Påmeldte deltakere til NM natt

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis p√•meldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 259 påmeldte deltakere.

D 17-18 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023, 182000
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Ingrid HasaasFossum IF3631694, 195946
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486, 3293727
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK3786902, 199374
Pernille KatlaFossum IF3639663, 191341
Eli KolstadMo OK186199
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449, 3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915, 3402187
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Anine LomeHamar OK195757, 3560125
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3719200
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK3621448, 224532
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 221082
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Maria PrestbøenSandefjord OK186139, 3794443
Dina ReitanFreidig206043, 3642832
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb3847712, 500265
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Ragne WiklundNydalens SK501588, 3412798

D 19-20 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915, 3709136
Emma ArnesenByåsen IL3662723, 195919
Åse BerganNydalens SK204666, 3612249
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne Willkommen EikenKongsberg OL209814, 3599107
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Oda Q FossumFreidig3809969, 137114
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK501834, 3623527
Åshild KolstadFreidig3619947, 182129
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL195885, 3481462
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837, 91574
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Julie NærestadVegårshei IL180242, 3668902
Marie OlaussenFredrikstad SK3598117, 196727
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Malin SandstadFreidig159550, 3793395
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968, 3830213
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3671922
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI3249687, 227488
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3617727
Marianne DæhliHalden SK3618022, 221273
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3588266
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163, 200005
Ragnhild HjermstadFossum IF157480, 3389483
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Anette JuveliKonnerud IL198905, 3597028
Lene Godager KaasBækkelagets SK500290, 3778750
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004, 3094398
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3781416, 500293
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

H 17-18 (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879, 3625274
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK181677, 3624137
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3638889
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644, 200717
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering3746070, 222632
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 3730041
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Sindre R HoltHedrum OL203283
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Even-Johan KaspersenMo OK3553773, 182130
Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288, 195937
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF183652, 3499365
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399, 3850385
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Skjalg NysæterSkien OK501323, 3586088
Kristian PyttenKristiansand OK221206, 3621455
Andreas RambergØstmarka OK207518
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674, 502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3574282
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054, 500300
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK3594454, 174100
Knut AasheimHalden SK194508, 3620705
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070, 226304
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn194880, 3782323
Håvard EidsmoFreidig3634599, 186037
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Sturla FrydenlundSturla, IF3383676, 209840
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn3672177, 501324
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382, 3816758
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig165123, 3323680
Audun HeimdalKonnerud IL3818846, 183721
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF3388733, 203231
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK502231, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Vegard MyklemyrEiker OL192295, 3553393
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL3598141, 227726
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK182025, 3441482
Jostein TandbergNydalens SK172203, 3695624

H 21- (66)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Emil AhlbäckFossum IF3781127, 500294
Jostein AndersenNydalens SK192578
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Isak BergsetNTNUI3599297, 225930
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147, 181939
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Christian BøenKristiansand OK197760
Alan CherryNydalens SK200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879, 3443496
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3621273
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083, 500261
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823, 3625100
Espen FiskumHalden SK187227, 3598331
Jørgen FiskumFrol IL187167, 3594439
Ståle GjelstenKristiansand OK184459, 3598075
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI3773439, 169149
Håvard HagaNydalens SK3782182, 88629
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010, 3776093
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Håvard IrgensKristiansand OK3661774, 206479
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett3709318, 181016
Magne JutulstadNTNUI3227857, 221404
Emil JönssonIL Tyrving208695
Morten JørgensenKristiansand OK221391, 3591039
Mikal Brastad LarsenNydalens SK3692670, 214916
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3621430, 170605
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL3591153, 200090
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Lars OwrenNTNUI160424
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865, 3625233
Torbjørn SagbergIL Tyrving185842, 3142635
Paul SirumFrol IL3598240, 211470
Oskar StørmerFossum IF209002, 3599305
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL3689411, 211401
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Mikkel SørensenNTNUI3548310, 199259
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Henrik UpsalNTNUI184471, 3625027
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL3597176, 500292
Philipp von ArxNTNUI189364
Filip WadstenHalden SK199700
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924

Annonser

IOF Eventor