Påmeldte deltakere til Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 13 desember 2015

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 185 påmeldte deltakere.

D 17- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNydalens SK3249687
Ingvil AhlsandNydalens SK3197696
Elsa AnderssonDomnarvets GoIF3314374
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Åse BerganNydalens SK3612249
Sofia BerglundIFK Mora OK
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Stefania CorradiniItaly3625712
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3698677
Zsuzsa FeyAsker Skiklubb3406790
Elin FjellströmIFK Mora OK3638921
Ingvild C. FleisjeNittedal OL3674363
Idunn HaavengenKongsberg OL3607629
Anna HerbertTäby OK
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Elin HållHJS Vansbro OK
Guro JordheimHemsedal IL3391638
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb3701190
Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3718798
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462
Carolina OlssonIFK Mora OK3601853
Sarah PerssonÅtvidabergs IF3603800
Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering3148905
Isabel SalénIFK Mora OK
Ellen SarenmarkLeksands OK3305687
Johanka ŠimkováIFK Mora OK
Synne StrandLierbygda OL3501111
Tiia TallilaValkeakosken Haka3507571
Åsne Skram TrømborgKongsberg OL3709573
Marta UlvensøenNTNUI3676871
Alica VenturaItaly
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378
Heidi Therese WiestVang OL3574712
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

H 17- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Åmodt AmundsenLardal OL3514882
Emil AnderssonHaninge SOK
Oliver AngelsiööOK Linné
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Emil ArvidssonSäterbygdens OK3630019
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343
Stanimir BelomazhevHadeland OL3579760
Gustaf BerglundIFK Mora OK3604113
Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OK
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Erlend BrendstuenHalden SK
Sondre Ruud BråtenNydalens SK
Fransesco CorradinoItaly
Klaus CsucsIFK Mora OK
Adrian DahlströmIFK Mora OK3313624
Lukas DeiningerIFK Mora OK
Emil ErikssonTierps SOK3567336
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK3441508
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Martin GranbergPiteå IF
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3385135
Olle GrywenzOK Linné3693058
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3502952
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Audun HeimdalKonnerud IL3390408
Erling HjermstadFossum IF3575933
Christian HohlWing OK3020104
Axel HoveidAsker Skiklubb
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK3572088
Gabriel HöjlindIFK Mora OK3314911
Elias JonssonNydalens SK3561495
Pontus KullinOK Tyr
Bjørnar KvåleHadeland OL3668084
Hans Jørgen KvåleHadeland OL3582699
Håkon LundKongsberg OL3396256
Aksel MadslienNydalens SK3327434
Jørgen MadslienNTNUI3684511
Lars Hol MoholdtWing OK3678315
Linus MoodIFK Mora OK
Vegard MyklemyrEiker OL3553393
Edvin NordströmTäby OK
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Sander H. RogndokkenFet OL3476496
Rimmo RõõmOK Ilves
Oskar SandbergSäterbygdens OK3625829
Tord StrandKongsberg OL3712049
Ove SætraHadeland OL3677697
Øyvind WatterdalHadeland OL3011889
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3545159
Øyvind WiggenByåsen IL3560604
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404

D 10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL
Astrid YtterbøAsker Skiklubb

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Åsne HaavengenKongsberg OL3397643
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Kristin Melby JacobsenLardal OL
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766

D 15-16 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3122363
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Emelie BrudinIFK Mora OK
Helene EgerKongsberg OL
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Jenny HaakstadNydalens SK
Marlin HaavengenKongsberg OL3475951
Åsne Naadland HoloFossum IF3388733
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Ingrid MadslienNydalens SK3552494
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3541422
Lotte MyklemyrEiker OL3643228
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Anniken RanvikKonnerud IL3640794
Tale StrandKongsberg OL3630720
Andrea VaneboKongsberg OL
Ada WulfsbergNydalens SK3671328

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Stine ArntzenSandefjord OK
Hanne Lerche RaadalHalden SK3608270
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege HeibergHadeland OL
Tove HeimdalKonnerud IL
Anne MadslienNydalens SK3554953
Kari MadslienNydalens SK3552866

H 10-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Lars LienGjø-Vard OL
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute BerganNydalens SK3604097
Vebjørn Blom-HagenFossum IF
Erlend BørliFossum IF
Johan EgerKongsberg OL
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Teodor Mo HjelsethNydalens SK3639903
Grunde IsaksætreGrue IL3577459
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3601275
Mats LindaasElverum OK3642972
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL3695574
Jonas MyhrAsker Skiklubb3643426
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Audun BerganNydalens SK3607686
Ole Johan BråtenVang OL3515509
Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange3638889
Eskil FrøislandVang OL3576477
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3561198
Jonas GrønliFreidig3217478
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Aslak HeimdalKonnerud IL3376068
Niels Christian HellerudHalden SK3640208
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Isak JonssonNydalens SK3602398
Even LindaasElverum OK3651452
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3422698
Håkon SturødNydalens SK3641206
Fredrik SveenVang OL3711017
Lars Young VikNydalens SK3656881
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Vegard Øverli BergKongsberg OL3456498

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK3561305
Sigurd DæhliLøten o-lag
Even ErlienGjø-Vard OL
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Stig MellingRingerike OL1350
Erlend SlokvikNydalens SK
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif AhlsandKjelsås IL3234192
Lasse ArnesenHeming Orientering3508322
Nils BerganNydalens SK3613114
Ole Petter HaugenNydalens SK3554417
Terje HenriksenAsker Skiklubb
Geir Holm GundersenSturla, IF3559564
Stig WiestVang OL
Øystein WiggenByåsen IL3560349

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell ErikssonÖset SkidO

Annonser

IOF Eventor