Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff med HL + NC og publikumsløp sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 16 januar 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 228 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda BrattåsVarteig OL
Julie BrenåsVarteig OL
Lauritz BrunborgNittedal OL
Marte EgerKongsberg OL
Amund FlaskerudOL Toten-Troll
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn
Even LienGjø-Vard OL
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll
Hanna SpangbergKonnerud IL
Jon StrandKongsberg OL
Astrid YtterbøAsker Skiklubb

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Signe HoloFossum IF
Marie KravdalGjø-Vard OL3642733
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732

D 13 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig3654035
Hedda SpangbergKonnerud IL3641412
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL

D 14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Ingrid BlindheimLillomarka OL
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ina MartiniAsker Skiklubb3604139
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering
Berthe TesloHadeland OL3644499

D 15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Tale StrandKongsberg OL3630720
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Oda Marie ColquhounLillomarka OL
Helene EgerKongsberg OL3708633
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid MadslienNydalens SK3552494
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Andrea VaneboKongsberg OL

H 13 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK3604097
Arthur BrunborgNittedal OL3630829
Johan EgerKongsberg OL3707791
Mats LindaasElverum OK3642972
Jonas MyhrAsker Skiklubb3643426
Birk Felland SætnanFossum IF3636339

H 14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Sondre Zahl HagenFossum IF3447885
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Trym Nergård RønningOK Skøynar3657665
Snorre SlokvikNotodden OL
Åsmund SlokvikNotodden OL
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408

H 15 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL3551165
Bendik EliassenFredrikstad SK
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3444122
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn
Isak JonssonNydalens SK3602398
Jo Even KolstadFreidig3642055
Sivert Sande KvermeFossum IF3659521
Jakob MoOL Toten-Troll
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666

H 16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Audun BerganNydalens SK3607686
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Eirik Høst FossgardLillomarka OL
Eskil FrøislandVang OL3576477
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Even LindaasElverum OK3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Emil StørmerFossum IF3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3526019
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK191252
Hanne Bjørnås KrogstieKonnerud IL221162

D 17-20 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Åse BerganNydalens SK3612249
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Synne FossøyNTNUI3445681
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Kristiane RogstadKongsberg OL3598224
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3725454
Synne StrandAsker Skiklubb3501111
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Marie UllevålseterNydalens SK
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611

D 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin AntonsenNTNUI
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3326493
Solveig BlindheimLillomarka OL3334869
Ingvild BrekkeLillomarka OL3659513
Marianne DæhliHalden SK3618022
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Karoline Dahl FosbyNTNUI3019510
Eirin Mari FossøyNTNUI3231941
Mali Gederaas KanstadNTNUI3141348
Karen Oline KolstadFreidig3598497
Audhild Bakken RognstadNTNUI3676889
Anna UlvensøenNTNUI3045911
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Martine ÅstebølNTNUI3621703

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Isa HeggedalKonnerud IL
Ingrid KvistadKongsberg OL
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Merete RørvikLillomarka OL
Kari StrandKongsberg OL
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL3719333
Gunhild HennumLierbygda OL3607322
Maria JonssonNydalens SK
Hanne KvåleHadeland OL
Anne MadslienNydalens SK3327434
Kari MadslienNydalens SK3552866

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Lars LienGjø-Vard OL

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603
Jørgen SlokvikNotodden OL
Stig WiestVang OL

H 17-20 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Erlend BrendstuenHalden SK
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Tarjei HoloFossum IF3388733
Axel HoveidAsker Skiklubb
Elias JonssonNydalens SK3561495
Håkon LundKongsberg OL3396256
Aksel MadslienNydalens SK3714870
Einar MelsomFossum IF3499365
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Tord StrandKongsberg OL3712049
Oskar StørmerFossum IF3599305
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL3497542
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF196861
Jonas Madslien BakkenNTNUI3697851
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Markus GladNydalens SK3365616
Anders HaugeAsker Skiklubb407489
Christian HohlWing OK3694288
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604
Sebastian KvithammerWing OK3020104
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Dag LofthusNTNUI3504792
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Simen Eid NielsenNTNUI172717
Adrian OpheimNTNUI3669116
Lars OwrenFreidig
Espen StornesNTNUI
Ove SætraHadeland OL3677697
Eivind TonnaLillomarka OL3410164
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil BjørloHalden SK
Per Øivind EgerKongsberg OL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Gjermund GravirAsker Skiklubb
Christian JomaasFossum IF3415551
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Bjørn MartiniAsker Skiklubb
Odd StrandKongsberg OL
Sverre WisløffAsker Skiklubb

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås IL3234192
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Hallvard BergIL Tyrving
Nils BerganNydalens SK3613114
Kjetil EspedalNydalens SK
Kim Farnes HansenLierbygda OL3380912
Stein H. HagenFossum IF3448610
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Terje HenriksenAsker Skiklubb
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Øystein HoloFossum IF
Nils HæstadFossum IF
Sören JonssonNydalens SK
Christian KorvaldNordmarka Skiorienteringsklubb
Odd Arve LienFossum IF
Stein Arne NegårdVang OL3377165
Terje RønningOK Skøynar
Erlend RåheimOK Øst
Per SandbergNydalens SK3521382
Bjørnar TollefsenOK Øst
Øystein WiggenByåsen IL3560349
Ketil ÅstebølOppsal Orientering3621646

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag

Annonser

IOF Eventor