Påmeldte deltakere til NM sprint stafett

ArrangementsinformasjonOrganisasjonpåmeldingVis p√•meldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM sprint stafett
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag
Dato: søndag 4 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte lag.

NM-DHHD (76)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1
2
3
4
Asker Skiklubb 2
1
2
3
4
Byåsen IL 1
1
2
3
4
Byåsen IL 2
1
2
3
4
Bækkelagets SK 1
1
2
3
4
Bækkelagets SK 2
1
2
3
4
Bækkelagets SK 3
1
2
3
4
Eiker OL 1
1
2
3
4
Fossum IF 1
1
2
3
4
Fossum IF 2
1
2
3
4
Fossum IF 3
1
2
3
4
Fredrikstad SK 1
1
2
3
4
Fredrikstad SK 2
1
2
3
4
Freidig 1
1
2
3
4
Freidig 2
1
2
3
4
Freidig 3
1
2
3
4
Freidig 4
1
2
3
4
Frol IL 1
1
2
3
4
Frol IL 2
1
2
3
4
Frol IL 3
1
2
3
4
Gjø-Vard OL 1
1
2
3
4
Gjø-Vard OL 2
1
2
3
4
Halden SK 1
1
2
3
4
Halden SK 2
1
2
3
4
Halden SK 3
1
2
3
4
Halden SK 4
1
2
3
4
Halden SK 5
1
2
3
4
Halden SK 6
1
2
3
4
Halden SK 7
1
2
3
4
Haugesund IL Orientering 1
1
2
3
4
Hedrum OL 1
1Victoria Myklebust Strøm159658
2Sindre R Holt221384
3Jarle Lysnes203389
4Torill Hynne Fjære221399
Heming Orientering 1
1Fanny Horn Birkeland87031
2Ulrik Astrup Arnesen226304
3Kasper Fosser195708
4Sofie Skyttersæter Iversen192628
IL BUL-Tromsø 1
1Tora Indregard502125
2Gjermund Urset501099
3Vegard Vaeng Bernhardsen193120
4Ane-Marte Borg Hanssen216693
IL Gular / Gneist, IL 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen3598588
2Scott Juvik
3Eyvind Kjellevold Malde3785060
4Ingunn Torød Buset3590171
IL Tyrving 1
1
2
3
4
IL Tyrving 2
1
2
3
4
Kongsberg OL 1
1
2
3
4
Kongsberg OL 2
1
2
3
4
Kongsberg OL 3
1
2
3
4
Konnerud IL 1
1
2
3
4
Konnerud IL 2
1
2
3
4
Lardal OL 1
1
2
3
4
Larvik OK 1
1
2
3
4
Lillehammer OK / Nydalens SK 1
1Kari Svingheim3709821
2Jakob Physant
3Markus Glad3365616
4Ane Holm Grøneng3646379
Lillomarka OL 1
1
2
3
4
Lillomarka OL 2
1
2
3
4
Lillomarka OL 3
1
2
3
4
Løten o-lag 1
1
2
3
4
NTNUI 1
1
2
3
4
NTNUI 2
1
2
3
4
NTNUI 3
1
2
3
4
NTNUI 4
1
2
3
4
NTNUI 5
1
2
3
4
NTNUI 6
1
2
3
4
Nydalens SK 2
1
2
3
4
Nydalens SK 3
1
2
3
4
Nydalens SK 4
1
2
3
4
Nydalens SK 5
1
2
3
4
Nydalens SK 6
1
2
3
4
Nydalens SK 7
1
2
3
4
OK Moss 1
1Aurora Gjølsjø3876273
2Christian Schive207789
3
4Johanne Bratland Tjernshaugen3771847
OL Trollelg 1
1
2
3
4
OL Trollelg 2
1
2
3
4
OL Tønsberg og omegn 1
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1
1
2
3
4
Porsgrunn OL 2
1
2
3
4
Raumar Orientering 1
1
2
3
4
Raumar Orientering 2
1
2
3
4
Sandefjord OK 1
1
2
3
4
Sandnes IL (Rogaland) / Rogaland O-krets 1
1
2
3
4
Sarpsborg OL 1
1
2
3
4
Sarpsborg OL 2
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
4
Varegg Fleridrett 2
1
2
3
4
Verdal OK / Mo OK / Stjørdals-Blink Orientering 1
1
2
3
4
Ås-NMBU Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen3618147
2Sindre Nordhagen
3Linus Olhans3780814
4Mari Brøndbo Dahl

Annonser

IOF Eventor