Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fossumløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fossumløpet
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: lørdag 28 mai 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 397 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF211772
Anne Victoria BirkelandFossum IF178272
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Guro BrændenLillomarka OL187182
Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL188887
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL88769
Anders HeitmannFossum IF213644
Simon HernesFossum IF213808
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Mats JohnsenRøyken OL212035
Aksel KlausenSturla, IF188801
Jacob Finstad LandIL Tyrving203319
Elias MolundIL Tyrving71545
Max Alexander NybråtenIL Tyrving220736
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb204273
Jonas SanneRøyken OL212897
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Malin MichelsenFossum IF500149
Johanna WidmaierFossum IF
Erle Elise WoldOK Moss212076
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF135332
Morten FjellRøyken OL212850
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Signe HoloFossum IF193896
Mina Akiko JohnsenRøyken OL212043
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Marie KvarmeRøyken OL183830
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie SaugestadNydalens SK208017
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF83058
Nora SørbergRaumar Orientering203318
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL185953
Julie Sophie WoldOK Moss175924
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 11-12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oda Kirstine AanestadFossum IF213181
Shannon Bruvold DinneenFossum IF179840
Nora Margrethe FurfjordFossum IF213104
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867
Tiril Lødeng NilsenOK Moss212418
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Mari BrendeFossum IF191212
Thea FagerhaugRaumar Orientering212927
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Malene JebsenHeming Orientering204667
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb152353

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Anna Trindade EriksenNydalens SK144284
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving211344
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingeborg KvarmeRøyken OL67403
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Ragne NorrudFossum IF143035
Anni SaarelaKonnerud IL225931
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja AppenzellerFossum IF111111
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering411521
Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF145616
Annica HernesFossum IF205439
Nina KlausenSturla, IF188811
Kristine ThorsengFossum IF213095
Tale Mæhre TorjussenFossum IF213726
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin MortensenIL Koll211439

D 17-18 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Åse BerganNydalens SK204666
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Anne Willkommen EikenKongsberg OL190660
Ingrid HasaasFossum IF195946
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Synne SkjærsteinIL Tyrving173170
Marie UllevålseterNydalens SK182041
Hedvig VollsetHeming Orientering187013
Heidi Therese WiestVang OL173253
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine Williksen HøilandFossum IF117702
Siri MoholthKongsberg OL180239
Arianna TauferNydalens SK219073

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenAsker Skiklubb207592
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Mari Jellum HelgerudIL Tyrving96257
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Camilla StridsklevIL Tyrving169675
Ida SvanbergRøyken OL207004
Cassie TrewinIL Tyrving220738
Ina WesterlundNydalens SK195291
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 21B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line NordhaugKonnerud IL205441
Ida Margrethe UllernIL Tyrving211369
Hanne WoldOK Moss96146

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JægerOppsal Orientering176252
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb67730

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Milda ØhlckersIL Tyrving211551
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

D 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Solveig BerganNydalens SK180326
Jorunn BlindheimLillomarka OL145119
Kristin FalkFossum IF177485
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK172689
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Arnhild KroghOppsal Orientering203404
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb485347

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Else GrandalIL Tyrving190326
Anna GöhlmanIL Tyrving185825
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL480205
Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Club159012
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb141691
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Jane RødderKongsberg OL182060
Siw SolstadIL Tyrving151339
Tove StrandMåren OK400534
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering485352
Alix Young VikNydalens SK89481

D 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Berit BergeIL Tyrving200025
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Heidi FalckIL Tyrving199505
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Inger SchibstedRøyken OL179406
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Randi NilstadIL Tyrving222047
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Elvsaas MoRøyken OL146518
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Marit Økern JensenBærums Skiklub86371
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb175841

H -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Frikk FinsrudAsker Skiklubb160774
Magnus MolundIL Tyrving213376
Håkon Sæl SteenFossum IF165269
Martin TorøKongsberg OL175352
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Håvard BirkelandFossum IF178069
Mikael BirkelundAsker Skiklubb190683
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb160780
Alexander HernesFossum IF213308
Simen Rønning JohansenMåren OK89684
Ola KjølstadRøyken OL203308
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Oliver NilsenFossum IF213244
Even RennemoAsker Skiklubb153945
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Knut Kolltveit SørlieFossum IF180341
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Marius BakkeFossum IF186911
Gaute BerganNydalens SK153564
Olav BirkelandFossum IF178312
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Vebjørn Blom-HagenFossum IF225174
Erlend BørliFossum IF171140
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering222540
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Bram LangerødFossum IF215486
Andreas LerøFossum IF178190
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
David VenkerFossum IF213220
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
August Syrdal ØenHeming Orientering187011

