Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 3/2016)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang Hordaland (HOK-rankingløp 3/2016)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 165 påmeldte deltakere.

D19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett62391
Helen MartinsenIL Gular209975
Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett194708
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL62642
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

H19- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett181671
Trygve BuanesTIF Viking203415
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Ross JuvikIL Gular228099
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Magne KnudsenGneist, IL207802
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174300
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Johannes NarumVaregg Fleridrett158400
Rune NygaardIL Gular207699
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett174287
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett184477
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Knut UtneFana IL222547
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Göran WinbladRehns BK209717

D17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne DaltveitFana IL221834
Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular78715
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL192318
Julie Roll TørnqvistFana IL192920

H17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL159640

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Scott JuvikIL Gular206490
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering207688
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Oda Kjellevold MaldeIL Gular413030
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192918
Ingeborg StrandenesFana IL
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb191069
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Marian KjellevoldIL Gular188769
Kirsti LysakerFana IL211903
Rannveig NordhagenFana IL213207
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211362
Karianne StrømmeTIF Viking91668
Anja WannagFana IL216857

H40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon DaleBergens TF201908
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Bård HeklandIL Gular92585
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Tore NymarkAskøy OL192524
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Sveinung RykkjeStord Orientering402908

D50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking197726
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625

H50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett483556
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Jan Petter HansenIL Gular88722
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Eldar HeideFana IL145389
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular61154
Tore JuvikIL Gular216874
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Nina SoligardBergens TF217014

H60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Svein Jarl HansenVoss IL206349
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Svein LingaIL Gular181793
Erling StrandBergens TF186000
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

D70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingrid RollFana IL192922

H70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Dagfinn HoleBergens TF216755
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Dag SlettenBergens TF184631
Per VikaneFana IL221409
Harald WesterheimFitjar IL79131

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett134844

H11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve HeklandIL Gular212401

H19-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund HansenTIF Viking186183

D17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda RykkjeStord Orientering100200

A-Åpen-L4 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan HauglandÅrstad IL211518
Geir HeksemFana IL91590

D35-K (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Astri Ese HoleBergens TF480128
Jannike Bremar JohannessenGneist, IL175939
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb184530
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular78716

B-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Karen Clementsen KayserFana IL152557
Tore LidTIF Viking195804
Torild MyrliTIF Viking208566
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742

D/H-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Dorthea Hennø HaugenFana IL
Oskar HeksemFana IL213413
Karoline StrandenesFana IL213524
Atle WannagFana IL

D/H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

D/H17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett470949
Grethe Oen-SivertsenTIF Viking185966
Siren VatshelleFana IL144665

N-Åpen Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219
Andrea Hennø HaugenFana IL

D/H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Helene NysæterBergens TF191281
Amanda Daltveit SlettebøFana IL62642

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Vatshelle HalvorsenFana IL220911

N-Åpen Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Andreas Strømme LidTIF Viking195949
Tonje RykkjeStord Orientering184660
Sofia Daltveit SlettebøFana IL153671

Annonser

IOF Eventor