Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høydepunktet med Trimtex-Cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høydepunktet med Trimtex-Cup
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: lørdag 18 juni 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 339 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL186106
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK212422
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Elias MolundIL Tyrving71545
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering212618
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering212086
Helene ScheeleNydalens SK211807
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK186839
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF135332
Gina BrevikØstmarka OK212046
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK206012
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Ingvild Berner MyhreFossum IF191374
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Marie SaugestadNydalens SK208017
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Mina VistAsker Skiklubb207707
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikRøyken OL211867

D 13-14 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK194709
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering157141
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Mari BrendeFossum IF191212
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hilde Sogn HaugFossum IF212851
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Petra HoveidAsker Skiklubb207587
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK179863
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Ea LunøeNydalens SK157156
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK212466
Oda ScheeleNydalens SK224243
Frida SolsrudNydalens SK187089
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Pia Young VikNydalens SK224455
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK212463
Matilde HolenØstmarka OK203517

D 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergIL Tyrving203507
Monica BrevikØstmarka OK212503
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving211344
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Ingrid HasaasFossum IF195946
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Karen Hoel JomaasFossum IF152441
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Ane Sofie KroghOppsal Orientering203312
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL157166
Kamilla LomeHamar OK189071
Frida Bakken UlsethNydalens SK186887
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Ada WulfsbergNydalens SK154535

D 17-B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Heidi BernerFossum IF207831
Laila Eriksen BlomFet OL213174
Gunhild MyhrAsker Skiklubb168825
Gerd Berit RekveFossum IF39114

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege AndersenIL Koll213419
Ann Christin KramerØstmarka OK214600
Cecilie Christin KvermeFossum IF202992
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BakkeFossum IF186910
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering158846
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Anine LomeHamar OK195757
Synne SkjærsteinIL Tyrving173170
Maria Ulseth SylteFreidig211561
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb500266

D 19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria JonssonNydalens SK224623
Merla KubliOLG Basel
Line Drange RuudRøyken OL193703
Kristin SletnerRøyken OL67395
Dana B. SteneNydalens SK215132
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhMåren OK184147
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Astrid KravdalGjø-Vard OL222718
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering196768
Katrine BakkeFossum IF89476
Solveig BerganNydalens SK180326
Marit B. EithunNittedal OL192163
Kristin FalkFossum IF177485
Hege FeiringIL Tyrving186189
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Tone Karina IngesenSarpsborg OL147541
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Anne Borgen SturødNydalens SK202051
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Nina Elise JørgensenNittedal OL80134
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Kari MadslienNydalens SK201959
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Helena StubberudNydalens SK500584
Eva SyversenRøyken OL222663
Alix Young VikNydalens SK89481
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL208001

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Lena GottfridssonNittedal OL402029
Frøy GrøndahlLillomarka OL80511
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Kari HygenFreidig201973

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF160343

H -10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK212304
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Håvard Rekve LianFossum IF211914
Mathias LinløkkenØstmarka OK208390
Magnus MolundIL Tyrving213376
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Alexander SlettenRaumar Orientering195876
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Kristoffer NomelandØstmarka OK223617
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219

H 13-14 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192756
Marius BakkeFossum IF186911
Gaute BerganNydalens SK153564
Vebjørn Blom-HagenFossum IF135332
Erlend BørliFossum IF171140
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Tobias EspedalNydalens SK153554
Felix FinsrudAsker Skiklubb160804
Ole Jakob FrankrigNydalens SK204306
Simen FritznerNittedal OL205387
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering222540
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Teodor Mo HjelsethNydalens SK184338
Joakim Wilkens JernbergNydalens SK180216
Magnus JystadØstmarka OK212531
Mikkel KatlaFossum IF203103
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Jonas MyhrAsker Skiklubb215050
Ole Martin NomelandØstmarka OK224414
John OtterleiØstmarka OK179410
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henrik ReuschHeming Orientering194450
Ådne SkjærsteinIL Tyrving173244
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb207401
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Elias StubberudNydalens SK500557
Henrik SturødNydalens SK126673
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Kasper Bakken UlsethNydalens SK200477
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb199999
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK202160
August Syrdal ØenHeming Orientering187011
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Eirik Thunshelle ØvstedalNydalens SK216989

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik GudimØstmarka OK212620
Martin JystadØstmarka OK212619

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb208101
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Audun BerganNydalens SK153565
Peter GisholtFossum IF198904
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK184460
Oliver Wallin HigginsIL Tyrving185097
Isak JonssonNydalens SK204677
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Trygve MyhrAsker Skiklubb207399
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Andreas RambergØstmarka OK207518
Håkon SturødNydalens SK500056
Emil StørmerFossum IF214741
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JernbergNydalens SK211283

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten EngebretsenRaumar Orientering209826
Claus FritznerNittedal OL212416
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Sam LunøeNydalens SK177010
Martin Andresen SkotteFossum IF221013

H 19- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BredalenNittedal OL221075
Anders HagaRaumar Orientering195480
Stian Stærkeby JelstadModum OL97962
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK200444
Thomas NipenNydalens SK197815
Mats NordbrødenHalden SK184943
Stefan RingOK Löftan199548
Henrik Drange RuudRøyken OL168807
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Jostein TandbergNydalens SK226298
Morten Tangen FredhMåren OK208419

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BerganFet OL181103
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Kyrre GranFet OL180192
Bjørn HaugeNydalens SK411372
Morten MoeFet OL181700
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb401180
Morten MoslandOppsal Orientering402241

H 45- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Harald BakkeFossum IF89475
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Anders FlågenHeming Orientering411539
Einar GisholtFossum IF226659
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Olav HasaasFossum IF192554
Christian JomaasFossum IF191345
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øyvind SolliFet OL219936
Jon SolsrudNydalens SK96361
Andreas SylteFreidig182033
Gunnar Engen VikNydalens SK204299
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399
Rolf WüstenhagenOLG St. Gallen/Appenzell

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Magne BrændenLillomarka OL83067
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK147139
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Stein H. HagenFossum IF206289
Øyvind HelmersenFet OL201988
Øystein HoloFossum IF84871
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Einar LunøeNydalens SK177011
Torkjel NesheimIL Tyrving118489
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Jarl ØvstedalNydalens SK201864

H 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BrendeFossum IF177963
Morten DueMåren OK400286
Petter FureOppsal Orientering77361
Roy GjerdingOK Moss197796
Petter GullikstadRøros IL483728
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Halvor JutulstadBækkelagets SK66846
Morten KarlsenMåren OK400006
Tore KjølsethNydalens SK184116
Johan LundeIL Koll206911
Johan MattssonLillomarka OL80512
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL180351
Erik NæssØstmarka OK227720
Peer StiansenNydalens SK89333

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Stein TurtumøygardMåren OK312743

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans O AugedalAsker Skiklubb86548
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Georg KapperudOppsal Orientering188784
Petter NæssOppsal Orientering189041
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Thor PalmgrenHalden SK98612
Bernt TollefsenIL GeoForm500624
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401
Henning GaarderKonnerud IL210912
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Jon C. FougnerHeming Orientering181511
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF157981
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114
Hans LarsenRaumar Orientering487955

Direkte B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AarstadÅs-NMBU Orientering192755
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte A (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Egil EideIL Tyrving117717
Håkon JendalFossum IF214746
Fredrik SaugestadNydalens SK208139
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Roger WiikRøyken OL205502
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Annonser

IOF Eventor