrutzEds SK500268
Harald ThonSturla, IF209837
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Sixten WestlundOK Tyr205605
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Harald AasheimOppsal Orientering211645
Steinar AasvangWing OK71687
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Harald BakkenFrol IL110694
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Bjørn BergerByåsen IL412934
Frank BjarkøWing OK188759
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Tom BuggeByåsen IL211274
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kristian J. FougnerNidarøst OK226020
Arvid GalborgenEds SK39538
Tor GjermstadWing OK161001
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Knut HaugOL Vallset/Stange146390
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg66745
Ernst KläyOLG Huttwil161052
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK214815
Einar LundHamar OK60530
Rolf LundeEiker OL206414
Karl Arne MelbyeVerdal OK217039
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Geir NilsenEmblem IL165580
Petter NæssOppsal Orientering189041
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Ottar RyenOs IL
Gotfred RyghModum OL10013
Helge ScheiFørde IL500570
Paul SkjakerHadeland OL236303
Steinar SkoglundFossum IF226088
Lars SkrøvsethWing OK211359
Bård StangModum OL229574
Per StensethFredrikstad SK500395
Lars StrinnholmÖstersunds OK201543
Arne TiltnesIL Tyrving182069
Bernt TollefsenIL GeoForm500624
Tor TrøanHadeland OL501084
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg71355
Trond FeiringHamar OK202135
Roar ForbordMalvik IL208600
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Kjell GrønhovdModum OL501141
Bjørn HafskjoldOL Trollelg165896
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Chris HirtOLC Kapreolo
Svein Endre HoveByåsen IL210051
Geir HusdalTIF Viking62992
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Tore KisteNidarøst OK186019
Runar KittilsenStokke IL169014
Terje MalmHamar OK206901
Gunnar MosevollSkien OK132469
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Magne RaadalFana IL235218
Egil RepvikOL Trollelg146401
Helge RevhaugRingerike OL214964
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Leif RøhjellByåsen IL86406
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving174746
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Anders SellgrenSigtuna OK
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Pål SkybergNidarøst OK501255
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Roar StensethByåsen IL86423
Frode StensrudOL Trollelg200407
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Per VoldFana IL220842
Tom WahlgrenSarpsborg OL94049
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Øistein ÅsmulOL Trollelg80763

H 75- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Paul BisethKongsberg OL78849
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tore BrurokNidarøst OK182084
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Leif EngenNidarøst OK180706
Eivind HagenHadeland OL200639
Stig Arild HaugskottOL Trollelg188762
Olav HøiåsVang OL188709
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anders LaugloOL Trollelg179416
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Per LøvaasOL Trollelg209987
Odd MusumOL Trollelg501161
Jardar SandstadSelbu OK412150
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Alfred SteinerOLC Kapreolo
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Eigil SørliMalvik IL179842
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Arnfinn LangelandByåsen IL228138
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Arne SvalundØyer-Tretten IF236401

H 85- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergNord-Østerdal OK165400
Brynjulf ForsethOL Trollelg191067
Paul ForsethOL Trollelg191258
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

Direkte A (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida AamotKlubbløs188745
Kristine AusenNTNUI184487
Anthony BossardKlubbløs201909
Audun FingarsenElverum OK216838
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Anders HvasshovdKongsberg OL501071
Lars LangdalTrondheim triatlonklubb127244
Svein Anders MelhusSteinkjer OK165329
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Erlend NydalNTNUI132703
Rune ScheeleNydalens SK207658
Anders SkjesetVang OL501416
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Jérôme SoulardKlubbløs200382
Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF501776
Anna Karine SvareLillehammer OK188736
Magne SvareLillehammer OK179432
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

Direkte A Kort (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Ola BeitdokkenLillehammer OK191317
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Stig DahleMolde og Omegn IF501666
Jon DaleBergens TF201908
Torun DyrkornEiker OL185988
Elena GrandNydalens SK187012
Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF501669
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Haakon JohannesenIndre Østfold OK217110
Eivind LonaWing OK211262
Pirjo LuchsingerKongsberg OL216661
Rune MoianAsker Skiklubb228406
Gun Irene MonsenEgersund OK216918
Mats NordbrødenHalden SK184943
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Øystein SnuggerudGjø-Vard OL224856
Elise Taylor SpetsFrol IL157296
Jørgen StenvikByåsen IL235824
Egil Petter StræteLånke IL228353
Ole Gunnar SølbergIL Leik226029
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte B (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rolf AlstadFrol IL213722
Christian Andre AndresenMalvik IL165790
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK204727
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Vorin BottenOslostudentenes IK223833
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Gro EllegaardVang OL84212
Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF206438
Ingunn GåsoddenSkien OK185626
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL206029
Laila HelminsenFredrikstad SK
Siren HoplandGneist, IL195883
Bente HortenVingelen IL203370
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Lise HørtvedtKongsberg OL91394
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Vemund ImrikFredrikstad SK
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering165295
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Ellen LadimOK Moss212141
Eva LutnæsHamar OK188969
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Øystein MelbyVang OL84213
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK210795
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Gina NygårdTynset IF223642
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Jon Roar OddenSarpsborg OL145181
Fritjof SandstadFrol IL80399
Torbjørn SirumFrol IL187034
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering203654
Randi Wold StavrumFrol IL144210
Emma StubberudNydalens SK409019
Anne Kari StubsjøenIL Leik160477
Monica SyrdalHeming Orientering80770
Kristin SølbergIL Leik226232
Janne TomtumVelledalen IL236403
Mona Lund VeieOK Skøynar206178
Hege WangLillomarka OL503668
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257
Magnar ØvreåsBotne SK186281

Direkte C (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård AndersenVarteig OL234867
Ingvild Brenne AndersenVarteig OL234870
Marte P. H AndresenMalvik IL207803
Nanna BerganRaumar Orientering200358
Oda Kristin BjerkesetVarteig OL234869
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Elise Brenne BrustugunVarteig OL234868
Elsie BrenneVarteig OL222551
Mari Anne DyrlieVarteig OL185975
Camilla FosstveitRaumar Orientering212994
Gunnar FosstveitRaumar Orientering180086
Lise Tuset GustadOK Skøynar227780
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Hanne Millenaar JørgensenLillehammer OK
Isak Hagaseth MydskeFredrikstad SK
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK212510
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Anna Maria Ryste OddenSarpsborg OL175050
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Mona SveenVang OL219221
Anna van der ZwaagKlubbløs187013
Ingar WollØstmarka OK502586

Direkte N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olga DecykVelledalen IL236328
Torill FinkirkenFredrikstad SK197780
Ronny JohansenVelledalen IL236406
Martin JystadØstmarka OK212619
Karin StrutzEds SK500600

Challenge 5 Damer (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrethe NilsenHamar OK221360

Challenge 5 Herrer (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jabus De VaalFreidig180720
Are RogstadNidarøst OK502896

Challenge 10 Damer (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering501521
Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering212544
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214

Challenge 10 Herrer (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Øystein BraathenWing OK88633
Emil Solan GorsetHadeland OL224064
Børge LeirenByåsen IL226224
Nikolai NordhaugKonnerud IL209933

Annonser

IOF Eventor