Påmeldte deltakere til NM natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM natt
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: fredag 31 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 264 påmeldte deltakere.

D 17-18 (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneHalden SK194816, 3708542
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171, 3560950
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244, 3659711
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384, 197990
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847, 501008
Elisabeth BrækkeHalden SK212406
Ane DyrkornEiker OL3684875, 180221
Thea DyrkornEiker OL181872, 3681244
Helene EgerKongsberg OL215112, 3708633
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Lene Berg HanssenByåsen IL3782240, 208919
Ingrid HasaasFossum IF3631694, 195946
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170, 3715299
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991, 221407
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116, 3640158
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering3293727, 170486
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK199374, 3786902
Pernille KatlaFossum IF191341, 3639663
Eli KolstadMo OK186199
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF160449, 3471083
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Anine LomeHamar OK3560125, 195757
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3719200
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532, 3621448
Anna MeenPorsgrunn OL178035
Vera MelkildFreidig180322, 3781788
Lotte MyklemyrEiker OL3643228, 221082
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398, 196849
Maria PrestbøenSandefjord OK186139, 3794443
Dina ReitanFreidig3642832, 206043
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering3772126, 187187
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Maria Ulseth SylteFreidig211561, 3785326
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888, 3831716
Heidi Therese WiestVang OL3574712, 173253
Ragne WiklundNydalens SK3869583, 501588

D 19-20 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136, 500915
Emma ArnesenByåsen IL195919, 3662723
Åse BerganNydalens SK3612249, 204666
Ingeborg EideByåsen IL3801479, 199727
Anne Willkommen EikenKongsberg OL3599107, 209814
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002, 3816220
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363, 183300
Oda Q FossumFreidig137114, 3809969
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Idunn HaavengenKongsberg OL167389, 3607629
Silje HaugeHisøy OK193045
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering3458205, 192628
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK3623527, 501834
Åshild KolstadFreidig182129, 3619947
Ingrid LundanesEmblem IL3594934, 154845
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Vilde MalmeiNTNUI207629
Marit Melby JacobsenLardal OL3481462, 195885
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574, 3611837
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL3690344, 500914
Julie NærestadVegårshei IL3668902, 180242
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)3664208, 196743
Malin SandstadFreidig3793395, 159550
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Karine VestølVegårshei IL206428
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213, 197968
Emilie WestinPorsgrunn OL3671922, 203458
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3400611
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

D 21- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anine AhlsandNTNUI227488, 3249687
Lone BrochmannBækkelagets SK3617727, 208706
Marianne DæhliHalden SK221273, 3618022
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI3588266, 193890
Maren Jansson HaverstadNTNUI200005, 3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF3389483, 157480
Marte Hoff HagenNTNUI222695, 3588902
Anette JuveliKonnerud IL198905, 3597028
Lene Godager KaasBækkelagets SK500290, 3778750
Ingjerd MyhreKongsberg OL3094398, 200004
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3781416
Louise OramBækkelagets SK197974, 3788544
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364, 206562
Malin SørensenNydalens SK204574
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Siri UlvestadNydalens SK3699345, 206420
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086, 3586823
Evine Westli AndersenLøten o-lag3487378, 501130
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542, 3618147