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Eivind LahnsteinFossum IF213557

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss212496

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BerganNydalens SK153565
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Peter GisholtFossum IF198904
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Knut SelstadFossum IF178217
Emil StørmerFossum IF214741
Torjus UllernIL Tyrving199342
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

H 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb216561
Torodd KolbergsrudRøyken OL227524
Erik LahnsteinFossum IF500505
Trond LangerødFossum IF213496
Per SørbergRaumar Orientering203427
Thor VollsetHeming Orientering216665
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-18 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb201382
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Anders HagaRaumar Orientering195480
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK211355
Axel HoveidAsker Skiklubb207564
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering153308
Sander H. RogndokkenFet OL195911
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380

H 19-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304
Håkon Raadal BjørloHalden SK182103
Karl FremstadHalden SK211281
Trygve HeggedalKongsberg OL214978
Audun HeimdalKonnerud IL183721
Kaspar LiljaModum OL200099
Vegard Jarvis WestergårdHalden SK204644

H 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Kjetil BjørloHalden SK187303
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Kristian DalbyFredrikstad SK500583
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Gunnar A FiskumNTNUI159519
Håkon HeggedalNydalens SK71955
Sigur HeggedalNydalens SK202187
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Emil JönssonIL Tyrving208695
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Hallvard KorenOK Moss84741
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK200444
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK170605
Jim Øystein NybråtenIL Tyrving220737
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK179375
Morten Nilstad PettersenIL Tyrving222251
Øystein PettersenNydalens SK192639
Stefan RingOK Löftan199548
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Magnus SvingheimRaumar Orientering170810
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät96182
Morten Jarvis WestergårdHalden SK204669

H 21B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Ekholt BergKongsberg OL207018
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Boehlke HenrikFossum IF205400
Roar HernesFossum IF205544
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Lars Rønning JohansenMåren OK209001
Pål Espen NordhaugKonnerud IL205546
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL160809

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Sören JonssonNydalens SK224523
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Tom BerganFet OL181103
Charles HalaasFossum IF209868
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Torstein HoleNydalens SK197809
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Thomas LieFredrikstad SK183732
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178
Håvard TelstøEtnedal IL192605

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Peter CarlsenRøyken OL207695
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Anders GustafssonSturla, IF189130
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Johan JebsenHeming Orientering204665
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Odd Arne LianIL Koll211361
Kjetil MolundIL Tyrving211366
Svein NygårdLillomarka OL206303
Christian ReuschHeming Orientering194449
Svein-Olav TorøKongsberg OL175908
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Nils BerganNydalens SK191246
Magne BrændenLillomarka OL83067
Roar ByeModum OL193869
Phil ConwayKongsberg OL201600
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Terje Ulla EikenKongsberg OL209814
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving180139
Vegard HaldenNydalens SK172690
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Are KristiansenIL Tyrving186247
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Håkon LøvliAsker Skiklubb208050
Gunnar PedersenAsker Skiklubb501102
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Egil EideIL Tyrving117717
Lars-Erik FiskumIL Tyrving185823
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Arne FossheimAsker Skiklubb160778
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Martin GranlyLillomarka OL181270
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Christian SchibstedRøyken OL188867
Don SkantzeIL Tyrving186156
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Morten JohannessenRøyken OL67400
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Erik LindstrømModum OL207457
Per OsenVestre Akers SK197509
Alf PettersenIL Tyrving222468
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Stein TurtumøygardMåren OK312743
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Vidar BerteigFossum IF217390
Christian BuggeRøyken OL500615
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Olav MoRøyken OL165151
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb412580
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Per MeilandLommedalens IL214982
Erling TidemannLommedalens IL168119

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Fred. KolderupStabæk IF160730

Annonser

IOF Eventor