Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016)
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: lørdag 4 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FemsteinevikVaregg Fleridrett62391

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie AadlandSamnanger IL188882
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie Oen-SivertsenTIF Viking221171

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL412504

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Randi HoleBergens TF87062
Kirsti LysakerFana IL211903
Karianne StrømmeTIF Viking91668

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking197726
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular487964
Ingrid SandvollGneist, IL168625

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Kjellaug GrødemVoss IL222555
Berit HegdalBergens TF215429
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørg KocbachBergens TF180128

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve HeklandIL Gular201844
Brage Bell LysakerFana IL191280

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201953
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett67535
Ulrik HellenTIF Viking208676
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett62390
Magnus GjerstadOsterøy IL171917
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Scott JuvikIL Gular206490
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett152370
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett154304

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL159640
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeStord Orientering207688

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett211976
Espen HammerslandGneist, IL195904
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Petter Oen-SivertsenTIF Viking216827
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett483556
Jan Petter HansenIL Gular88722
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Arne JohannesenIL Gular61154
Tore JuvikIL Gular216874
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tord Bell MykingFana IL94926
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb167045
Matti TorgersenBergens TF201948

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Bernt HeggøyVoss IL411794
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Svein LingaIL Gular181793
Tor SørevikTIF Viking184632
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Dagfinn HoleBergens TF216755
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Per Olaf TangenFana IL184553
Per VoldFana IL220842
Harald WesterheimFitjar IL79131

H 19- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett181671
Ross JuvikIL Gular228099
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett145386
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016
Råmund Løver HovdenÅs-NMBU Orientering197817
Lok Hin MaVaregg Fleridrett174300
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett74785
Rune NygaardIL Gular207699
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D 19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen MartinsenIL Gular209975
Johanne RaknerNTNUI191197

H 19-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Sturle NordeideGneist, IL211077

D 17-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Hanne DaltveitFana IL221834
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Julie Roll TørnqvistFana IL192920

D 35-K (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL159641
Anne Kjersti DaltveitFana IL62488
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Astri Ese HoleBergens TF480128
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Torild MyrliTIF Viking208566
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Turid TangenOs Orienteringsklubb82322

B-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Rune StadsnesIL Gular187280
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

D/H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

N-åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre AksnesIL Gular180219

N-åpen kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF60880
Andreas Strømme LidTIF Viking195949

D/H 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb84215
Grethe Oen-SivertsenTIF Viking185966

D/H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Christian DaleBergens TF201918
Helene NysæterBergens TF191281
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583

D/H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

Annonser

IOF Eventor