H 17-18 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering211112, 3507654
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222, 3801305
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Audun BerganNydalens SK501605, 3607686
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086, 3567088
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Jostein Svaland DaleVang OL3638889, 191177
Mats EidsmoFreidig3816279, 179813
Einar EkelandOddersjaa SSK200717, 3575644
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Eskil FrøislandVang OL208085, 3576477
Peter GisholtFossum IF198904
Joar GjerdahlKonnerud IL188760, 3770575
Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering222632, 3746070
Anders HaugskottOL Trollelg3730041, 217107
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK3640208, 206905
Mathias HermstadFreidig159540
Erling HjermstadFossum IF3779964, 190677
Øyvind HjermstadFossum IF3849346, 221133
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn3847068, 196872
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841, 3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3553773
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering3614757, 217140
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Even LindaasVang OL202094, 3651452
Are LodgaardByåsen IL216729
Håkon LundKongsberg OL500550, 3396256
Oscar LyngenFreidig222709, 3584232
Kristian Fredrik LynumFreidig195937, 3830288
Vegard LøvliAsker Skiklubb3639051, 201650
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Einar MelsomFossum IF3499365, 183652
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399, 3850385
Sverre NarumVang OL3796547, 206442
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Kristian PyttenKristiansand OK3621455, 221206
Sindre R HoltHedrum OL203283
Andreas RambergØstmarka OK207518, 3852639
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett3831674, 502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL213681
Oskar Spets StorhovFreidig3574282, 215145
Tord StrandKongsberg OL183842, 3712049
Emil StørmerFossum IF214741, 3154374
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287, 186896
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3478054
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830, 3386745
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026, 3692001
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100, 3594454
Knut AasheimHalden SK3620705, 194508
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688, 3411287
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3398070
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Håkon Raadal BjørloHalden SK3608270, 182103
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441, 227567
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn3782323, 194880
Håvard EidsmoFreidig186037, 3634599
Hallvard Arntzen FossSandefjord OK186941, 3441508
Sturla FrydenlundSturla, IF209840, 3383676
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800, 3624459
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758, 201382
Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg176026, 3507001
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821, 501163
Ole Wanvik HaugenFreidig3323680, 165123
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Martin Borge HeirFossum IF3393634, 174826
Tarjei HoloFossum IF203231, 3388733
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK502231, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286, 3638103
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Vegard MyklemyrEiker OL3553393, 192295
Kjetil MølnvikFreidig211357, 3645074
Erlend Nilsen SandnesEmblem IL227726, 3598141
Kristian Nilsen SandnesEmblem IL188845, 3598679
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Adrian OpheimFreidig3223336, 203662
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Olav Andreas RemmenOL Trollelg3617628, 191301
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012, 3781606
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Jostein TandbergNydalens SK3695624, 172203

H 21- (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595, 181443
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3781127
Jostein AndersenNydalens SK192578
Jon Aukrust OsmoenNTNUI3597937, 500301
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Isak BergsetNTNUI225930, 3599297
Dag BlandkjennKristiansand OK3608809, 197997
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147, 181939
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Christian BøenKristiansand OK197760
Alan CherryNydalens SK200459
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496, 194879
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273, 230085
Sindre Østgulen DeiszNTNUI186224, 3623501
Henrik EijsinkNydalens SK177948, 3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Petter Marki ErichsenKristiansand OK3625100, 197823
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Jørgen FiskumFrol IL3594439, 187167
Ståle GjelstenKristiansand OK184459, 3598075
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI3773439, 169149
Håvard HagaNydalens SK3782182, 88629
Øyvind HelgerudHalden SK3596749, 207805
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996, 3626967
Markus HolterHalden SK3597333, 222454
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Ulf Forseth IndgaardFrol IL190906, 3623873
Håvard IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI3701604, 184997
Magne JutulstadNTNUI3227857, 221404
Emil JönssonIL Tyrving208695
Morten JørgensenKristiansand OK3591039, 221391
Mikal Brastad LarsenNydalens SK214916, 3692670
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829, 196772
Ivar LundanesEmblem IL200904, 3596327
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916, 3597986
Henry McNultyNTNUI220185
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605, 3621430
Anders NordbergNydalens SK3793700, 181232
Mats NordbrødenHalden SK184943
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Nicholas OskarssonLillomarka OL200090, 3591153
Ivar Aukrust OsmoenNTNUI3620804, 199444
Lars OwrenNTNUI160424
Øystein PettersenNydalens SK3685583, 192639
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK3618089, 220225
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865, 3625233
Torbjørn SagbergIL Tyrving3142635, 185842
Paul SirumFrol IL211470, 3598240
Oskar StørmerFossum IF3599305, 209002
Andreas Svingheim MagerøyFrol IL211401, 3689411
Andreas SølbergOL Trollelg216649, 3641958
Mikkel SørensenNTNUI199259, 3548310
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesIL Tyrving159512
Henrik UpsalNTNUI3625027, 184471
Anders VisterNydalens SK3597804, 209926
Martin VisterFrol IL500292, 3597176
Philipp von ArxNTNUI189364
Filip WadstenHalden SK199700
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3777596, 202199
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761, 204669
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644, 3589272
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 155924

Annonser

IOF Eventor